Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
166 odpowiedzi w tym temacie

budo_radzioolczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:United Gym

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Jeszcze jedno.. Nie mam "parcia na stołek" , bo nie mam w tym personalnego interesu. Chętnie oddałbym moje miejsce w takiej komisji, aby tylko to wszystko zadziałało. Jest wielu WIELKICH tego sportu w Polsce i powinni działać w takim związku.
  • 0

budo_jjfan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!

Mags moze troche to przerysował, pewnie chodziło mu o takich ,,zdobywców danów'' , co maja po 5-7, cwicza 2-3 razyw tygodniu i mysla, że sa debesciakami, bo sparuja z dziecmi.

A tak z ciekawosci ile wynosi takie stypendium dla zawodnikow jj??



pan Kondratowicz posiadał 12 dan o ile się nie mylę, ale nie był on działaczem PZJJ, był on związany z Polską Federacja Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki.

Najwięcej danów ile ja widziałem to ma trener kadry ju-jitsu pan Jasiński, a mianowicie 7 dan. Tylko, że pan Jasiński wychował w swoim klubie kilkudziesięciu Mistrzów Polski i kilkunastu medalistów Mistrzostw Świata i Europy - to chyba mu się należy :)


Jeśli chodzi o stypendium to aby je dostać (bynajmniej u mnie w miescie) nie wystarczy być Mistrzem Polski czy vicemistrzem polski trzeba być jeszcze czlonkiem kadry narodowej (dokladnie nie wiem czy samo bycie czlonkiem kadry wystarczy, trzeba chyba jeszcze cos robic na tych turniejach miedzynarodowych. Zapewnic moge tylko, że za sam medal z MP stypendium sie nie dostanie, przynamniej w wiekszych miastach) , a takie stypendium wynosi ok. 200-300zl miesiecznie.

Za to każdemu medaliscie Mistrzostw Polski przysluguje jednorazowa nagroda wynosi ona: dla juniorow od 200-400 zł a dla seniorów od 450zl za brąz, wiec za wyzsze miejsca pewnie kolo 700zl.


Jak to jest dokladnie w waszych miastach to nie wiem, ale pewnie cos na podobę.
  • 0

budo_fcw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Swoją drogą jest to chyba pokłosie braku efektów w kilkuletnich staraniach powołania federacji Bjj. Na tym forum podwieszony jest temat Dudu na temat rychłego powołania takiej federacji i sprawdźcie daty założenia tematu i ostatniego wpisu. A rzeczywistość wygląda w tej chwili tak że jeśli ktoś chce prowadzić treningi bjj i ubezpieczyć się od odpowiedzialności cywilnej musi miec papiery instruktora samoobrony z jaką specjalnością? Bjj czy Judo czy może jeszcze inną?
  • 0

budo_młody animek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Ogłaszam, że w dniach 3-4 grudnia 2011 odbędą się jedyne, prawdziwe i oficjalne Mistrzostwa Polski BJJ w Radzyniu Podlaskim. Obecnie trwają rozmowy nad patronatem z Polskim Związkiem Wędkarskim, z siedzibą w Warszawie, oraz z Polskim Związkiem Bilardowym z siedzibą w Kielcach. Jeśli rozmowy przebiegną pomyślnie, to oferujemy zawodnikom stypendia sportowe z jednego lub dwóch powyższych związków. Dodatkowo, planujemy w styczniu 2012 zorganizować Otwarte Mistrzostwa Świata w BJJ w Gorzekałach, koło miejscowości Koźle-Leśniczówka odbywające się na zasadach ibjjf.

Ponadto począwszy od przyszłego roku zostanie utworzona Kadra Polski, (po Mistrzostwach Polski w Radzyniu Podlaskim i Mistrzostwach Świata w Gorzekałach [koło miejscowości Koźle-Leśniczówka]), która rozpocznie przygotowania do startu w zawodach zagranicznych. W związku z tym że będziemy jedynym państwem na świecie które posiada kadrę w Brazylijskim jiu-jitsu, jesteśmy skazani na sukces.

Zapraszam serdecznie!

Jan ‘młody animek’ Szczudrawa
  • 0

budo_animek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Chciałem rozwiać obawy wszystkich zawodników bjj.
Jedyne prawdziwe Mistrzostwa Polski odbędą się w Cycowie koło Łęczna, 23 listopada 2011.
Pozostałe zawody to marna imitacja.
Na zawody w Cycowie zapowiedziała się już Polska czołówka bjj, zapasów i curlingu.
Na razie nie mamy patronatu, ale aby być uczciwymi jako jedyni damy zawodnikom możliwość wybrania, pod którym Polskim Związkiem chcieliby być.
Do wyboru mamy: Polski Związek Sportów Wrotkarskich, Polski Związek Psich Zaprzęgów oraz Polski Związek Warcabowy.
Co do kadry to aby przebić konkurencję to wystawimy dwie co i tak nie będzie miało znaczenia na zawodach cbjj, ale doda prestiżu organizacji.

Zapraszamy serdeczniej niż inni i spotkamy się w Cycowie koło Łęczna.
OSS
Maciej ‘Animek” Szczudrawa
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Eeee z zawodnikami curlingu nie mamy szans...
Rozumiem, że jedną z nagród jest roczny zestaw Pedigree Pal?
  • 0

budo_el_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Kto chce będzie startował kto nie nie musi proste. Jak koledzy napisali wyżej bycie w strukturze, związku daje możliwość otrzymania dotacji z miasta na sekcje lub klub, zawodnicy mogą otrzymać stypendium sportowe z miasta,uczelni itp. Więc dlaczego z tego nie korzystać. Zdobycie klasy sportowej tylko pomoże w otrzymaniu stypendium. Dostając co miesiąc 200-500zł nie muszę martwić się wtedy o koszty wyjazdu na zawody organizowane przez innych organizatorów. Z grapplingu też się śmiały inne osoby a teraz śmigają na każde zawody organizowane przez PZZ. A tak na prawdę większa ilość zawodów przyczyni się tylko do podniesienia poziomu sportowego w naszym kraju. A walenie śmieci że każdy chce kawałek tortu jest śmieszne. To co każdy sobie wypracował na swoich zawodach, podwórku nikt mu tego nie zabierze, Ci co mają przyjechać na turniej przyjadą.
  • 0

budo_maca
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Nie wiem czy "kolejne zawody" to good idea. Pojawil sie grappling FILA i od razu sie pokazalo, ze a to kadra, ze a to stypendia, ze a to nowe wyzwania itd a elita na PP 2011 lezala odlogiem. Na ostatniej lidze w tej elicie purpury musialy startowac (a z nimi niebieskie pasy co chcialy przykozaczyc w purpurach) zeby ta elite w ogole rozegrac. Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie komu kibicowac na zawodach bjj ani po co jechac hektar drogi zeby zobaczyc ciekawe walki. To do czego zmierzam to obnizenie rangi zawodow bjj. Tak ze nie wiem czy romans z PZZ wyszedł naszemu srodowisku na dobre bo sie skonczyl sport prawdziwie amatorski a zaczelo zwiazkowe kombinowanie z liczeniem na zwiazkowe gruszki na wierzbie.
Teraz patrze ze sa tacy co ich i ich klubow na pudłach a i to na turniejach w ogole nie widac a sie zrobili sami nagle przedstawicielami calej reszty. :oops: zal.pl
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
maca - nie masz do konca racji. Zawodów powinno być jak najwięcej, bo niby gdzie mają zdobywać doświadczenie młodzi ludzie? Problem jest raczej taki, że nie ma zawodów lokalnych, dla początkujących , lub dla wszystkich ale koleżeńskich na zasadzie zdobywania doświadczenia.Każdy chce od razu robić MP, puchary itd. Na takim Śląsku, gdzie jest sporo klubów i małe odległości nie ma żadnego turnieju o zasięgu lokalnym, a przecież wszyscy się znają, mają lepszy czy gorszy ze sobą kontakt, a mimo to nie ma żadnego lokalnego turnieju. A przecież przy 3 milionach mieszkańców w odległości godziny jazdy w każdą stronę powinny się odbywać co najmniej raz na kwartał, jeśli nie co miesiąc.
  • 0

budo_shooters
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Tak naprawdę łatwo jest większości pisać że bee i tyle.
Niech się wypowiedzą osoby prowadzące kluby.
Jak w obecnym systemie prawnym wyglądają zawody w bjj? Prawnie nie ma możliwości robienia takich zawodów, nie ma badań na to itd. Tak na prawdę dużym ryzykiem jest prowadzenie klubu bjj. Bo oficjalnie nie ma takiej dyscypliny jak i dużym ryzykiem jest organizowanie zawodów. Dziękować tylko organizatorom, ze biorą na siebie taką odpowiedzialność.
W razie jakiegoś wypadku i chęci dochodzenia przez kogoś odszkodowania będzie bardzo źle.
Oczywiście wszyscy się ubezpieczają OC. Ale jestescie pewni, ze to ubezpieczenie obejmuje włąśnie taką działąlność? Czyli z zakresu prowadzenia zajęć i zawodów z bjj? Ubezpieczyciel się dopieprzy, ze osoba prowadząca zajęcia z bjj nie ma do tego uprawnień bo ma albo do judo albo do samoobrony albo do jiu jitsu. Ale nie ma do brazylijsckiego jiu jitsu!!!
Zupełnie inaczej sprawa wygląda jak się należy do Polskiego Związku Jiu Jitsu.
PZZ nie robi bjj on robi grappling. Tu akurat nie wiem na jakich zasadach prawnych więc się nie wypowiadam ale zapasy to to nie są wieć myślę, ze problem prawny będzie.
Jak widać nie dało się załąożyc PZBJJ więc wybrano wariant 2 tj wejście w struktury PZJJ. Wg mnie rozsądne i lepsze niż z PZZ, z którym w ogóle nie po drodze z bjj.
Daltego ja jako prowadzący klub bardzo chętnie zapiszę klub do PZJJ żeby spać spokojnie.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Zapiszesz ,zaplacisz 300zl skladki czlonkowskiej ,do tego kurs instruktora bjj kolejny tysiaczek. Tylko pytanie kto bedzie nadzorowal ten kurs? Wielcy mistrzostwie jj z milionem danow ? Czy moze czlonkowie komisji, ktorzy sami przeciez nie maja tez papierow zeby prowadzic klub, nagle stana sie szefami? Nie mowiac juz, ze brakuje tutaj praktycznie wszystkich osob ktore cos znacza w polskim srodowisku bjj ( nie umniejszajac nikomu ).
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Mystic, akurat w tym ostatnim nie masz racji. Juz o tym pisałem.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!

Nie wiem czy "kolejne zawody" to good idea. Pojawil sie grappling FILA i od razu sie pokazalo, ze a to kadra, ze a to stypendia, ze a to nowe wyzwania itd a elita na PP 2011 lezala odlogiem. Na ostatniej lidze w tej elicie purpury musialy startowac (a z nimi niebieskie pasy co chcialy przykozaczyc w purpurach) zeby ta elite w ogole rozegrac. Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie komu kibicowac na zawodach bjj ani po co jechac hektar drogi zeby zobaczyc ciekawe walki. To do czego zmierzam to obnizenie rangi zawodow bjj. Tak ze nie wiem czy romans z PZZ wyszedł naszemu srodowisku na dobre bo sie skonczyl sport prawdziwie amatorski a zaczelo zwiazkowe kombinowanie z liczeniem na zwiazkowe gruszki na wierzbie.
Teraz patrze ze sa tacy co ich i ich klubow na pudłach a i to na turniejach w ogole nie widac a sie zrobili sami nagle przedstawicielami calej reszty. :oops: zal.pl

Na ostatniej lidze to było mało osób z uwagi na nagłą zmianę daty na wczesną. Na turnieju grapplingu, który był niedługo po tym(przed tym? już nie pamiętam) i miałby niby wpłynąć na ligę były większe pustki.
Argument nietrafiony.

maca - nie masz do konca racji. Zawodów powinno być jak najwięcej, bo niby gdzie mają zdobywać doświadczenie młodzi ludzie? Problem jest raczej taki, że nie ma zawodów lokalnych, dla początkujących , lub dla wszystkich ale koleżeńskich na zasadzie zdobywania doświadczenia.Każdy chce od razu robić MP, puchary itd. Na takim Śląsku, gdzie jest sporo klubów i małe odległości nie ma żadnego turnieju o zasięgu lokalnym, a przecież wszyscy się znają, mają lepszy czy gorszy ze sobą kontakt, a mimo to nie ma żadnego lokalnego turnieju. A przecież przy 3 milionach mieszkańców w odległości godziny jazdy w każdą stronę powinny się odbywać co najmniej raz na kwartał, jeśli nie co miesiąc.

Moim zdaniem bardziej problemem jest, że sporo ludzi chce medal a nie doświadczenie ale to osobna kwestia.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Ciekai mnie które MP będą bardziej oficjalne i ważniejsze: te od judoków czy te od jujitsuków?
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Pytanie od których dżudżitsuków? Chyba najlepiej to rozstrzygnąć w walce: wszyscy organizują MP w tym samym terminie, w tej samej hali. Zbiórka o 6 rano przed wejściem, wolno używać rąk i nóg. Zwycięscy mogą zorganizować turniej, pozostali jak wyjdą z IOIM rozwiązują struktury. Ideały Helio zostają spełnione.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Ja tak ogólnie:

Nie rozumiecie istoty sprawy.

Światowa Federacja JJ (IJJF) włączyła BJJ jako dysycypline. Teraz zawody miedzynarodowe w sportowym JJ będą rozgrywane w trzech konkurencjach Fighting, Duo-System i BJJ.

PZJJ wobec powyższego zobowiązany jest do wystawienia reprezentacji. Żeby PZJJ mógł wystawić reprezentacje musi pierw wyłonić kadre, w turniejch krajowych takich właśnie jak MP i PP.

Nie mogą to być zawody zogranizowane przez Bagiego czy jakiś tam Linkego czy Rio Grapiling itd.... Bo prawo do wystawiania oficjalnych reprezentacji kraju mają Polskie Związki Sportowe.

Więc siłą rzeczy PZJJ musi "zająć się" BJJ, itd

Już na dniach odbędą się MŚ w Sportowym JJ w Kolumbi. PZJJ już potrzebował zabrać chciaż ze dwóch reprezentantów kraju w BJJ na te zawody ale nie miał kogo.

Kogo waszym zadniem miał zabrać ? Miał zadzwonić do np Macieja Polka czy kogoś innego i go zaposić....a w ministerswie co powie ? ..że weźmiemy go bo co ?

Żeby PZJJ mógł powołać reprezentata kraju muszą być spełnione pewne ścisłe obwarowania. Czyli np Medale MP (oficjalnych honorowanych przez Ministerstwo a nie przez szacowną radę modrali z VB ) Myślicie, że Ministerstwo zasponoruje komuś jeżdżenie po świecie od tak...?

Na dzień dzisiejszy PZJJ.. BJJ jest potrzebne jak kurwie dziecko. Bo PZJJ nie dostanie z tytułu nowej dyscypliny większego budżetu z Ministerstwa Sportu ...za to będzie musiał zwiększyć reprezentacje o 1/3....a teraz już miał za mało kasy na starty tych dyscyplin które ma a w których ma dość sporo osiągnięc na arenie międzynarodowej.

Także o jakim wykrajaniu tortu tu mówicie ?

To, że Prezes powołał sobie Komisje Do Spraw BJJ, która jak piszecie składa się z jakiś tam gości związanych z BJJ, to bardzo dobry ruch ze strony prezesa. Bo prezes o BJJ ...jak i o całej masie różnych innych rzeczy nie ma bladego pojęcia. Jak i połowa zarządu. Dobrze, że nie powołał Komisji ze swoich kolegów ze studniówki. Jest dzięki temu szansa, że nie bedziemy sie jako kraj kompromitować.

To czy będziecie startować czy nie bedziecie startować ...nikgo na dzień dzisiejszy za bardzo nie obchodzi.
Jak ktoś uważa, że oficjalne MP są w koziej wólce a nie przy PZJJ to jego sprawa. Niech sobie tam jeździ.

PZJJ ma obowiązek stworzyć silną kadre Polski w BJJ. Nie jest to jego wymysł tylko pociągnięcie Światowej Federacji.

Nie będzie to kadra złożona z gwiazd Polskiego BJJ... ? Najwyżej pójdzie fama w świat, że Polska jest w BJJ cienka.

...To trudno minie pare lat i jakaś konkretna kadra się prędzej czy później wyłoni.

Natomiast za startami w Kadrze Narodwej pod PZJJ stoją Klasy Sportowe, Stypendia za medale,sponsorowane wyjady na zagraniczne zawody z 5-6 razy w roku i dla najepszych stypendia z UM, z AWF-ów, Ministerwa Sportu itd.

Nie chcecie startować ? Nie startujcie.
Bardzo dobrze to Dar75 podsumował: najwyżej bedzie jak z MŚ w Koszykówce i finałami NBA.
Z czasem być może poziom się wyrówna.

BTW Ciekawe jak podjedą do tego tematu czołowi zawodnicy BJJ w innych krajach ? Być może nie ma tam takiej chorej sytuacji jak Tu.

Z pewnością niektóre tatmtejsze związki sportowe oferują zawodnikom o niebo więcej. Być może tamtejsi zawodnicy nie muszą po kopalniach zapierdalać żeby móc trenować i startować....jak to u nas w Polsce wygląda.

Wtedy może się okazać, że Światowa Czołwka BJJ bedzie właśnie startowała pod IJJF...wy nie będziecie starować z nimi bo majcie jakieś bliżej nie sprecyzowane honory i własne ambicje. :roll:

Mówiłem jakieś dwa lata temu jak jeszcze zależało mi na PZJJ żeby Bagi i cała reszta prekursorów BJJ przystąpiła do PZJJ i organizowała pod nim właśnie zawody BJJ. (osobiście uważam, że właśne CI ludzie, ktrórzy organizują najlpesze, najlepiej obsadzone zawody BJJ powini się tym zajmować i życzył bym sobie tego z całego serca.)

Mielibyście swój zarząd z kompetentnych ludzi. To mówiliście, że macie w dupie ...leśnych dziadków.
To o co teraz te wszystkie pretensje ?

Co do samej nazwy Mistrzostwa Polski to Mistrzostwa Polski mogą być w kraju tylko jedne. Bo inaczej bedzie tak, że w każdej dyscyplinie bedzie rocznie 1000 mistrzów polski.

Prawo do nazwyania czegoś MP maja jedynie Polskie Związki Sportowe.
Jeśli nie chcecie w takich MP startować to nie statujcie...

Jeśli chcecie sobie organizować turnieje na których będzie o wiele wyższy poziom umiejętności i lepsi zawodnicy to sobie organizujcie...nikt wam nie zabrania... ale MP to i tak nie będą.

Po za tym, nie rozumiem co komu szkodzi pojechać na takie MP i złoić wyszytkim dupy udowadniając, że jest się najlepszym ?

Jak na MP przyjadą sami słabeusze to najlepszy słabeusz w kategori bedzie oficjalnym MP! ..i huj Ci z tego, że jesteś od niego lepszy jak siedzisz w domu. Ty nie jesteś MP on jest. Koniec kropka!

Równie dobrze ja mogę mówić, że jestem jedynym i najlepszym Mistrzem Olimpijskim w Judo i zmiótł bym każdego w swojej wadze. Ale nie jeżdże na Olmpiady mam je w dupie. Bo nie lubie zarządu PZ JUDO. Więc nie staruje w zawodach pod patronatem PZJ

Zresztą ja zarządu PZJJ może nie tyle nie lubie co uważam, że jest kurwesko niekopetentny....w przeważającej większości.

Także zarządzie ...nie dziękuj mi za to że stanąłem w tej kwesti po Twojej stronie ...Jestem po prostu obiektywny..
.. a w związku z tym najchętniej ( z pominięciem może kilku osóB) wywalił bym was na zbity pysk z dożywotnim zakazem zbliżania sie do Związków Sportowych.


PS Jak ktoś się chce ze mną skonsultować w jakiejś sprawie dotyczącej BJJ w PZJJ, zarządów czy czegokolwiek ...ma jakiś żal albo ale... służe pomocą i zapraszam na PW.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!

Chyba najlepiej to rozstrzygnąć w walce: wszyscy organizują MP w tym samym terminie, w tej samej hali.


Tak by było najrozsądniej. I tak powinno być. Wtedy miejlibyśmy pewność kto jest Mistrzem Polski.
  • 0

budo_petersonka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!

Światowa Federacja JJ (IJJF) włączyła BJJ jako dysycypline. Teraz zawody miedzynarodowe w sportowym JJ będą rozgrywane w trzech konkurencjach Fighting, Duo-System i BJJ.

Wlaczyli w porozumieniu z IBJJF ?

Już na dniach odbędą się MŚ w Sportowym JJ w Kolumbi. PZJJ już potrzebował zabrać chciaż ze dwóch reprezentantów kraju w BJJ na te zawody ale nie miał kogo.
Kogo waszym zadniem miał zabrać ? Miał zadzwonić do np Macieja Polka czy kogoś innego i go zaposić....a w ministerswie co powie ? ..że weźmiemy go bo co ?
Żeby PZJJ mógł powołać reprezentata kraju muszą być spełnione pewne ścisłe obwarowania. Czyli np Medale MP (oficjalnych honorowanych przez Ministerstwo a nie przez szacowną radę modrali z VB ) Myślicie, że Ministerstwo zasponoruje komuś jeżdżenie po świecie od tak...?


Szkoda, ze nikt z PZJJ (jak sie domyslam) nie kontaktowal sie w takim razie z bardzo dobra purpura ktora wygrala MP JJ w kat. ne-waza w Zawierciu. "Podkładka" dla ministerstwa by była - bierzemy go bo wygral zawody organizowane przez PZJJ.
  • 0

budo_juhas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
IJJF przejmie także ME w Lizbonie i MŚ? ;-) nie, zaczną organizować swoje własne mistrzostwa europy i świata i powiedzą że tamte się nie liczą, bo to u nich wyłania się prawdziwych mistrzów? takie zawody, niepodlegające pod ibjjf to sobie mogą organizować, a i tak zawsze będą one drugorzędne i nie zdobędą aprobaty środowiska... No ale będziemy mieli mistrza świata bjj ijjf i mistrza świata bjj ibjjf :)
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ Z KLASAMI SPORTOWYMI!!!!!!
Jeszcze mistrza swiata cbjj. Czyzby IJJF przejela IBJJF ? Cos mi sie nie wydaje :roll: , Pogi juz sobie nadawal tytuly mistrzowskie i kazdy wie jak to sie skonczylo...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024