Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wronski vs. Nastula


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
ale Nastula zaczał będąc dużo młodszy praktycznie zaraz po skończeniu udanej kariery zawodniczej. Tymczasem o Wrońskim nie słychać już ładnych parę lat.

gdyby on:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

wystartował w MMA w 2001 r. wszyscy byliby zachwyceni, ale gdyby ogłosił to dzisiaj myśle, ze wzbudziłby podobne komentarze ;P
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
Nie wiem dlaczego wszyscy stawiaja na Nastule? Ma dobre obalenia, ale te tez ma dobre Wronski, Nastula boksowac sie nie nauczyl, Wronski nie wiem. Nastula ma slaby parter, wobec czolowki bjj, a Wronski mowil, ze odrabial te lekcje. Nastula mial zawsze slaba kondycje, Wronski dobra. Sa obydwaj zdaje sie w podobnym wieku. A doswiadczenie w mma Nastuli nie ma znaczenia. Jakby byl puncherem, to by mialo, ale uderzacz zaden z niego.

K_P
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
chyba dlatego, że ma jednak jakieś doświadczenie i obicie w tej dyscyplinie, a dla Wrońskiego to będzie debiut w mma.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula

...Nastula ma slaby parter, wobec czolowki bjj, a Wronski mowil, ze odrabial te lekcje...

:lol:

...Nastula mial zawsze slaba kondycje, Wronski dobra...

A teraz jaką ma :roll:

...A doswiadczenie w mma Nastuli nie ma znaczenia...

8O
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
Okaże się za 3 tyg.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
Kubuś Puchatek po kim jak po kim ale po Tobie nie spodziewałem się tego typu komentarzy.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
Coz... Errare humanum est :)
Zobaczymy... Stawiam na... Wronskiego... Jako byly profesjonalny zawodnik, nie rzuca slow na wiatr i jest w stanie przygotowac sie do jednej walki.

K_P
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula

Nastula ma slaby parter, wobec czolowki bjj, a Wronski mowil, ze odrabial te lekcje. K_P


Kubuś nie wiem co powiedzieć...to chyba prowkocja jakaś z Twojej strony :roll:

...bo Nastula ma głównie parter !!!. To jego najsilniejsza strona...Nastula to parterowiec a Wroński jak co to tylko mówił,że...

Wiem co mówię. Mam skalę porónania bo Nastek kilkarazy walczył z moim sedecznym przyjacielem Grzegorzem Zimolągiem, w tej samej wadze na MP w Judo.

Grzegorz jest najsilnieszym technicznym parterowym(i nie tyko -V miejsce na MŚ w Judo) koniem jakiego znam. W zasadzie to nie spotkałem nikgo kto by mu w parerze dawał rade. Oprócz w/w Nastka.

Dla kolejnego porównania na organizowanej min przeze mnie Grappling Konfrontacji Grzegorzowi ...Maciej Polok(którego jestem na prawdę wielkim fanem) nie dał rady...
a trzeba dodać, że Grześ jest już od kilku lat w zasadzie na emeryturze i lata pełnej świetności ma za sobą.

...natomiast Nastula mimio, że rzucony na yuko, na koke... po zejsciu w parter dosłownie bawił się nim w parterze jak lalką. :roll:

Ponadto przywołuje walkę z Minotauro...gdzie Nastek w parterze radził sobie z nim świetnie....mimo, iż to był zawodnik nr 2 na świecie specjalizujący sie właśnie w parterze.

Oczywiście radził sobie świetnie aż nie padł...bo tu pełna zgoda że u Nastka z kondycją zawsze był kłopot. Tu bym upatrywał Wrońskiego szansy....

Chociaż kibicuje Nastuli...to nie jestem przekonany do wyniku tej walki...Wroński to przecież nie byle kto. Ponadto Nic w zasadzie o nim nie wiadomo pod kontem MMA po za tym, że trenuje ludzi pod tym kątem.

Więc trudno przewidywać.....Bo kto miał okazje posparować z ligowymi zapasnikami ten wie....że zapaśnicy to nadludzie. 8)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula


Ponadto przywołuje walkę z Minotauro...gdzie Nastek w parterze radził sobie z nim świetnie....mimo, iż to był zawodnik nr 2 na świecie specjalizujący sie właśnie w parterze.

Oczywiście radził sobie świetnie aż nie padł...bo tu pełna zgoda że u Nastka z kondycją zawsze był kłopot.

eee, kolejna prowokacja? ;)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
Trochę to przypomina wojny emerytów w kolejce do lekarza :wink:
Jednak jest zdecydowana różnica pomiędzy klasą sportową Nastuli i Wrońskiego a takich Saleto-Najmano-Pudzianów.
Wiadomo, że walka ta jest po to by przyciagnąć widza, bo któż nazwisk tych nie zna (ale to już sztuczki psychologiczne a na ich temat to sally zaraz zabierze głos :P ) lecz nie oznacza to koniecznie, ze obejrzymy techniki typu saleta choke i walkę w płaszczyznach o których zawodnicy nie mają pojęcia.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
@Mags: Nastek walczył nie na takim luzie jak Mino, ale dawał rade.


  • 0

budo_danek2000
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
Jeżeli ktoś w tej walce widzi dobry parter Nastuli to nieźle. Przecież to wygląda jak sparring z początkującym. Minotauro robił w tej walce co chciał i Paweł uciekał z kłopotów tylko dzięki atletyzmowi. No a w końcu siły się skończyły i walka się skończyła. Nogueira mógłby się tak kulać jeszcze godzinkę pewnie.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
Ale nie poskladal go w pierwszej minucie ;) Nastula kilka razy go przesweepowal, ale oczywiscie nikt nie kwestionuje, ze Noguiera byl znacznie lepszy.

Podejrzewam, ze Wronski nie reprezentuje parteru na poziomie Noguiery :) , wiec jesli mialbym stawiac kto wygra to stawiam na Nastka.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
"Dla kolejnego porównania na organizowanej min przeze mnie Grappling Konfrontacji Grzegorzowi ...Maciej Polok(którego jestem na prawdę wielkim fanem) nie dał rady... ".

Maciej Polok to jakies 76 kg.

Parter Nastuli, przy klasowych zawodnikach bjj jest niczym nadzwyczajnym. Powiedzialbym bardzo prymitywny.

K_P
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula

Jeżeli ktoś w tej walce widzi dobry parter Nastuli to nieźle. Przecież to wygląda jak sparring z początkującym....


W takim razie wkaż kogoś w Polsce kto walce na zasadzach MMA z Nogueirą wypadł by lepiej.
Ba!... wskaż kogokolwiek w Polsce kto wypadł by lepiej w walce z Nastulą.

Jak Czesław słusznie zauważył Wroński na pewno w parterze lepszy nie jest. Być może jest silniejszy fizycznie. Dla tego jestem do prawdy ciekaw tej konfrontacji.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
Jest w Polsce kilku ciezkich, ktorzy z powodzeniem by walczyli z Nastula na zasadach MMA, a mysle, ze submission takze.

K_P
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula

Maciej Polok to jakies 76 kg.
.....
Parter Nastuli, przy klasowych zawodnikach bjj jest niczym nadzwyczajnym. Powiedzialbym bardzo prymitywny.
K_P


Wroński wazy -strzelam- ze 120kg Nastula może 100kg.

Parter Nastuli może i jest jak to określiłeś "prymitywny" choć ja raczej określibym go "prosty" bazuje na prostej ale skutecznej technice i skurwysyńskiej - końskiej sile.

Kto powiedział, że to nie wystarczy żeby być bardzo dobrym w parterze ?

Pooglądaj sobie walki Nastuli w Judo. Myślisz że Ci goście których tam regularnie mielił są słabi ?

Zresztą tak jak już wielokrotnie mówiłem w każdej chwili jeśli ktoś powątpiewa w zdolności parterowe Judoków zapraszam na co tygodniowe otwarte randorii w Bytomiu w klubie czarni. Jest tam z godzinka walki w samym parterze. Żeby sobie wyskalować poproście sobie Matyjaszka o walkę...albo najlepiej chodzi tam taki mikołaj z brodą już emeryt niejaki "Sadek"...dużo mniejszy od w/w. :D

Po próbujcie będziecie mieli skale porównania. Bo parter to nie tylko parter wg BJJ.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula

Jest w Polsce kilku ciezkich, ktorzy z powodzeniem by walczyli z Nastula na zasadach MMA, a mysle, ze submission takze.

K_P


Być może...chociaż naprawdę wątpie w powodzenie. Chciaż z drugiej strony Nastula ma już swoje lata świetności za sobą...więc wszytko możliwe.
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula


Maciej Polok to jakies 76 kg.
.....
Parter Nastuli, przy klasowych zawodnikach bjj jest niczym nadzwyczajnym. Powiedzialbym bardzo prymitywny.
K_P


Po próbujcie będziecie mieli skale porównania. Bo parter to nie tylko parter wg BJJ.

co to zdanie znaczy?i wrzuć tą walkę poloka
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wronski vs. Nastula
"Parter Nastuli może i jest jak to określiłeś "prymitywny" choć ja raczej określibym go "prosty" bazuje na prostej ale skutecznej technice i skurwysyńskiej - końskiej sile".

Wlasnie, dopoki tej sily starczy... Jego taktyka - ciagnac balache dopoki starczy sil. Ale nie na tym polega walka w parterze, wystarczy spojrzec na dokonania Rogera, Xande, Jacare i wielu innych.

Cwiczymy bjj u mnie na silce u bylego olimpijczyka w judo, ktory zna czolowke z wielu lat w judo.
Pare lat temu, jak zaczynalismy chetnie z nami sparowali, mimo ich 20 kg przewagi masy, swietnego przygotowania atletycznego, my po jakims roku, czesto prowadzilismy wyrowanana walke (specjalizacja, nie cud). Dzis nikt z nami juz nie chce sparowac, mimo, ze sa u nas tylko medalisci imprez ogolnopolskich w bjj, ale w wagach malych.
Sadze, ze u Was tez jest dobry osrodek bjj i mozecie sie skonfrontowac. Zeby bylo wiarygodnie - w podobnych wagach.

K_P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024