Skocz do zawartości


Zdjęcie

Adamek vs. Kliczko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek vs. Kliczko
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek vs. Kliczko
mozna tu spojlowac/komentowac w razie czego?
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek vs. Kliczko
kurwa ja pierdole.
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek vs. Kliczko
pokazywali Kliczko z ta rurka :)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek vs. Kliczko
No i po walce.

Adamek starał się jak mógł ale serce i ambicje to za mało jak na Kliczkę. Choć do piątej rundy jeszcze miałem nadzieję na niespodziankę. Tak gdzieś w 3 - 4 rundzie Kliczko dość ciężko oddychał po konsekwentnym atakowaniu tułowia przez Tomka, ale dość szybko się pozbierał i od szóstej rundy już nie można było mieć wątpliwości kto będzie zwycięzcą. Zasłużone zwyciestwo Kliczki, walka bardzo dobra i emocjonująca.
Ciekawe jak będzie wyglądać dalsza kariera Adamka? Zostanie w ciężkiej czy wróci do junior ciężkiej? Na koniec boksowania jeszcze trochę za wcześnie choć z drugiej strony swoje w ringu zrobił...


  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek vs. Kliczko
Tomasz Adamek dla "Przeglądu Sportowego": - Mam serce i twardą szczękę. Nie wchodzę do ringu tylko po wypłatę. Gdybym taki był, zawiódłbym ludzi jeszcze bardziej.



PS: Czy w walce z Witalijem Kliczką dało się zrobić coś więcej?



Tomasz Adamek: Gdyby się dało, zrobiłbym to. Niestety, nie było takiej możliwości. Trzeba uznać wyższość Ukraińca i tyle. W drugim starciu, dostałem mocno koło lewego ucha. Trener Roger Bloodworth mówił mi, że od tamtej chwili wypadłem z rytmu. Zabrakło koncepcji.



PS: Później już walczył pan o przetrwanie?



Tomasz Adamek: Nie. Ja naprawdę do samego końca wierzyłem. Musisz wierzyć! Jeżeli jest inaczej, lepiej się poddać. Boks nie toleruje słabości.



PS: Co teraz z pana karierą?



Tomasz Adamek: Nie wiem. Muszę odpocząć. Zastanowię się, czy spróbować jeszcze raz dojść do walki o pas. Na pewno nie chcę walczyć tylko po to, by poprawiać sobie bilans. Jeżeli mam się bić, to o wielkie cele.



PS: Z kim? Z Władymirem Kliczką? Szukać szansy z mniejszymi, jak Aleksander Powietkin?



Tomasz Adamek: Wiadomo, kim są mistrzowie. Jasne, że teraz muszę stoczyć dwa czy trzy pojedynki, lecz później chcę znowu spróbować. Dziesięć czy piętnaście walk z przeciętniakami nic mi nie da.



Rozmawiał Kamil Wolnicki

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024