Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
Sorry toszi niechcący skasowałem twój wątek.
Uratowałem tylko twój ostatni post.

Jak rozumiem nie jest to nielegalne.
Jak nie jest nielegalne to nie wywalę.
Co najwyżej napiszę że uważam to za głupotę.


nie ma zadnych informacji ze jest to nielegalne, jest to pochodna hormonu, jednak mozna kupic bez problemu w necie, w sklepach z suplami, na allegeo, więc raczej pod względem legalności taki to doping jak kreatyna...


ja bym jednak wybral starego sprawdzonego propa
pod sw jak znalazl


chodzi ci o propionat tak? nie wiem jak do tego odniesie się moderator(fajnie bylo by aby nie kasowal tematu).
Akurat propionat ma krótki okres póltrwania i częste iniekcje za bardzo były dla mnie dotkliwe, więc przerzuciłem sie na greka 250, potem susa...

Teraz odstawiam testo i przechodze na PH (prohormon).


Tak z ciekawości(zanim poleci do kosza bo zdaje się, że ph są tu ciężkostrawne ):
W jakim celu chcesz to brać?


Wiąże się to z moją poprzednią wypowiedzią... Kończę cykl testo i przedłużam go PH, taka próbna kombinacja...
Cel to głównie poprawa wyglądu...Jak pisałem wcześniej biorą go chłopaki z MT i są bardzo zadowoleni... Ponadto duzy aspekt kolegi Silver - plazowa forma :)
Cena do prześcia - dostałem jeszcze gratis dużą glutamine, także ok.(dziś kupiłem)

nie odczujesz żadnego innego efektu, bo tego typu PH nie są na budowanie siły


osoby które stosowały go na końcu cyklu z testo i odstawiły testo nie odczuły spadku siły, dlaczego twierdzisz ze nie bedzie tomialo wpływu na siłe ??


Sterydy legalnymi już nie są więc wstrzymaj się od pisania o tym.
  • 0

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
ok przypominam ze chodzi o AVAR, jeśli ktoś stosował proszę o jakieś opis jak działał

co do efektów ubocznych o jakie pytał Networks podobno przy przekroczeniu dwóch tabl. dziennie (jakie sa wskazane - na opakowaniu wyraźnie jest napisane by tej ilości nie przekraczać) duża luźna kupa czesto nie do pochamowania i ból brzucha (żródło informacji pewne)

przy normalnym stosowaniu (1x rano , 1x wieczorem) nic szczególnego nikt nie mowil jednak warto stosować osłonki wątrobowe równolegle z PH.

Na 5 osób stosujących go od miesiąca nie wystąpiły zadne nadmierne syfy czy oleista skóra więc lepsze od sterydu :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
Jerz wyjeb tego goscia, zapewniam ze nawet jesli cos tam jest legalne za chwile nie bedzie ale i tak beda nowe legalne
a trzeba dbac o jakis poziom tegpo forum w odróżnieniu od Syf konkurencji
  • 0

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
Sally napisał

Jerz wyjeb tego goscia, zapewniam ze nawet jesli cos tam jest legalne za chwile nie bedzie ale i tak beda nowe legalne
a trzeba dbac o jakis poziom tegpo forum w odróżnieniu od Syf konkurencji


jak babcia będzie miała wąsy to będzie dziadkiem, puki co jest legalne a ja zadałem pytanie o skuteczność - nie ma to nic wspólnego z poziomem forum...

jest to coś nowego na rynku co budzi zainteresowanie i kontrowersje jednak wyrażane tu opinie starają się przybliżyć produkt...

podobnie było kiedys z kreatyną czy innymi środokami - ludzie nie wiedzą to gadają bzdury,

a twoje wylgarne i do nieczego nie prowadzące (wręcz obrażające) komentarze nie pomagają w opisie tego śrdodka


edit. nawet jak to jest zle to lepiej to tu opisac by wszyscy wiedzieli :)
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
hahaha sally akurat ma bardzo ciekawe poglady na temat kreatyny jak i supli w ogole :) :) :)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
bez kitu, zastanawiałem się kiedy czarodziejka sally wpadnie na swojej miotle :lol:
  • 0

budo_norwoks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie

Sterydy legalnymi już nie są więc wstrzymaj się od pisania o tym.


Nielegalnymi z punktu widzenia ośrodków sportowych. Przecież zakładając, że ktoś używa sterydów wystawionych na receptę przez zaprzyjaźnionego lekarza to chyba nie jest to niezgodne z prawem w żaden sposób.


Jerz wyjeb tego goscia, zapewniam ze nawet jesli cos tam jest legalne za chwile nie bedzie ale i tak beda nowe legalne
a trzeba dbac o jakis poziom tegpo forum w odróżnieniu od Syf konkurencji


Dla jasności - jestem przeciwnikiem dopingu i sam bym tego nie tykał, ale skoro wszystko to jest legalne to w czym problem? W tym, że szkodzą zdrowiu? To analogicznie powinien panować obowiązywać zakaz na gadanie o alko, papierosach czy fastfoodach itd
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
nie jest niezgodne z prawem jest niezgodne ze zdrowym rozsądkiem i złe moralnie
sport powienin byc czysty bo w ten sposób traci swoje podstawowe idee

nie popieram zakazu używania narkotyków co nie znaczy ze uwazam ze ludzie powinni je brać, nie popieram zakazu aborcji mimo ze uważam ze jest to złe
zakazy odgórne to idiotyzm bo zawsze można je ominąć
jedyne co jest skuteczne to własne sumienie etyczne i wolny wybór
ale to trzeba skądś nabyc, mieć jakis przykład z tym dzisiaj bardzo ciezko, co jednak wcale nie zwalnia ludzi od odpowiedzialności a zwłaszcza tych którzy sa jakims przykładem, czy nawet publicznie sie wypowiadają na forach
  • 0

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
Sally napisał

Jerz wyjeb tego goscia, zapewniam ze nawet jesli cos tam jest legalne za chwile nie bedzie


Sally napisał

nie jest niezgodne z prawem jest niezgodne ze zdrowym rozsądkiem i złe moralnie
sport powienin byc czysty bo w ten sposób traci swoje podstawowe idee

nie popieram zakazu używania narkotyków co nie znaczy ze uwazam ze ludzie powinni je brać, nie popieram zakazu aborcji mimo ze uważam ze jest to złe
zakazy odgórne to idiotyzm bo zawsze można je ominąć
jedyne co jest skuteczne to własne sumienie etyczne i wolny wybór
ale to trzeba skądś nabyc, mieć jakis przykład z tym dzisiaj bardzo ciezko, co jednak wcale nie zwalnia ludzi od odpowiedzialności a zwłaszcza tych którzy sa jakims przykładem, czy nawet publicznie sie wypowiadają na forach



wynika z tego ze jeśli cos jest nie po twojej myśli to trzeba to usunąć i zniszczyć a raczej jak to określił (eś, aś) "wyjebać" - gdzie w tym wypadku jest zdrowy rozsądek o który tak wołasz?
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
Zbanujce Sally na ten temat :)

Prohormony to nic innego jak sterydy...sa to srodki ktore konwertuja do hormonow, czy. testosteron i podobne, jakies pochodne deki...
moim zdaniem powinien byc jakis dzial poswiecony temu aspektowi sportu bo jest on nie odlaczny jak wszytsko inne, chce sie miec wyniki siega sie po doping i taka jest smutna prawda...
niech to sie nie zrobi temat o poprawnosci i etyce stosowania takich srodkow tylko niech bedzie merytoryczny, kazdy kto po to siega powinien byc dorosly, jesli jest to wie co robi ze swoim cialem, a jesli nie niech sie w takim watku czegos dowie...czy jego zdaniem warto
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
jest jeszcze inny problem, slaby rozwój medycyny a ścislej jej podporządkowanie celom finansowym , legalność - nielegalność nie jest żadnym wyznacznikiem zdrowia

medycyna mało wie o profilaktyce zdrowia i nie chce sie rozwijac w tym kierunku bo to jest niedochodowe

jak dla mnie cel właściwy moralnie uzasadnia wulgarność a nawet przemoc w uzasadnionych wypadkach
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
Dołączona grafika

mysle, ze na budo za malo jest tematow na ten temat zeby robic osobny poddzial.
  • 0

budo_ruido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomyłka przy usuwaniu. Temat o prohormonie
temat jak kazdy inny. nie bądźmy pruderyjni. To jest forum a nie rauchunek sumienia wiec chill out. Szczegolnie ze temat jest bezposrednio zwiazany ze sportem w tym z SW. Udawanie ze czegos takiego nie ma byloby glupie i naiwne. A czy ktos chce to brac czy nie to zupelnie inna sprawa.

Jakiś czas temu rozmawiałem z profesjonalnym kulturystą na temat prohormonów. Wypowiadal sie ogolnie negatywnie. Mowil ze roznica jest tylko w tym jak to sie przyjmuje. W organizmie zmienia się to w to samo ( sory ja nie siedze w temacie wiec nawet nie wiem dokladnie o czym mowil ) i jego zdaniem ph obciązają tylko niepotrzebnie wątrobe. Poza tym mowil, ze sa to nowe srodki, jeszcze dobrze nie zbadane i ewentualne skutki uboczne tez sa raczej jeszcze nieznane. Co nie znaczy ze ich nie ma. Sterydy sa nielegalne, niebezpieczne itd ale juz tak dlugo ludzie je stosuja ze wiedza jak to robic.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024