Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pasy, umiejętności a zawody


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy, umiejętności a zawody
jerz napsiał

toszi twoje argumenty są miażdżące


mocne :) :)

nie wiem jak reszta czarnych pasków w polsce ale chyba nie wszycy maja po 40 lat co?

z resztą jak dla mnie to luźna guma :) nie można przeciez nikogo zmusic do niczego... ciekaw jestem po prostu czy większość to nie podobno wiekowe chopy i tyle... bo troche mało argumentacji w tej wypowiedzi avatara88
  • 0

budo_avatar88
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy, umiejętności a zawody
Ale jakie argumenty Ty chcesz? Po prostu nie rozumiem takiej wiary, zawsze się znajdą jakieś płaczki. Weź trenuj, zdobywaj pasy, występuj na zawodach, a nie rozglądasz się na wszystkich tylko nie na siebie i płaczesz, że "ten nie wystąpił na zawodach, tamten nie chciał się kulać na seminarium". I co z tego?
W dodatku jako swoje argumenty, nie dość, że podałeś młodszą wiarę to jeszcze czołówkę światową, dostającą przynajmniej dziesiąt tys. dolców za walkę. Sorry, ale inaczej traktuję i czego innego wymagać będę od BJ Penna, a czego innego od polskiego czarnego paska -od pon do piątku zapierdzielającego w robocie.
Polscy czarni (wiek) z Grapplerinfo "Hall of fame":
Bagi -39
Barczak -35
Gnat -34
Mariusz Linke -42
Matuszczak -43
Słowek -41
Dziekanowski -46
Maciej Linke -31
  • 0

budo_toszi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy, umiejętności a zawody
nie spinaj sie

uwazam ze duzo racji jest w tym co mowisz z jednym tylko nie moge sie zgodzic - przeciez skoro wszyscy są w podobnym wieku (co sam udowodniłeś) to konkurowali by ze swoim rocznikiem i poziomem także nie jest chyba az tak zle

ale tak jak to juz wczesniej bylo mowione nic na sile

PS a na zawody jezdze co jakis czas (ostatnio jednak mam duze probelmy z tym cholernym kolanem i nie moge dojsc do ładu) a co do narzekania to wcale nie tak mialo wyjsc


milo bylo by popatrzec na dywizje czarnych pasów na MP ... sam przyznaj...

moze za pare lat i tak bedzie :)
  • 0

budo_shooters
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pasy, umiejętności a zawody
Andler 42
Jarząbek 42
Matusiak 43
hehe :)

Toshi pamiętaj, że na zawody trzeba się przygotować kondycyjnie. Powalcz 10 min na całych obrotach to zobaczymy. Ja i koledzy, których znam nie mamy na to czasu no i presji jakiejś wewnętrznej też. Jak napisał kolega wyzej my pracujemy i to intensywnie bo rodzine trza utrzymać. W tym wieku ciężko znaleźć czas na treningi a co dopiero na przygotowania na zawody. No i jest ryzyko kontuzji. A wtedy nie ma pieniędzy. :(
na nic. Nawet na utrzymanie klubu. Spójrz na to w ten sposób.
I nie dziw się, ze tylko dla Twojej satysfakcji ogladania będę jechał na zawody :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024