Skocz do zawartości


Zdjęcie

a imię demona brzmi - Kara-te


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_sandman1976
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te

Tak się z tego śmiejecie a trochę racji w tym jest. Trzeba do wszystkiego podchodzić z umiarem. Karate wszak nie jest najważniejsze w życiu :)


Oczywiście masz rację. Ale w tym jego "wykładzie" nie chodzi o to, co jest w życiu najważniejsze. Facet w swoim wystąpieniu wskazuje rzeczy, w których swoje usmolone sadzą paluchy macza szatan. Wskazuje na rzeczy, na które trzeba uważać, bo im bardziej jesteś w nich zagłębiony ( czarne pasy w karate mają przesrane ;) , tym bardziej jesteś po wpływem Złego.

Ja po jego wysłuchaniu jestem już pewien, ze sam Belzebub będzie mnie osobiście obracał na rożnie. Karate to tylko jeden z czynników mojego opętania jak widać.
  • 0

budo_existen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
"Czarne jak piekło" - i wszystko :lol:
  • 0

budo_freed
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki Zachód

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
Wiecie tak się zastanawiam jaki to styl trenuje Sejten :) Nie wiecie może przypadkiem :wink: Oczywiście z racji długiego stażu powinien mieć już co najmniej 10 dana tak przynajmniej zakładam :wink:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te

Tak się z tego śmiejecie a trochę racji w tym jest. Trzeba do wszystkiego podchodzić z umiarem. Karate wszak nie jest najważniejsze w życiu :)


Oczywiście masz rację. Ale w tym jego "wykładzie" nie chodzi o to, co jest w życiu najważniejsze. Facet w swoim wystąpieniu wskazuje rzeczy, w których swoje usmolone sadzą paluchy macza szatan. Wskazuje na rzeczy, na które trzeba uważać, bo im bardziej jesteś w nich zagłębiony ( czarne pasy w karate mają przesrane ;) , tym bardziej jesteś po wpływem Złego.

Ja po jego wysłuchaniu jestem już pewien, ze sam Belzebub będzie mnie osobiście obracał na rożnie. Karate to tylko jeden z czynników mojego opętania jak widać.


baba, ktora jest bez chlopa przez dluzszy czas - glupieje. to jest bezdyskusyjny fakt. a tu facet w sukience, bez baby. wyglada na to to ze to syndrom co w obie strony dziala.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te

Wiecie tak się zastanawiam jaki to styl trenuje Sejten :) Nie wiecie może przypadkiem :wink: Oczywiście z racji długiego stażu powinien mieć już co najmniej 10 dana tak przynajmniej zakładam :wink:

Sejten wymyślił wszystkie wschodnie SW i we wszystkich ma 10 dan, a jego syn w chwili końca świata będzie miał trzy razy po 6 dan.

Hordy potępionych zaznają męków piekielnych, a dręczyć ich będą pomniejsze demony szatańskiej armii tj. senseje. I dlatego właśnie najwyższy pas jest czarny :lol:
  • 0

budo_sandman1976
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te

Wiecie tak się zastanawiam jaki to styl trenuje Sejten :) Nie wiecie może przypadkiem :wink: Oczywiście z racji długiego stażu powinien mieć już co najmniej 10 dana tak przynajmniej zakładam :wink:

Sejten wymyślił wszystkie wschodnie SW i we wszystkich ma 10 dan, a jego syn w chwili końca świata będzie miał trzy razy po 6 dan.

Hordy potępionych zaznają męków piekielnych, a dręczyć ich będą pomniejsze demony szatańskiej armii tj. senseje. I dlatego właśnie najwyższy pas jest czarny :lol:


haha...
no tak.. To teraz mamy wyjasnione, skad stopien mistrzowski ma kolor smoły piekielnej.
I jeszcze Ci senseie uczą, jak robić krzywdę bliźniemu. Wszyscy zamiast na trening powinni isc do spowiedzi, a pozniej spalic swoje czarne pasy, a popiół rozsypać przed ołtarzem na chwałę Pana. Świadomość obcowania z Diabłem - noszenie jego insygnia powinno być wystarczajacym powodem do zdelegalizowania sekty, jaką są sztuki walki. A jedna z nich to jeszcze obnosi się z imieniem demona...
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
tylko czemu sutanny są czarne?
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
Kamuflaż.

Ksiądz dla Sejtana jest jak Arnie dla Predatora.
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te

tylko czemu sutanny są czarne?


zeby mozna bylo je prac raz na miesiac.
  • 0

budo_sting0800
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
niestety w kosciele zawsze znajdzie sie taki polityczny lepper. taka 'wielka fala' kosciola katolickiego widze. oczywiscie kosciol ma inne podejscie do wiekszosci z tych spraw.
swoja droga: p o k l o n y oddawac bedziesz tylko swojemu Panu (w domysle Bogu chrzescijan), a co my robimy na treningach ? ciagle uklony pod piekna nazwa etykieta, szacunek dla wspolcwiczacego. ostatnio przyszedl do mnie ksiadz na kolede (pomijajac fakt, ze spytal sie jak czesto chodze do kosciola to mu odpowiedzialem ze ksiadz raz do mnie przychodzi to ja raz do ksiedza) i spytalem sie go czy mozna uprawiac sztuki walki jakby po chrzescijansku, nie wchodzac w kulture, nalecialosci religii wschodu. cala filozofia nadstaw drugi policzek. odpowiedzial mi, ze nie mozna wejsc do wody i i wyjsc z niej suchy. inny z kolei powiedzial, ze mozna brac tylko ta fizyczna czesc, a ta duchowa, mentalna odrzucić [patrz mokuso].

jak freed napisal: "wszystkiemu winni zydzi" oczywiscie z :) to przypomina mi sie jak jedna babka na przystanku modlila sie do maryi i spytalem sie jej czy lubi zydow, odpowiedziala, ze nie to ja uswiadmomilem ze jezus i jego matka to zydzi. no , ale ona moze modli sie do czestochowskiej - polskiej krolowej.
zydostwo zydostwo, ale wszyscy 'wierza' w zyda.
  • 0

budo_sting0800
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te

ucielo p o k l o n y

  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
Bo tak trochę jest, patrząc obiektywnie. Szczęście, że katolikiem nie jestem i bezczelnie mówię to księżom od czasów liceum. Niestety, póki siedzę w tej dziurze, to się nie przerejestruję oficjalnie, ale wszystko w swoim czasie :twisted:
  • 0

budo_freed
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki Zachód

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
Mam takie pytanie wiecie może co to są PUMPY :wink: bo w kazaniu ks. (nie mylić z karą śmierci) Natanka pojawił się takie zdanie: "jeżeli twoje dziecko nosi pumpy" :) O co tu chodzi to jakiś nowy szatański symbol :wink:
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
Takie przedwojenne portki męskie. Kończą się zaraz pod kolanami i tam są spinane. Na podstawie obfitego materiału ikonograficznego sądzę, że popularne wśród AKowców, np:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Moim zdaniem ten pierwszy z pistoletem maszynowym (tj. nie dowódca, tylko pierwszy z "peletonu") i ten zaraz za nim w jasnej katanie mają pumpy.
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
No i sami zobaczcie ile kazanie NASZEGO księdza wzbudziło reakcji i głębokich refleksji na temat istoty Boga i diabła....a nawet historii mody? :lol:
  • 0

budo_sandman1976
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
Wczoraj kazanie naszego bohaterskiego księdza było u Szymona Majewskiego.
Ksiądz robi się sławny.
  • 0

budo_freed
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki Zachód

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
A ja myślałem że się przejęzyczył i chodziło mu o PUMY wicie takie adidaski :)
Czyli znaczy to że żołnierze Afrika Korps byli satanistami? :wink:

Otwieram sobie Wprost z tego tygodnia patrze a tu nasz bohater ks. Natanek i artykuł o nim :) Widać wzbudził zaciekawienie nie tylko na Vortalu Budo. :wink:
  • 0

budo_shu lien
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te

A ja myślałem że się przejęzyczył i chodziło mu o PUMY wicie takie adidaski :)
Czyli znaczy to że żołnierze Afrika Korps byli satanistami? :wink:

Otwieram sobie Wprost z tego tygodnia patrze a tu nasz bohater ks. Natanek i artykuł o nim :) Widać wzbudził zaciekawienie nie tylko na Vortalu Budo. :wink:


Ech ilu kaznodziei marzy o tym by ich kazanie ludzie zapamiętali chociaż do wyjścia z kościoła, a ks. Natanek....zaprawdę wielka przyszłość go czeka....A tak na marginesie, ciekawe czy ksiądz pija herbatę z porcelanowej filiżanki bo i jedno i drugie pochodzi z Chin, a jako takie za narzędzie szatana poczytane byc musi! :lol:
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
a czort z nim! :lol:
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: a imię demona brzmi - Kara-te
Parę dni temu byłem w Polsce i nawet w autobusie słyszałem dyskusje o nim... zrobił gośc karierę, niestety władze kościoła nie zrozumiały jego intencji i ucięły tak wzniośle zapowiadająca sie nitke sławy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024