Skocz do zawartości


Zdjęcie

zapalenie miesni, stawow czyli polamalo mnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_ken-wawa
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zapalenie miesni, stawow czyli polamalo mnie
Po prostu polamalo mnie i od kilku tygodni nie chce puscic. Zaczela bolec cala lewa strona, poczwaszy od nogi a skonczywszy na lewej czesci szyi (tu najbardziej. u podstawy glowy). Poniewaz nie przechodzilo w koncu wizyta u pana doktora (a raczej pani). Prochy wyraznie pomogly ale nie do konca (przeciwzapalny i na zmniejszenie napiecia miesniowego).

Zastanawiam sie co moze byc przyczyna. Czy nie brak jakis witamin, mikroelementow? Co robic by nie wracalo?

Czy powodem moze byc tez przeciazenie jednej strony, w koncu boks jest jakby niesymetryczny? Czy ktos mial moze podobny problem i jak sobie poradzil?
  • 0

budo_szwed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 520 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zapalenie miesni, stawow czyli polamalo mnie
Hmm aż tak to ja nie miałem, ale też z wiekiem zwiększa się świadomość ile twój organizm może i ja mam tak, że instynktownie wiem kiedy przestać. Mam nawet w drugą stronę - organizm sam ogranicza wysiłek. Raz miałem przetrenowanie więc odpuściłem na 2 tyg i teraz głupot nie robię, a drugi raz ganialem się po pijaku z kumplem, miesień nie rozgrzany i mi tak strzeliło w łydce, że mi zesztywniała na kilka dni 8O Normalnie jakbyś miał skurcz taki cały czas. Poszedłem do lekarza sportowego, ale on wiedział mniej ode mnie... Pełna żenada, więc treba uważać.

Co u ciebie powiedziała lekarka? Oprócz przypisania prochów? Myślę, że warto się zorientować kto u ciebie w mieście zajmuje się kontuzjami narządów ruchu np. jakaś przychodnia sportowa. No i przede wszystkim odpoczynek, masaże itd
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: zapalenie miesni, stawow czyli polamalo mnie
A nie chorowałeś ostatnio? Zapalenie mięśni często występuje jako powikłanie pogrypowe.
  • 0

budo_nedohin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: zapalenie miesni, stawow czyli polamalo mnie

Po prostu polamalo mnie i od kilku tygodni nie chce puscic. Zaczela bolec cala lewa strona, poczwaszy od nogi a skonczywszy na lewej czesci szyi (tu najbardziej. u podstawy glowy). Poniewaz nie przechodzilo w koncu wizyta u pana doktora (a raczej pani). Prochy wyraznie pomogly ale nie do konca (przeciwzapalny i na zmniejszenie napiecia miesniowego).

Zastanawiam sie co moze byc przyczyna. Czy nie brak jakis witamin, mikroelementow? Co robic by nie wracalo?

Czy powodem moze byc tez przeciazenie jednej strony, w koncu boks jest jakby niesymetryczny? Czy ktos mial moze podobny problem i jak sobie poradzil?


Dziwie się że tak spokojnie do tego podchodzisz, bo jeżeli boli cię cała lewa strona to ciężko żeby to była przyczyna jakiejś zwykłej kontuzji. Mogą to nawet być problemy z rdzeniem kręgowym albo z mózgiem, na twoim miejscu latałbym już po wszystkich możliwych lekarzach, zaczynając od neurologa i reumatologa.

Hym może to zbyt ciężko zabrzmiało ale dla świętego spokoju lepiej to dokładnie sprawdzić.
  • 0

budo_ken-wawa
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zapalenie miesni, stawow czyli polamalo mnie
Az tak bym nie przesadzal, moze dlatego, ze nie boli mnie az tak mocno, po prostu przy niektorych ruchach pojawia sie bol.
  • 0

budo_ken-wawa
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zapalenie miesni, stawow czyli polamalo mnie

A nie chorowałeś ostatnio? Zapalenie mięśni często występuje jako powikłanie pogrypowe.


Generalnie mam od jakiegos czasu jakis problem z zatokami. Jakby nie do konca dzialaly ok, nieduzy katar, cos w ten desen. Moze to sie jakos laczy.

Swoja droga czy ktos zna moze w wawie dobry gabinet akupunktury w wawie? Cale wieki temu chodzilem na akupunkture do pewnego lekarza z Mongolii. Ale to byl starszy pan, juz nie przyjmuje, a byl idealny na wszelkie tego typu problemy.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zapalenie miesni, stawow czyli polamalo mnie
Zatoki to straszna przerąboza.

Jeśli materiał zawierający zarazki odłoży się w trudno dostępnym miejscu to nawet kuracja antybiotykami nie pomoże - potrzebne będą zastrzyki chirurgiczne lub/i płukania.

Ponadto przewlekłe zapalenie zatok ma bardzo poważne komplikacje w tym neurologiczne - przyłączam się do kolegów - nie zlekceważ sprawy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024