Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wałek?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Ladny bajzel z ta karta. Dobrze ze nie zamowilem biletow. Chcialem przeznaczyc na ta naprawde ( jak dla mnie ) duzo kasy i tylko bym sie rozczarowal i zawiodl. Zycie..
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?

to kto w sumie bedzie ? mialo byc tyle gwiazd pierwotnie. jakbym kupil bilety na ta gale to bym sie troche wk****l


Pierwotnie to miał być rematch :) A teraz chyba żadnego rewanżu nie będzie. Chyba, że Soko zrewanżuje się porażką za to, że swego czasu promował w Polsce galę MCC.
  • 0

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Niby jest rewanż Kułaka z Materlą... Ale o jedną walkę nie ma sensu nazywać całej gali "rematch"... Chciałbym zobaczyć rewanż Khalidov-Tabera lub Khalidov-Sakurai i do tego np... Pudzian-Sylvia :P . Hehe żarcik :P
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Nie ma rewanżu Kułaka z Materlą, Krzysiek ma operacje kontuzji kręgosłupa, którą "olewał" chyba od 2007 roku i od czasu do czasu wspominał o jakimś ryzyku paraliżu, bólu itd.

Nie ma co psioczyć, gala będzie dobra, przed chwilą ogłosili przeciwnika Różala (Marcina "Doktora" Bartkiewicza), a jak ktoś nie chce iść to niech sprzeda bilety, na pewno mu się zwrócą, a chętnych jest naprawdę sporo.
  • 0

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Sam na szczęście nie kupiłem biletów.. lepsza klima jest przed telewizorem z qmplami :P . I o dupach wtedy nie gadamy nawet hehe :P .

Zobaczymy... z drugiej strony nie zawsze wielkie nazwiska oznaczają doskonałe walki... Przykład? Belfort vs Silva (oprócz ostatniej akcji). Także może i ten koleś co zastępuje Lindlanda da lepszą walkę.
  • 0

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Troche mnie smiesza texty typu "ciesze sie ze nie kupilem biletow". Bo gala slaba? Coz, ja sie ciesze, ze kupilem zanim ogloszono zawodnikow. Nie czesto zdarza sie zobaczyc Sokoudjou na zywo na wyciagniecie reki. Puhakka to pewnie tez leszcz...No i Mamed.
Prosze Was, nie kupiliscie biletow to Wasza sprawa. Ja kupilem i mimo zmian w rozpisce i tak uwazam, ze to na te chwile to najciekawsza gala jaka byla/bedzie w Polsce.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?

Za dużo teorii spiskowej powiadasz? No to w takim razie duży niefart że akurat tylu znanych fighterów nie wystąpi choć początkowo mieli być...


kolego, rozwaz sobie takie kwestie.
ile osob na galach i przed telewizorami jest tam by naprawde cieszyc sie mma a nie poogladac 'napierdalanie od pudziana'?
ilu fanow polskiego i swiatowego mma jest w polsce zeby mieli zapewnic pela hale z wysokimi cenami i zwiekszona ogladalnosc?
odpowiem - za malo.

a dla kowalskiego szarego lidland mowi tyle samo co leites i demelho i pinto.
kase i ogladalnosc nabijaja w wiekszosci kowalscy ktorzy chca obejrzec napierdalaie od strongmana niestety i tutaj fakt ze ktos by mal przekupywac, bo tak to chyba nazwac nalezy, zawodnika znanego dla kilku tysiecy ludzi w polsce nie ma zadnego sensu.
  • 0

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?

kolego, rozwaz sobie takie kwestie.
ile osob na galach i przed telewizorami jest tam by naprawde cieszyc sie mma a nie poogladac 'napierdalanie od pudziana'?
ilu fanow polskiego i swiatowego mma jest w polsce zeby mieli zapewnic pela hale z wysokimi cenami i zwiekszona ogladalnosc?
odpowiem - za malo.

a dla kowalskiego szarego lidland mowi tyle samo co leites i demelho i pinto.
kase i ogladalnosc nabijaja w wiekszosci kowalscy ktorzy chca obejrzec napierdalaie od strongmana niestety i tutaj fakt ze ktos by mal przekupywac, bo tak to chyba nazwac nalezy, zawodnika znanego dla kilku tysiecy ludzi w polsce nie ma zadnego sensu.

W tej chwili już nie do końca. Świadomość czym jest MMA znacznie wzrosła w Polsce. To tylko osoby w wieku mojej mamy mówią "Pudzianowski zajął się boksem" :P . Taka jest ich świadomość i ich zainteresowanie. Wśród młodszego pokolenia (ludzie w moim wieku i młodsi) obserwuję zaś zwielokrotnienie ilości tych, którzy zainteresowali się MMA i wiedzą już z czym to się je.

Moim zdaniem liczba fanów MMA na chwilę obecną nie jest już zbyt mała. Ale oczywiście obaj nie udowodnimy swoich tez. Trzeba by było przeprowadzić ogólnopolską ankietę.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
udowodnic nie udowodnimy.
ale prawdopodobienstwo ze w polsce lindlanda zna i ceni wiecej niz kilka, moooooooze kilkanascie tysiecy osob jest bliska zeru.
swiadomosc tego czym jest mma a znajomosc zawodnikow zagranicznych ktorzy mogli by sciagnac widzow przed ekrany i na same gale nie jest tym samym.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Lindlland od dawna jest w słabej formie.Mahmed by go zastrzelil z piąchy albo kopem jakimś i walka by sie skonczyla nagle.za to z Leitesem dali by mega walke.ciekawe z kim w koncu bedzie sie bil.mam nadzieje ze nie z jakims skosem bo tych to trzaska jak orzechy dziadek do orzechow.
  • 0

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?

Lindlland od dawna jest w słabej formie.Mahmed by go zastrzelil z piąchy albo kopem jakimś i walka by sie skonczyla nagle.za to z Leitesem dali by mega walke.ciekawe z kim w koncu bedzie sie bil.mam nadzieje ze nie z jakims skosem bo tych to trzaska jak orzechy dziadek do orzechow.

No ok, Lindland jest w słabej formie ale ludzie potem by sprawdzili z kim walczył Mamed, który już jest znany w Polsce i choć może fanów ma najwyżej kilkanaście tysięcy jak pisze Balofy (no bo jeżeli tylu jest co najwyżej fanów MMA to czemu miałoby być więcej fanów Mameda?), to kojarzy go z pewnością znacznie szersze grono. Pokonałby słabego Lindlanda, ludność z ciekawości sprawdziłaby kim był ten koleś którego zjadł Mamed, obejrzeliby na youtube walki Lindlanda, potem z ciekawości sprawdzaliby dawnych jego przeciwników... w jakimś stopniu zwiększyłoby to wiedzę Polskiego społeczeństwa na temat MMA.

Nie jest już 2005 rok że mogliśmy myśleć o sobie iż jesteśmy wybrańcami... teraz MMA trenuje znacznie więcej osób... A duuuużoooo więcej lubi to oglądać bo wiedzą już co to jest. Przyczynili się do tego Pudzian i KSW. Teraz czas na odważniejsze kroki typu sprowadzanie na walki do Pl zawodników światowej klasy z uznanymi nazwiskami, wpisanymi w historię tego sportu. Bez tego posunięcia Polskie MMA nigdy będzie postrzegane jako to na najwyższym światowym poziomie. No bo z kim walczył Mamed? Z Santiago (w dodatku musiał wyjechać z Polski żeby z nim walczyć)? Santiago jest dobry, na pewno lepszy obecnie od Lindlanda, ale nie tak znany jak Lindland. Jakby Mamed zlał Lindlanda to byłby to taaaaki HUK w świecie... ;) . A rozgłos = zainteresowanie galą np. zagranicznych stacji i dodatkowa kasa dla KSW = w przyszłości inni znani zawodnicy w tej organizacji...

Miodzio :)
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
Ja wiem to.mowie z pozycji osoby ktora lubi patrzec na obustronna ladna w kazdym miejscu walke a nie na krotka jednostronna mlucke z old boyami czy celebrytami..promocje zosatawiam organizatorom.
  • 0

budo_boloyang
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wałek?
No chyba że tak.. z punktu czysto sportowego, kompletnie NIEbiznesowego to co innego..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024