Skocz do zawartości


Zdjęcie

KURACJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KURACJA
Mam zamiar zacząc kuracje i chcę kupić sobie NOZ i chcialbym się dowiedzieć z czym najlepiej jest łączć to aby wykorzystać na maxa możliwość przyrostu masy mięśniowej.. jakiś gainer np. mass xxl czy coś takiego...??????? {SMILIES_PATH}/icon_e_confused.gif
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Ja bym Ci proponował Weider Giant Mega Mass 4000 (tu jest opis: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) on i oczywiście trzymaj dietę i pij dużo wody, bo na cyklach kreatynowych woda ma bardzo duże znaczenie do magazynowania się w mięśniach co z kolei przyczynia się do budowy tkanki mięśniowej {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif Jeśli chcesz zwiększyć masę musisz zwiększyć ilość spożywanych węglowodanów, kalorii no i białka a Weider Giant Mega Mass 4000 pomoże Ci w tym ale jak pisałem wcześniej trzymaj dietę {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif Odżywki są robione miedzy innymi aby uzupełniały barki w diecie {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
a naprzykład dextrose glutaminy czy HMB dodatkowo nie trzeba stosować? {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Nutrabolics NOZ Full Throttle ma już glutaminę co do HMB i dextrosy to pewnie że możesz jak Cię stać na taki zestawik {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif To wszystko zależy ile chcesz na ten cykl wydać pieniędzy {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
a carbo? {SMILIES_PATH}/icon_e_confused.gif
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Ja bym Ci proponował Weider Giant Mega Mass 4000 bo Carbo to praktycznie same węglowodany

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Mam NOZ HMB DEXTROSE no i Weider Giant Mega Mass 4000 tylko teraz jeszcze jak to dawkować i brać co z czym można łączyć ile razy dziennie itp... {SMILIES_PATH}/icon_e_confused.gif
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Moja propozycja:

Dzień treningowy: rano na czczo 2 tabletki HMB i 30-40g Dextrosy. Odczekaj ze 30 min. a potem pierwszy posiłek. 30 min. po posiłku możesz wziąć 50-75g Giant Mega Massa 4000, 30 minut przed treningiem wejść porcje NOZ, od razu po treningu weź sobie 2 tabletki HMB i 30-40g Dextrosy jakieś 30 min. po treningu porcja NOZ i za kolejne 30 min. 75-100g Giant Mega Massa 4000 odczekaj kolejne 30 - 60 min. i tu kolejny posiłek wzbogacony o białka przed snem 2 tabletki HMB no i rośniesz {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Dzień nietreningowy: rano na czczo 2 tabletki HMB i 30-40g Dextrosy 10-15 minut później porcja NOZ odczekaj 30 min. i pierwszy posiłek 30 min. po posiłku możesz wziąć 50-75g Giant Mega Massa 4000
Mniej więcej tak to wygląda a co do stosowania HMB w dzień nietreningowy do bierz tak mniej więcej co 6-8 godzin (np. pierwsza porcja o 7.00 druga o 14.00 trzecia o 21.00) 30 min. po ostatnim posiłku polecam wziąć 50-75g Giant Mega Massa 4000 a dopiero na przed samy snem wziąć HMB. I jeszcze możesz tak zrobić że godzinę lub więcej po głównym posiłku możesz wziąć 50-75g Giant Mega Massa 4000.

Przedstawiłem Ci to tak jak ja bym to brał ale mogę się troszkę mylić co do suplementacji, jednak myślę że wszystko jest OK, życzę dużych przyrostów {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
ok wielkie dzięki będę sie starał brac to tak jak mi napisaleś...
Pozdrawiam {SMILIES_PATH}/icon_lol.gif
  • 0

DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Chcialbym dodac że trening zaczynam okolo 20:30 czasam nawet o 21 i trwa okolo 2h a niekiedy nawet dłóżej więc tam w dni treningowe jakbym wziął około 10-15 min po treningu dextrose i kreatyne za kolejne 30min tego gainerka i HMB byłoby zle...?
  • 0

DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Chciałbym sie dowiedzieć jeszcze czegoś na temat diety pisałem w dziale DIETA lecz kazal zgłosić się do Ciebie bo on przy tych odżywkach nie potrafi ulożyć diety jesli byłbyś w stanie to Ty byś mi ją ułożył...
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Jak co to moge pomóc tylko {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Paweł W.

DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
To ja juz zacząłem temat w dziale dieta to tam może będziemy pisać...
  • 0

DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Napisz mi jeszcze jakieś fajne ćwiczenia ze 3 na barki nie mam wyciągu do dyspozycji....
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Wysikanie sztangielek w górę
Unoszenie sztangielek bokiem w górę
Unoszenie sztangi przodem w górę

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
do tej pory bralem magnum 8000 z treca a teraz mam właśnie robić tą kurację kreatynową bez żadnej przerwy myślę żę możn?
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
W magnumie tej kreatyny to były śladowe ilości więc spokojne że możesz robić cykl kreatynowy {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Dzięks teraz jeszcze tylko na dzale dieta ktoś mi doradzi i od jutra zaczynam rosnąć:-D
Zajebiście wygląda teraz to forum:-)
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA

Chcialbym dodac że trening zaczynam okolo 20:30 czasam nawet o 21 i trwa okolo 2h a niekiedy nawet dłóżej

{SMILIES_PATH}/icon_eek.gif {SMILIES_PATH}/icon_eek.gif nigdy nie ćwiczyć 2 godziny to jest duża przesada za długo {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif {SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif Staraj się ćwiczyć nie dłużej jak 90 min. bo mniej więcej po tym czasie organizm wydziela hormony kataboliczne niszczące mięśnie. Jak się nie mieścisz w 90 min. to rób krótsze przerwy między seriami tak abyś się zawszę zmieścił w te 90min. dla mnie optymalny czas treningu z rozgrzewką to około 80 min. {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Oki dizeki za informację. Jesteś naprawdę spoko {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

6 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024