Skocz do zawartości


Zdjęcie

KURACJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Jeszcze mam pytanko bo moj kolega robi sobie taką samą kurację jak ja tylko zamiast "Weider Giant Mega Mass 4000" kupił sobie "MASS XXL" to tak samo ma to zażywać jak ja "Weider Giant Mega Mass 4000"? {SMILIES_PATH}/icon_question.gif czy tamto jakoś inaczej się łączy?
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
na massie XXLu jest napisane jak się go stosuje niech sobie koledzy poczytają, ale i tak Ty masz dużo lepszą odżywkę od Nich {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif a co do łączenia mogą go łączyć tak samo {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Napisałeś mi żeby noz brać pół godziny przed treningiem i po treningu, a w aukcji której kupilem jest napisane że rano i po treningu bo musi być minimum 6 godzin przerwy... Nic nie zaszkodzi jak biorę tak jak Ty mi napisałeś?
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Słuchaj się Experto, to co piszą na opakowaniach to nie zawsze jest prawdą. Przeczytaj post "Kreatyna nie w fazie ładować, a cyklicznie" on bardzo dobrze wyjaśnia wszystko {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0
Paweł W.

DROPI:)
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
witam i znowu powracam {SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif Własnie skończyłem kurację kreatynową i teraz chciałbym jakiegos gainerka bialko czy cos w tym rodzaju... Doradz mi coś takiego zajebistego żeby masa dalej rosla w miarę szybciutko.. cena nie gra roli {SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif
  • 0

PW.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 666 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: KURACJA
Gainer z przewagą węgli i oddzielnie białko :> Hmm carbo, serwatka {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
Zależy czy masz nie dobór białka w diecie czy węgli {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
Hmm polecam glutaminę po kreatynie by podtrzymać efekty {SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif
  • 0
Paweł W.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

6 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024