Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Spojler] UFC Fight for the troops


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

[Spojler] UFC Fight for the troops
Całkiem fajna impreza:
- Hominick - krótka piłka, aż miło popatrzeć: czysto, technicznie. Podobało mi się to, że nie włożył tych kilku punchów w uziemionego Roopa kiedy zobaczył, że już po walce (czym wielu nawet w ewidentnych sytuacjach nie gardzi). Poza tym fajny koleś. Jakoś nie widzę, że da radę z Aldo, ale taką walkę chętnie obejrzę. Aha, przez chwilę myślałem, że Mark wypłaci tubę pijanemu Roopowi kiedy ten podbiegał po przerwaniu walki (prewencyjnie) :)
- Wiman - jestem pod wrażeniem. Koleś w TUFie był po prostu nijaki, ale wczoraj zaprezentował się niesamowicie. Masakryczny ciąg na przeciwnika. Wydaje mi się, że takich gości widuje się coraz mniej (chociaż wszyscy przed walką zapewniają, że będą niszczyć). Dodatkowo, jestem dopiero co po 6. sezonie TUFa i pod wrażeniem Danziga i wiedza, że poległ właśnie z Wimanem wymusza jeszcze większy szacun. Za Millerem nie przepadam więc cieszę się podwójnie z wyniku,
- Barry mógł skończyć walkę wcześniej. Nigdy tego nie zrozumiem - masz gościa na widelcu i brakuje dosłownie 2 lk by ściąć drzewo a jednak kończy się na decyzji :roll: Chociaż stwierdzenie po walce dobre: Beltram skakałby dalej nawet na jednej nodze :) Co do innego tekstu Barry'ego po walce: czy to ma coś wspólnego z niedawnym publicznym zwolnieniem agenta Mittriona? Kto mi opowie? :)
- Cody mnie rozczarował. Jest specyficzny, lubię go i liczyłem, że dokończy ten obiecujący parter. Nie było kolejnej gilotyny, nie było nawet wygranej. Z chęcią obejrzę kolejne walki Cody'ego, ale na wiele nie liczę - to raczej taka pijana maskotka UFC :)
- Guillard delivers. Chłopak z sercem. Zrobił dokładnie to co obiecywał w piątkowym Inside MMA. Sama walka krótka i bez rewelacji,
- Mittrione - dziwny gość. Wygląda na niezłego zlewusa, ale robi swoje. Faktycznie zadziwiająca ta jego lekkość na nogach - tutaj podpisuję się pod Roganem. Gość na razie bez porażki, ale z tuzami HW go nie widzę.

A już za 2 tygodnie Silva i Jones! Mniam.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC Fight for the troops
Generalnie się zgadzam, ale:

1) Uważam, że Aldo będzie miał cięższy orzech do zgryzienia, niż się wydaje. Ja będę trzymał kciucki za Hominicka.

2) McKenzie wg. mnie pokazał dużo więcej, niż się po nim można było spodziewać (np. łokcie z obrotu, którym bardzo niewiele brakowało). A że w końcu przegrał - cóż, zdarza się każdemu. Przynajmniej nie odklepał. ;) Na pewno będzie się go fajnie oglądało w przyszłości.

3) Mitrione jest dziwaczny, niby skacze jak Guida, niby chce być jak Cruz, ale faktycznie zachowuje się trochę jak Lesnar w swoich pierwszych walkach. Brak koordynacji, brak polotu. Ale wygrywa. Zobaczymy, jak się to rozwinie.
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC Fight for the troops
Cody i jego styl pijanej małpy :)
Szkoda, że przegrał, ale niewykorzystane sytuację się mszczą :)
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC Fight for the troops
ogólnie to należy wziąć pod uwagę kim był przeciwnik Codego..bardzo doświadczony i solidny zawodnik..
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [Spojler] UFC Fight for the troops
Dodatkowo Cody był przeciwnikiem "w zamian".
Ciekawe czy coś z niego będzie, bo tłumy go lubią :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024