Skocz do zawartości


Zdjęcie

STRIKEFORCE 29.01.2011 - typy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

STRIKEFORCE 29.01.2011 - typy
Nie znalazłem tematu a zapowiada się kilka fajnych walk:

Nick Diaz vs. Evangelista Santos - mam nadzieję na silidne mordobicie w stójce i chciałbym, aby Cyborg wygrał, choć raczej stawiam na Diaza
Ronaldo Souza vs. Robbie Lawler jeden zajebisty i jeden mocno bijący, czyli będzie dużo zapasów i wygra (chgw) kto wygra
Roger Gracie vs. Trevor Prangley - zajebisty grappler i dobry grappler, czyli będzie dużo bosku i wygra Trevor doświadczeniem
Herschel Walker vs. Scott Carson jeden emeryt vs zagadka, nie mam pojęcia

reszty nie znam

Eric Lawson vs. Ron Keslar
Nathan Coy vs. Nate Moore
Germaine de Randamie vs. Stephanie Webber
Jenna Castillo vs. Charlene Gellner
Isaiah Hill vs. Bobby Stack
Lucas Gamaza vs. James Terry
Anthony Dariano vs. Alan Perez
Niko Jackson vs. Ricky Jackson
Sam Bracamonte vs. Amir Safiari
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: STRIKEFORCE 29.01.2011 - typy
diaz - cyborg to taki typowy browler, zajedzie go diaz i kondycyjnie i technicznie, chyba ze jakis doslownie lucky punch mu siadzie. diaza nie lubie ale jedyne czym mu moze zagrozic santos to sila i masa, bo diaz mial raczej ostatnio tendencje do walki z mniejszymi od siebie - noonsem, zeromskisem, czy sakuraiem, a nie z wiekszymi i silniejszymi.

souza - jacare to madry zawodnik, nei bedzie nawet probowal wdawac sie z lawlerem w wyaminy, i mysle ze jesli jakims cudem nawet go nie podda, to zdecyzjonuje.

gracie/prangley - dla mnie to rzut moneta. albo poddanie graciego albo to o czym pisales sam.

walker - a co mitam. ale tak samo jak ty, o drugim nie mam pojecia, o pierwszym wiem tyle ze emeryckie crosover.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024