Skocz do zawartości


Zdjęcie

Strikeforce Heavyweight GP.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Strikeforce Heavyweight GP.
Z uwagi na to że 3 tygodnie zaczyna się turniej może wypadałoby pospekulować.

Typy

Półfinał

F.Emelianenko - A. Silva Fedor decyzja, nie wydaje mi się żeby jeden i drugi był w stanie skończyć ta walkę przed czasem.

A. Overeem - F. Werdum Kolejna ciężka walka - podejrzewam że Werdum szybko wyląduje na deskach teraz tylko pozostaje pytanie czy Overeem zaryzykuje i wskoczy w jego garde żeby go dobić co może zakończyć się kolejna wygraną Werduma przez poddanie. Overeem TKO przez G&P wydaje mi sie ze bedzie w stanie uniknąć gardy przeciwnika i dobije skręconego przy siatce Werduma..


A. Arlovski- S. Kharitonov Sergei przez KO nawet pomimo braku szybkosci wydaje mi sie ze w końcu złapie Arlovskiego jakąś kombinacją

J. Barnett - B. Rogers Barnett Tko przez G&P albo nawet jakaś skrętówa.

Półfinał


Fedor - Overeem - Mam nadzieje że do tego półfinału dojdzie bo bedzie to jedna z najciekawszych walk w dywizji ciezkiej w ostatnich latach. Wydaje mi się że Fiodor jest w stanie powtórzyć wyczyn Hari'ego z finałów K-1 GP z 2009 i po agresywnym wejściu sciągnąć Overeema hakiem na glębę szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę że garda Overeema nie bedzie tak szczelna jak w K-1 z uwagi na rozmiar rękawic w mma ale z drugiej strony Overeem wygląda w ringu od kilku lat jak bestia. Niesamowita siła, świetny boks, low kicki, zabójcze kolana i gilotyna i świetne G&P.Overeem tko przez G&P

Kharitonov - Barnett - Barnett nigdy nie radził sobie z uderzaczami z solidna obrona przed obaleniami. Jeśli jednak udu mu się obalić Kharitonova w trzech kolejnych rundach może wygrać przez decyzję. Tak czy inaczej stawiam na Kharitonov'a przez Tko.



I Finał

Overeem vs. Kharitonov - Trzecia walka zawodników z teamu Golden glory - Overeem przez KO wydaje mi się że Sergiej jest za wolny żeby znokautować Overeema. Podejrzewam że Overeem przez dwie rundy zmiękczy Kharitonova Low kickami i ostatecznie dokończy kombinacją łapy-kolana.

I rozpiska graficzna

Dołączona grafika
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce Heavyweight GP.
F.Emelianenko - A. Silva
Silva przez decyzję. Gdyby Choi miał jakieś umiejętności to Fedor już dawno by miał 1 przegraną na koncie a skoro Silva jest lepszym Choi'em...

A. Overeem - F. Werdum
Overeem by tko. Overeem jest na fali, jeśli Werdum go powstrzyma to się mocno zdziwię.

A. Arlovski- S. Kharitonov
Ani jeden ani drugi rewelacji ostatnio nie pokazał. Kharitonov niby wziął się za treningi ale w mma i tak popuchnie szybko. Niechętnie, ale Arlovski by tko.

J. Barnett - B. Rogers
Barnett przez zjechanie Rogersa w parterze jak dzieciaka.

Półfinał


Silva - Overeem
Silva robi dużo miejsca żeby Overeem wjechał z sierpem. Widzę to mniej więcej tak jak walkę z Todd'em Duffee tylko nie w 1 rundzie.

Arlovski - Barnett
Z tego względu, że obaj dawno nie walczyli to nie ma co gdybać. Wszystko zależy od tego co pokażą w ćwierćfinałach i czy faktycznie z nich wyjdą :lol:
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce Heavyweight GP.
czegos tu nie rozumiem. fakt, fedor moze ostatnio stracil troche ze swojej boskosci, ale stwierdzenia, ze to silva jest faworytem sa tu zupelnie nie na miejscu. niczego mu nie ujmujac, to pomimo swoich doskonalych warunkow i niemalych umiejetnosci, w poprzedniej walce o maly wlos nie przegral prze ko z drugoligowym zawodnikiem, a jeszcze wczesniej meczyl sie ze slabiutkim arlovskim przez 3 rundy. nie popadajmy w histerie.
druga sprawa - kharitonov w finale? moze o innym kharitonovie myslimy. ten, ktorego ja ostatnio widzialem powinien sie cieszyc jezeli uda mu sie przejsc arlovskiego. barnett to juz za wysoka polka.
jedyna niewiadoma jest dla mnie walka werdum-overeem. mysle, ze ali jest tutaj megafaworytem, ale... czy aby na pewno? ta walka da odpowiedz, czy rzeczywiscie overeem nalezy do czolowki, czy po prostu obijal do tej pory kelnerow. werduma nie mozna lekcewazyc. lubie obu, trzymam kciuki za fabricio, ale jezeli wygra alistair tez nie bede rozpaczal.
fedor - silva - fedor tko 1/2R
werdum - overeem - overeem KO 1R / werdum sub 1/2R
arlovski - kharitonov - arlovski DEC
barnett - rogers - barnet SUB 1/2R
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce Heavyweight GP.
Mega żałuje że Fedor spotka się z Alim w półfinale - gdyby drzewko było inaczej było rozstawione finał z udziałem tych 2 panów prawdopodobnie przeszedł by do historii jako jedna z najciekawszych walki o pas.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce Heavyweight GP.
Obstawiam finał między Barnett'em a Werdum'em.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce Heavyweight GP.
patrzac na ostatnia walke silvy mozna zaryzykowac, ze fedor wygra przez ko/tko ;)
  • 0

budo_szynkoza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Strikeforce Heavyweight GP.
hujowa ta drabinka jest na wejściu.. takie same małe finały..
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024