Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 125 - wyniki, dyskusja i oczywiście SPOILERY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

UFC 125 - wyniki, dyskusja i oczywiście SPOILERY
Albo zaliczam właśnie failouta albo jeszcze nikt nie założył podobnego tematu. Na początek wyniki

Frankie Edgar zremisował z Gray’em Maynardem przez decyzję (48-46, 46-48, 47-47)

Brian Stann pokonał Chrisa Lebena prze TKO (uderzenia) – R1, 3:37
Thiago Silva pokonał Brandona Verę przez decyzję (30-26, 30-27, 30-27)
Dong Hyun Kim pokonał Nate’a Diaza przez decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
Clay Guida pokonał Takanoriego Gomiego prez poddanie (duszenie gilotynowe) – R2, 4:27

Jeremy Stephens pokonał Marcusa Davisa przez KO (cios) – R3, 2:33
Dustin Poirier pokonał Josha Grispi przez decyzję (30-27, 30-27, 30-27)
Brad Tavares pokonał Phila Baroniego przez KO (uderzenia) – R1, 4:20
Diego Nunes pokonał Mike’a Browna decyzję (29-28, 28-29, 29-28)
Daniel Roberts pokonal Grega Soto przez poddanie (kimura) – R1, 3:45
Jacob Volkmann pokonał Antonio McKee przez decyzję (28-29, 29-28, 29-28)



Kolejna moim zdaniem udana gala. Clay "Mam owsiki z ADHD" Guida zdeklasował Gomiego, który przez większość czasu po prostu stał i gapił się na przeciwnika jakby bał się, że Guida za chwilę zmieni się w coś jeszcze bardziej dziwnego ;)
Nate Diaz vs Dong Hyun Kim - Nate mnie rozczarował. Dał się zdominować przeciwnikowi - swoją drogą, ktoś wie co Kim do niego gadał w trakcie walki ? :lol: - i walczył defensywnie. "My name is Stun Gun, I want GSP" - taaaaa, a ja chcę Scarlett Johansson jako pokojówkę.
Przed walką z Brandonem Verą zacząłem się zastanawiać, właściwie dlaczego nie lubię Thiago Silvy. Wyszło na to, że chyba tylko za Tomka Drwala :wink: jednak w czasie walki przypomniałem sobie resztę. Oczywiście nie cechuje to wszystkich, ale większość gości z Chute Boxe ma strasznie wybujałe ego. Czasami aroganckie zachowanie względem przeciwnika jest uzasadnione - jak w przypadku Maiquela Falco w walce z Gerardem Harrisem, który go prowokował. Dlatego po pierwszej rundzie Brazylijczyk mnie zdenerwował. Za to popis jaki strzelił w trzeciej - wystawianie Verze języka i epic bitch slaps - HELLZ YEAH :twisted: Brandon był lepszy w stójce w pierwszych chwilach rund, a później jakby zabrakło mu sił albo pomysłu - o umiejętnościach ucieczki z parteru nie ma co pisać :)
Po długim, długim czasie jego obecności w świecie mma, przekonałem się w końcu do Chrisa Lebena - nie chodzi o styl walki, tylko to co sobą reprezentuje. Stann pokonał jednak Chrisa na jego podwórku i to w jakim stylu ! Z chęcią zobacze jego kolejne walki w UFC.
Walka o pas i kilka dobrych akcji. Widowiskowa pierwsza runda i świetny comeback Frankiego Edgara później. Gray włożył za dużo sił w obijanie mistrza i później po prostu spuchł. Co nie zmienia faktu, że kilka razy mi zaimponił ;)
Dołączona grafika
Kciuki trzymałem za Maynarda jednak w moim odczuciu to Frankie wygrał. Życie jednak pisze własne scenariusze - i dobrze. Dzięki temu dostaniemy kolejną, myślę że równie ciekawą walkę. Pettis musi dzielnie stać w kolejce z numerkiem.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 125 - wyniki, dyskusja i oczywiście SPOILERY

Albo zaliczam właśnie failouta albo jeszcze nikt nie założył podobnego tematu. Na początek wyniki


Clay "Mam owsiki z ADHD" Guida zdeklasował Gomiego, który przez większość czasu po prostu stał i gapił się na przeciwnika jakby bał się, że Guida za chwilę zmieni się w coś jeszcze bardziej dziwnego ;)

jebany guida, zawalczyl swietnie.
a gomi chyba juz jest tylko ball kid, ognia w nim nie ma. jak nie usadzi kogos jednym trafieniem to chyba wiele wiecej od niego nie zobaczmy.
zajebiscie sie cieszylem ze jebany diaz dostal po dupie, iech wypierdala podworkowy gangster 8)

Po długim, długim czasie jego obecności w świecie mma, przekonałem się w końcu do Chrisa Lebena - nie chodzi o styl walki, tylko to co sobą reprezentuje. Stann pokonał jednak Chrisa na jego podwórku i to w jakim stylu ! Z chęcią zobacze jego kolejne walki w UFC.

co soba reprezentuje? chyba tylko biede ;)
cieszylem sie jak dziecko jak w pizde dostal. z ostatnich gal chyba tylko ko na aokim mnie tak radowalo :)

Kciuki trzymałem za Maynarda jednak w moim odczuciu to Frankie wygrał. Życie jednak pisze własne scenariusze - i dobrze. Dzięki temu dostaniemy kolejną, myślę że równie ciekawą walkę. Pettis musi dzielnie stać w kolejce z numerkiem.

w oparciu o 10 - must, to remis byl wg mnie jak najbardziej zasluzony. gdyby oceniac po calej walce, moglbym mimo wszystko dac edgarowi zwyciestwo, a kibicowalem, pomimo tego ze obaj mi w gruncie rzeczy zwisaja, maynardowi.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 125 - wyniki, dyskusja i oczywiście SPOILERY
Strasznie mi szkoda Brandona Very - lubię gościa, ale został zdominowany, ośmieszony, no i ten nos... 8O
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 125 - wyniki, dyskusja i oczywiście SPOILERY
o ile remis calkiem zasluzony to nie podoba mi sie ten trend natychmiastowych rewanzy. remis to remis pas zostaje przy mistrzu, powinien walczyc z pettisem. gdyby zostal jakos wybitnie oszukany to wtedy rozumiem.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 125 - wyniki, dyskusja i oczywiście SPOILERY
Dla mnie minimalnie walka wygrana Edgara - chłopak pokazał klasę i ducha walki.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 125 - wyniki, dyskusja i oczywiście SPOILERY

co soba reprezentuje? chyba tylko biede ;)
cieszylem sie jak dziecko jak w pizde dostal. z ostatnich gal chyba tylko ko na aokim mnie tak radowalo :)

I właśnie o to chodzi - serducho do walki ma wielkie, a szczękę chyba z tytanu, ale jest takim burakiem, że przyćmiewa to ww. zalety. Teraz się trochę ucywilizował, a gratulowanie przeciwnikowi, kiedy sam jeszcze jeszcze leżał na plecach z półprzytomnym wzrokiem - klasa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024