Skocz do zawartości


Zdjęcie

TSG FIGHTING KARATE-ZGRUPOWANIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

TSG FIGHTING KARATE-ZGRUPOWANIE
II ZGRUPOWANIE SENSHIN FIGHTING KARATE
Zapraszam wszystkie osoby chcące poznać SENSHIN FIGHTING KARATE, nowoczesny system stworzony przez Soke D. Cooka. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Na zgrupowaniu tym postaramy się pokazać podstawy Senshin, kombinacje do pierwszego kata(wszystko uzależnione będzie od chłonności wiedzy przez uczestników)
Zgłoszenia przyjmuje do dnia 18 stycznia 2011r.(mamy ograniczoną ilość miejsc) na mojego maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Decyduje kolejność zgłoszeń.
Z racji faktu, iż to ja jestem organizatorem, zgłoszenia podlegają weryfikacji, uprzejmie proszę o podanie imienia i nazwiska, posiadanego stopnia(jaki system), stażu w sztukach walki, organizacji do której obecnie zgłaszający przynależy. Informacje te będą tylko do mojej wiadomości. Nie mam zamiaru wypisywać na stronie(gdziekolwiek), że w zgrupowaniu uczestniczyła taka i taka osoba z takiej i takiej organizacji. Po zakończonym zgrupowaniu, planowana jest konwersacja dotycząca Tsu Shin Gen i Senshin Fighting Karate w Polsce. Na miejscu zdecydujemy czy rozmawiamy w Dojo, czy tez wszyscy idziemy na obiadek i tam rozmawiamy.
Bardzo proszę o poważne podejście do tematu i zgłaszania się tylko i wyłącznie, gdy jesteśmy pewni, że przyjedziemy. Nie zabierajcie innym miejsc.

Miejsce:
KAKUTOGI DOJO-salka z tatami, toalety, prysznice
ul. Kasprzaka 1C
68-200 Żary woj. Lubuskie

Tremin:
22 stycznia 2011r. w godzinach od 11.00 do 14.00

Koszt:
zgrupowanie to będzie BEZPŁATNE!

Osoba prowadząca:
sensei Emil Waszak 1 dan Senshin Fighting Karate

Sprzęt:
ochraniacze stóp i piszczeli, rękawice umożliwiające chwytanie lub bokserskie, szczęki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024