Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszechwiedzace budo i porady zdrowotne.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechwiedzace budo i porady zdrowotne.
Rozumiem, i może się mylę, bo nie wiem co to za uszkodzenie rzepki, ale nadal obstawałbym przy tym, że zastrzyki nie wsparte przede wszystkim fizjoterapią to trochę takie leczenie na odpierdol. Jeżeli rzepka uszkadza się podczas obciążeń, to coś jest nie teges z ustawieniem kolana, i należałoby to poprawić.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechwiedzace budo i porady zdrowotne.

Rozumiem, i może się mylę, bo nie wiem co to za uszkodzenie rzepki, ale nadal obstawałbym przy tym, że zastrzyki nie wsparte przede wszystkim fizjoterapią to trochę takie leczenie na odpierdol. Jeżeli rzepka uszkadza się podczas obciążeń, to coś jest nie teges z ustawieniem kolana, i należałoby to poprawić.


No offence, ale na poparcie swojej tezy masz jakieś wykształcenie i chociaż kilka lat doświadczenia ? Sama fizjoterapia by tu niewiele pomogła, a że za jakiś czas mam zamiar wrócić do treningów, to mogą być i w takiej formie.
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechwiedzace budo i porady zdrowotne.

No offence, ale na poparcie swojej tezy masz jakieś wykształcenie i chociaż kilka lat doświadczenia ? Sama fizjoterapia by tu niewiele pomogła, a że za jakiś czas mam zamiar wrócić do treningów, to mogą być i w takiej formie.


Ja się tu nie kreuję na znawcę, bo nim nie jestem, nawet nie mam pojęcia na czym konkretnie polega Twój problem. Jedyne doświadczenie jakim dysponuję to kilka lat problemów z własnymi kolanami, i skrajnie różnymi opiniami ortopedów, z których więcej niż jeden chciał mi to kolano już kroić i w zasadzie wyłączać mnie na ponad rok z jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Obecnie po pół roku czekania w kolejce do jednego z najlepszych specjalistów w mojej okolicy okazuje się że odpowiednio poprowadzona fizjoterapia przynosi naprawdę dobre rezultaty. Jedyne co mówię, to to, że warto zaczynać leczenie od tych najmniej inwazyjnych metod, i nie spodziewać się że magiczne dziab w kolano rozwiąże nasze problemy.

Temat w końcu nazywa się wszechwiedzące budo, nie? :wink:

Edit; Dobra, przeczytałem to raz jeszcze i faktycznie tak trochę pierdolę żeby pierdolić :) Newermajnd.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechwiedzace budo i porady zdrowotne.
Spoko, wszelkie porady są mile widziane, każdy powinien później zrobić tylko odpowiedni przesiew. Nie liczę na to, że zastrzyk będzie cudownym panaceum, ale w tym przypadku jest to właściwa kuracja - oprócz opinii ortopedy zasięgnąłem opinii innego lekarza, magicznego internetu, studentów medycyny i ludzi z rodziny, którzy też mieli podobne problemy. Oczywiście były głosy typu "A dlaczego od razu zastrzyk ?" i rozmawiałem też na ten temat z ortopedą. Gość nie pracuje może w wielkim szpitalu klinicznym, ale pracuje już długo i kilkukrotnie postawił znajomym takie same diagnozy jak Bardzo Znany Lekarz biorący za wizytę kilka razy tyle. Dlatego mu ufam.
Pozdr!
  • 0

budo_cabelo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 586 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Wszechwiedzace budo i porady zdrowotne.
Ale jeżeli to nie tajemnica, to co w końcu było/jest nie tak z tym kolanem?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024