Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
304 odpowiedzi w tym temacie

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Jesli ktos mowil ze sie nalezy zawodnikom cos takiego to ich oszukiwal...


Zgodnie z prawem medaliści Mistrzostw Świata mają prawo do stypendiów z Ministertwa i nadania Międzynarodowej Klasy Mistrzowskiej.


No a jak ktoś mówi zawodnikowi, że jest najlepszy na Świecie w dyscyplinie sportowej Ju-jitsu organizuje Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie, wręcza medale i puchary....a zawodnik nie dostanie stypendium ani klasy mistrzowskiej bo Ministerstwo stwierdzi, że nie jest Mistrzem Świata ....To kto w takim wypadku, tego zawodnika czy trenera oszukał ??
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Bogumil wiesz jaka jest roznica miedzy może a nalezy mu sie ?

1. Minister właściwy do spraw kultury fizycznej może przyznać członkowi kadry narodowej
okresowe stypendium sportowe za osiągnięte wyniki sportowe we współzawodnictwie
międzynarodowym. Stypendium może otrzymać członek kadry narodowej,
który zobowiąże się w formie pisemnej do realizacji programu przygotowań do
igrzysk olimpijskich, igrzysk paraolimpijskich lub igrzysk głuchych albo programu
przygotowań do mistrzostw świata lub mistrzostw Europy, opracowanego przez właściwy
polski związek sportowy, oraz do udziału w tych zawodach.

To jest tak samo jak zawodnikowi zalegalizowanego pod ministerstwem zwiazku ktos powie ze jak wygra ME otrzyma stypendium a Ministerstwo mu odmowi z braku pieniedzy w budzecie 8)

Ech i znowu sprawa rozbija sie o pieniadze o ktorych mowimy pod oslona praw zawodnika i trenera .... a te niekumate oszukiwane osoby nadal Zwiazek olewaja nawet jak ich sie uswiadomi :)

Problem jest taki ze traktujesz JJ jako dyscypline sportowa a nei dziedzine sportu.

Jesli prawo w Panstwie zezwala na utworzenie takich zawodow a jak na razie luki prawne na to zezwalaja to kazdy sie moze starac o stypendia i nagrody nawet - zreszta juz byla sytuacja ze ktos otrzymal poza Zwiazkeim o ile dobrze pamietam.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Martius powiedz mi konkretnie PO CO :?: Twoim zdaniem organizować takie zawody ?
Podaj kilka argumentów... "ZA"
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Martius powiedz mi konkretnie PO CO :?: Twoim zdaniem organizować takie zawody ?
Podaj kilka argumentów... "ZA"


A czy ja pisalem po co i czy jestem za organizowaniem takich zawodow o takiej nazwie ? - to nie ja organizowalem tylko Wasi czlonkowie ich nalezy sie zapytac.

Przeczytaj moje slowa na poczatku tematu i widac wyraznie ze dla mnie jest to smieszne i z tego sie smieje.

Nie chodzi po co - chodzi o to ze nikt nie ma prawa zabronic bo ustawa w ktorej nawet nic nie ma o tym kto moze organizowac MS nie jest jedyna wyrocznia w tym temacie sa jeszcze inne uwarukownia prawne - ale o nich nie bede sie rozpisywal bo za duzo mnie kosztowala opinia bieglych w tym temacie zeby za darmo przepisywac ja na forum.
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

w boksie jest kilka federacji, czemu w jj nie może być ? wszyscy (na tym forum) wiemy jak jest i kto jest kim - ale są leprze i słabsze federacje - ALE SĄ i jeśli regulamin mi odpowiada to startuję - jek nie to nie
pozdrawiam


To znaczy Co konktretnie nie pasuje Ci w przpisach PZJJ ?
Chyba nie fakt, że trzeba rzucać i robić akcje w parterze ?


teoretyzując to jedni lubią szachy a inni grają w brydza.

każdy ma swoje preferencje i powinien mieć pawo wyboru skoro ten wybór istnieje.

Nie czepiam się regulaminu PZJJ - bo to nie podlega dyskusji jest taki a nie inny i koniec.
nie podoba mi się brak możliwości wyboru
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

....najlepsza metoda na pokazanie innym poziomu do ktorego powinni ciagnac.


No nie do końca Bo na MP Polski w Ju jitsu mogli by zobaczyć - skonfrontować umiejętności z najlepszymi zawodnikami w Polsce....i do nich brać miarę.

....a Tak :roll:

...Jeden złoty medalista Miszczostw Łodygowice 2010 w kategori seniorów ma 16lat :)

...to się dowiedzieli, że do niego muszą gonić....a gdzie reszta ?


to ciekawe przestrzeganie przepisów. co to ma udowodnić - zadufanie w sobie, pycha, juniora do seniorów się posyła? bo niby taki z niego super zawodnik? a zkąd wiadomo na kogo trafi - gratuluje trenera z wyobraźnią ! ;)

a ja sobie poczekam na jj na olimpiadzie - zobaczymy która światowa oranizacja dostąpi tego zaszczytu.
  • 0

budo_risk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

a ja sobie poczekam na jj na olimpiadzie - zobaczymy która światowa oranizacja dostąpi tego zaszczytu.

Żadna.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Samo jj sportowe raczej nie wejdzie. Może bjj jako dyscyplina wprowadzona przez organizatorów przy okazji Igrzysk w Rio.

Oczywiście zagadką jest formuła (Gi, czy bez Gi) oraz dodatkowe przepisy. Ja bym obstawiał że tak jak w przypadku wysyłania grapplingowców do Pekinu zaopiekuje się tym PZZ, ale na razie dużo gdybania.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

to ciekawe przestrzeganie przepisów. co to ma udowodnić - zadufanie w sobie, pycha, juniora do seniorów się posyła? bo niby taki z niego super zawodnik?


No słuchaj jak by nie patrzeć to MISTRZ Europy Seniorów w Ju-Jitsu wg organizacji IMAF - chyba tego nie kwestionujesz :)

To nie celowy zabieg....po prostu nikt z seniorów nie chciał tam jechać bo mieli o wiele ważniejsze sprawy na głowie...a On akurat chciał.
To młody ambitny chłopak..... do tej pory nie utytułowany :)

Jeśli chodzi o ścisłość, to własnych przepisów nie przestrzega organizacja IMAF skoro dopuszcza do startu w Seniorskich Mistrzostwach Świata czy Europy nieletniego.

Co by było jak by się mu coś stało ? :roll:


... a zkąd wiadomo na kogo trafi ...


A niby na kogo miał by trafić ?

Tak czy owak ...nie martw się. Jest tak wytrenowany, że na kogo by nie trafił krzywdy nie dał by sobie zrobić.

- gratuluje trenera z wyobraźnią ! ;) .


Co do aluzji trenreskich ....To stando widziałem Twój trenerski profesjonalizm jak na tych nieszczęsnych pseudo Miszczostwach Polski w Guja Dzidziutsu... Twój czeczeński zawodnik przegrał z kretesem z moim. Naprawde nie wiele umiał....

Darłaś się na niego jak opętana, przy wszytkich. Do tego to chyba były to jego pierwsze zawody.
Gość miał prawie łzy w oczach.... "Po co tu przyjechałeś.. ? " ...itp.

BAAARDZO ! mi się to nie spodobało :( Zwłaszcza, że przegrana zawodnika oznacza przegraną trenera - nawet większą przegraną niż zawodnika....w tym przypadku ewentualne pretensje można było mieć do siebie.

Minęłaś się po prostu z powołaniem...powinaś być psychologiem sportowym. :roll:

Dla porównania byłem np świadkiem jak na MP trener Gwardi Bielsko Biała -sympatyczny starszy Pan o charakterysycznym głosie- po wysokiej przegranej Swojego reprezentanta- powiedział do schodzącego z maty ze łzami w oczach zawodnika.

"O co Ci chodzi chłopie ? Przyjechałeś tu i stanąłeś do walki z gościem który bije się po świecie z wynikami od kilkunastu lat...i za to Mój wielki szacunek dla Ciebie"
--a od Bogumila WIELKI szacunek dla Trenera który potrafi w ciężkich chwilach podnieść swojego zawodnika z kolan - zamiast go opluć i zdeptać. :(


...i tym optymistycznym akcentem kończe. Apelując do pozostałych...by udawadniali swoją klasę sportową bijąc się z najlepszymi.
...Nawet jak pierwsze stary się zakończą tak:



To nie należy się zrażać tylko trenować, wzmacniać się, rozwijać, szukać sposobu ....a progres przede wszytkim sprawdzać starując na zawodach z najlepszymi w dysyplinie.

Bo takie zawody to najlepsza nauka i postęp. Przegrywa się do czasu. A na medal za zwyczaj pracuje się latami ....i choćby miał być z czekolady za 2zł ...to taki zdobyty medal ...naprawdę cieszy i ma wartość.

Także: Nie dajcie się oszukiwać i naciągąć oszukiwaczom i naciągaczom !
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

a ja sobie poczekam na jj na olimpiadzie - zobaczymy która światowa oranizacja dostąpi tego zaszczytu.


A to koleżanka jest trochę do tyłu. Bo PZJJ jest jakby- przynależy do MKOL
a jj na Olimpiadzie już było...i to w tym roku.

....Organizacją która dostąpiła zaszczytu wystawienia reprezentacji był PZJJ

Cztery osoby miały prawo startu.
Dwie z nich przywiozły medal. Jeden Złoty jeden Brązowy.





Pogratulujesz ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

A to koleżanka jest trochę do tyłu. Bo PZJJ jest jakby- przynależy do MKOL
a jj na Olimpiadzie już było...i to w tym roku.



Nie wprowadzaj ludzi w błąd

OD 28 sierpinia do 4 wrzesnia 2010 roku odbbylo się SportAccord Combat Games 2010 w sportach walki zarówno olimpijskich jak i nie olimpijskich : Aikido, Boxing, Judo, Ju-Jitsu, Karate, Kendo, Kickboxing, Muaythai, Sambo, Sumo, Taekwondo, Wrestling, Wushu.

TO NIE JEST OLIMPIADA !!!

Jesli uwazasz to za Olimpiade to najlepszym dowodem jest na to, to ze nie trzeba przynalezec do Zwiazku aby wystawiać tam ludzi i odnosic tam sukcesy- wide grapplingowcy/bjj, aikido itp

Co oczywiscie nie znaczy ze wszystkim ktorzy tam wystartowali nie naleza sie gratulacje.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Gwoli uzupełnienia: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , zakładka "International Federations". JJ tam póki co ani śladu...
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Gwoli uzupełnienia: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , zakładka "International Federations". JJ tam póki co ani śladu...


Alez Gizmo nie czepiajmy sie przeciez napisal
Bo PZJJ jest jakby- przynależy do MKOL

Prawie/jakby żywiec 8)


JJ nie jest nawet w kategorii dyscyplin dodatkowych niestety jak na razie :(


A tu za ze strony PKOL

Członkowie Polskiego Komitetu Olimpijskiego

34 PZS dyscyplin olimpijskich

1. Polski Związek Badmintona
2. Polski Związek Biathlonu
3. Polski Związek Bokserski
4. Polski Związek Curlingu
5. Polski Związek Gimnastyczny
6. Polski Związek Hokeja na Lodzie
7. Polski Związek Hokeja na Trawie
8. Polski Związek Jeździecki
9. Polski Związek Judo
10. Polski Związek Kajakowy
11. Polski Związek Kolarski
12. Polski Związek Koszykówki
13. Polski Związek Lekkiej Atletyki
14. Polski Związek Łuczniczy
15. Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego
16. Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego
17. Polski Związek Narciarski
18. Polski Związek Pięcioboju Nowoczesnego
19. Polski Związek Piłki Nożnej
20. Polski Związek Piłki Siatkowej
21. Polski Związek Pływacki
22. Polski Związek Podnoszenia Ciężarów
23. Polski Związek Snowboardu
24. Polski Związek Sportów Saneczkowych
25. Polski Związek Strzelectwa Sportowego
26. Polski Związek Szermierczy
27. Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego
28. Polski Związek Tenisa Stołowego
29. Polski Związek Tenisowy
30. Polski Związek Towarzystw Wioślarskich
31. Polski Związek Triathlonu
32. Polski Związek Zapaśniczy
33. Polski Związek Żeglarski
34. Związek Piłki Ręcznej w Polsce

Inni (22)

1. Aeroklub Polski
2. Akademicki Związek Sportowy
3. Irena Szewińska
4. Olimpiady Specjalne POLSKA
5. Podlaska Rada Olimpijska
6. Polska Federacja Sportu Młodzieżowego
7. Polski Związek Akrobatyki Sportowej
8. Polski Związek Baseballu i Softballu
9. Polski Związek Brydża Sportowego
10. Polski Związek Karate
11. Polski Związek Kręglarski
12. Polski Związek Motorowy
13. Polski Związek Rugby
14. Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych START
15. Polski Związek Szachowy
16. Polskie Stowarzyszenie Sportu Kobiet
17. Salezjańska Organizacja Sportowa SALOS
18. Stowarzyszenie Trenerów Polskich
19. Szkolny Związek Sportowy
20. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
21. Towarzystwo Olimpijczyków Polskich
22. Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe


Tak to jest czepiamy sie ze ktoś z Pcimia Dolnego (bez obrazy dla Pcimian ) robi MS a sami reklamujemy sie ze wysylamy na OLIMPIADE ludzi ktorzy nawet nie sa w Zwiazkach Olimpijskich - prawo Kalego na calego :)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
To była Olimpiada. Olimpiada Sportów Walki.
Organizowana przez Chiny i MKOL.

Kwalifikowało się 6 najlepszych zawodników w rankingu śwatowym- dodam że 6 najlepszych w dyscyplinie w ranikngu cztero letnim.

Olimpiada Sportów walki odbyła się w tym samym miejscu w Penikinie, na tym samym obiekcie co Olimpiada w Pekinie...medale są identyczne jak te co na Olimpiadzie.

Dołączona grafika
Od lewej: Tomasz Szewczak, Marzena Makuła, Martyna Bierońska, Prezes PKOL Andrzej Krasiniecki , Tomasz Krajweski, Trener Kadry Marjan Jasiński, Prezes PZJJ Andrzej Badeński.

Ponadto World Games organizowane przez MKOL - to taka Olimpiada Sportów nie olimpijskich ubiegających się o wejście dyscypliny na Olmpiadę.

....i tym razem to PZJJJ jak to satando napisała-dostąpił zaszczytu wystawienia reprezentacjiw JJ.

Także nie budujcie sztucznej atmosfery napięcia, że jak juz przyjdzie co do czego to na Olimpiadę ma szanse wejść ktokolwiek inny niż JJ z ramienia PZJJ.
Bo sprawa już jest dawno przesądzona.



Prawda jest taka, że MKOL w życiu nawet nie słyszał o żadnej federacji typu IMAF czy pożal się Boże Guja Dzidziutsu. Także bądźmy dorośli. :wink:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Jak Bogumil nawet nie wiesz co to jest Olimpiada to co bedziemy dyskutowac :)

Jesli to byla Olimpiada to rozumiem ze PZJJ zapewnil zlotej medalistce - olimpijska emeryture i nagrode jak dla zlotej medalistki olimpijskiej bo jesli nie to znaczy ze ja oszukaliscie wedlug Twojego rozumowania ??



W szkole tez mialem rozne Olimpiady czyli jestem Olimpijczykiem :) :)

Poczekamy 2 latka i zobaczymy czy stanie sie zwyklym Zwiazkiem czy tez bedzie w strukturach Olimpijskich 8)
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Daj spokój Martius. Znowu się przypiepszasz łapiąc za słówko.-( Ziejąc nienawiścią do PZJJ w wyniku WŁASNYCH uprzedzeń.)

Nie nie... to nie była OFICJALNA Olmpiada Sportów Walki tylko taka Olmpiada w szkole... :roll:

Nie kompromituj się tylko odpowiedz sam sobie i wyciągnij wnioski:
Była to Olimpiada Sportów Walki ?
Była organizowana i pod patronatem MKOL ?
Zaszczyt reprezentowania Polski w JJ przypadł komu ?
World Games jest Olimpiadą Sportów oczekujących na wejście do dysycplin olimpijskich ?
Kto od lat jeździ jako Reprezentacja Polski JJ na World Games ?
Jak kiedykolwiek JJ wejdzie do dyscyplin olimpiskich to która polska organizacja będzie reprezentować kraj ?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Powiedz tylko jedno czy zapewniliscie zawodnikom nagrody jak za medal olimpijski i emeryture Olimpijska ????


MKOL - patronuje wielu imprezom nie znaczy to ze to wszystko to Olimpiady
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Jesli to byla Olimpiada to rozumiem ze PZJJ zapewnil zlotej medalistce - olimpijska emeryture i nagrode jak dla zlotej medalistki olimpijskiej bo jesli nie to znaczy ze ja oszukaliscie wedlug Twojego rozumowania ??


A co zapewnia organizacja IMAF dla MŚ ME .?

Co zapewniają organiując różnego rodzaju zawody - dla zawodników- wojujące z PZJJ min na tym forum super organizacje JJ ?

W ogóle to swoim zawodnikom na codzień CO ZAPWENIAJĄ TE organizacje- są w stanie zapewnić chociaż godziwą naukę ???
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010
Pytam sie czy zapewniliście .....

Jesli nie to jestescie wedlug Twojego rozumowania takimi samymi oszustami jak inne organizacje 8)

Inne organizacje nie wojuja z PZJJ tylko go olewaja i o to jest chyba najwiekszy zal :)

Ciesz sie ze nie wojują ...
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Świata w Karate i Ju-Jitsu w Łodygowicach 2010

Powiedz tylko jedno czy zapewniliscie zawodnikom nagrody jak za medal olimpijski i emeryture Olimpijska ????


Ja o zupie ty o dupie.

Nie! Nie zapewniliśmy bo JJ nie jest póki co dyscypliną olimpijską. To chyba każdy wie ?

Jak JJ będzie już oficjalnie dyscypliną olimpijską to wówczas zapewnimy naszym zawodnikom w zamian za wyniki godziwe stypendia etc...

No chyba, że (...według wszytkich zanków na niebie) Budokan JJ wejdzie na Olmipiadę do spółki z Guja Dziudziutsu, IMAF itp....tak jak się odgrażacie. :D ...


Po za tym. Ostatnio zdaje się wytykałeś PZJJ, że się nie chwali swoimi osiągnięciami.
Jak się zacząłem chwalić za PZJJ to próbujesz umniejszać sukcesom robiąc wszytko żeby zdyskredytować co się da.

Przypomina mi się jedna z życia wzięta anegdota . Jak z Aikido dwóch gości poszło na trenig JUDO i opowiada jak było fajnie, czego się nuczyli itp...

Przysłuchjący sie Sensei podszedł i mówi :
Ja też patrzyłem jak oni-Judocy- ćwiczą pare razy....i wcale to nie jest fajne.
Biją się, szarpią, są agresywni w stosunku do siebie, obijają się mocno o matę, na pewno mają często kontuzje..i ...wcale to nie jest fajne.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024