Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sparringi na treningach BJJ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparringi na treningach BJJ
a ja pamiętam jak w Krakowie przychodziło się na trening, trener wchodził na salę, mówił "do partnera" i jazda... to były czasy ;)
  • 0

budo_maddogltd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparringi na treningach BJJ
Czeslaw tyle gadales o sparingach a zapraszalem Cie na mate juz 4 razy i ani razu nie byles !!! :)

co z Toba ?? :P
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparringi na treningach BJJ
Balofy: u nas to samo, kompletnie zieloni ludzie od pierwszego treningu mają już po 3-4 szesciominutowe walki. Z mojego punktu widzenia jest to dobry pomysl. Dla mnie przynajmniej parter jest na tyle naturalny ( zobaczcie ze małe dzieciaki wolą się szarpać niż okładać pięściami ;) ), ze kompletnie zielony człowiek moze cos podlapac juz przez pierwsze 30 minut parteru w zyciu. Mogę powiedziec, ze przez polowe czasu treningów w tygodniu jest tylko walka, reszta to technika i kondycja.
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparringi na treningach BJJ

Balofy: u nas to samo, kompletnie zieloni ludzie od pierwszego treningu mają już po 3-4 szesciominutowe walki.


Nie przesadzasz troche? Z mojego doswiadczenia wynika ze jak ktos jeste kompletnie zielony to w drugiej szesciominutowej walce nie bylby juz w stanie ruszac rekami ani nogami :-)

Pokulac sie kilka minut na czuja to raz, ale szarpac sie 20 minut nie wiedzac co robic to juz imo gorszy pomysl
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparringi na treningach BJJ
Madgog byłem i stąd mój post, ale Ciebie nie było. Ale znalazłem już klub gdzie mam wszystko co trzeba. Zapraszam jednak na priw, bo po co pisać o tym na publicznym.
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparringi na treningach BJJ

Pokulac sie kilka minut na czuja to raz, ale szarpac sie 20 minut nie wiedzac co robic to juz imo gorszy pomysl


Nie no, mówie jak jest. Przy czym podział mamy na iniciante i avancado. Druga rzecz, ze nawet jak chlopaczkiem obraca ktos doswiadczony i widzi, ze ma leszcza, to sobie pogadaja, cos podpowie, powie co robic; a nowi sie pospinają zawsze, wiec tez sie zmeczą :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparringi na treningach BJJ

Balofy: u nas to samo, kompletnie zieloni ludzie od pierwszego treningu mają już po 3-4 szesciominutowe walki.

ale to są zadaniówki, przynajmniej częściowo?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024