Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 118 spojlery i komentarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 spojlery i komentarze
maynard mnie irytuje, chuj mnie ze on wygrywa ale on razem z rashadem i kurna fitchem to powinni miec jakies kary finasowe czy co.... po chuj obalaja jak gowno potem moga zrobic - pierdolony rashad sie potem zachwycal na espn jak to super walka maynarda byla a nuda....

Edgar mnie tez nie zachwycil, co z tego ze dominowal jak nie ma sily zeby skonczyc....

tylko Nate dobrze na tej gali....

Randy nuda...

po obejrzeniu tej gali zaczynam tesknic za czasem gdzie nie bylo sedziow pokazujacych kto wygral, jak w czasie sie skonczylo to remis czy jakos tak bylo....
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 spojlery i komentarze

maynard mnie irytuje, chuj mnie ze on wygrywa ale on razem z rashadem i kurna fitchem to powinni miec jakies kary finasowe czy co.... po chuj obalaja jak gowno potem moga zrobic - pierdolony rashad sie potem zachwycal na espn jak to super walka maynarda byla a nuda....

Edgar mnie tez nie zachwycil, co z tego ze dominowal jak nie ma sily zeby skonczyc....

tylko Nate dobrze na tej gali....

Randy nuda...

po obejrzeniu tej gali zaczynam tesknic za czasem gdzie nie bylo sedziow pokazujacych kto wygral, jak w czasie sie skonczylo to remis czy jakos tak bylo....


Model pride'owski powinno UFC rowazyc, żółte kartki za wiązanie przeciwnika i unikanie walki, żółta kartka to 20% po kieszeni i od razu sie ciekawiej zrobi:)
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 spojlery i komentarze

maynard mnie irytuje, chuj mnie ze on wygrywa ale on razem z rashadem i kurna fitchem to powinni miec jakies kary finasowe czy co.... po chuj obalaja jak gowno potem moga zrobic - pierdolony rashad sie potem zachwycal na espn jak to super walka maynarda byla a nuda....

Edgar mnie tez nie zachwycil, co z tego ze dominowal jak nie ma sily zeby skonczyc....

tylko Nate dobrze na tej gali....

Randy nuda...

po obejrzeniu tej gali zaczynam tesknic za czasem gdzie nie bylo sedziow pokazujacych kto wygral, jak w czasie sie skonczylo to remis czy jakos tak bylo....


Model pride'owski powinno UFC rowazyc, żółte kartki za wiązanie przeciwnika i unikanie walki, żółta kartka to 20% po kieszeni i od razu sie ciekawiej zrobi:)


Myslisz podonie jak Phil Baroni. Nie wiem czy to dobrze czy zle...
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 spojlery i komentarze
joe lauzon :D przeciwnik nie z tej ligi... w akcie desperacji i rozpaczy oddal reke do balachy, a joe jest na tyle sympatyczny, ze nie chcial go juz bic tylko skonczyl poddaniem. po walce dyplomatycznie stwierdzil, ze taki byl plan.
randy to samo. szkoda tylko, ze toney nie odplynal. z drugiej strony... mysle, ze najbardziej na tej walce stracilismy my, czyli fani mma... walka wygladala dokladnie tak jak sie spodziewalismy, toney przez te kilka misiecy nawet sie nie spocil, pogadal troche glupot, zgarnal gruba kase i ma nas wszystkich teraz gleboko w d...
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 spojlery i komentarze
Taki bokser a nie sprobowal wyprowadzic nawet jednego ciosu. Przy tym duszeniu juz prawie odplynal. Zauwazcie ze kiedy Randy go puszcza to bardzo ciezko lapie powietrze. Jak ryba na brzegu. Mysle ze wprowadzenie jakies 'zachety' do walki bylby dobrym rozwiazaniem. Ale to juz problem Danuty :)
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 spojlery i komentarze

  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 spojlery i komentarze
a jest jakas wersja po angielsku?
  • 0

budo_mzuk
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 spojlery i komentarze
A mi się gala podobała. Zdecydowanie zdominował ją parter (o tym świadczy brak KO) i może nie była najbardziej efektowna, ale miała ten smaczek wszechstronnej walki. Florian, Penn byli bezsilni, a przecież w przeciągu calej kariery to teoretycznie lepsi zawodnicy. Podobnie Winner i Miranda niewiele mogli pokazać z dobrze wyszkolonymi parterowcami.

Lauzon i Diaz przynieśli sporo emocji, ale zdecydowanie najwięcej Randy. Cała sala skandowała "UFC", to było przyjemne :)

Mam nadzieję, że Maia dostanie teraz kogoś lepszego w stójce, a Randy zawalczy z kimś ze ścisłej czołówki.

Może na UFC 119 będzie więcej walk w stójce, a na pewno będą reprezentowane cięższe kategorie.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 spojlery i komentarze

wywiad z toneyem po walce to masakra jakas. pierdolony mowi po angielsku sto razy gorzej niz ja. nic nie zrozumialem z tego seplenienia

Toney wyraznie zbyt wiele razy dostal po glowie w swojej karierze :?
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 spojlery i komentarze
Gołocie ostatnio lepiej wychodzi wysławianie się po angielsku niż w swoim ojczystym języku, więc może Toney powinien zacząć uczyć się polskiego?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024