Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 118 - typerka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

UFC 118 - typerka
Randy Couture vs. James Toney - Randy by sub 0:05 1R
Kenny Florian vs. Gray Maynard - Kenflo by KO
Demian Maia vs. Mario Miranda - Maia by submission
Nate Diaz vs. Marcus Davis
Joe Lauzon vs. Gabe Ruediger - Lauzon by dec
Andre Winner vs. Nik Lentz
Dan Miller vs. John Salter
Nick Osipczak vs. Greg Soto
Mike Pierce vs. Amilcar Alves
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka
Toney by KO :) :):):) A co mi tam ;)
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka
Randy Couture vs. James Toney - Toney KO mam nadzieje że to wygra, jeśli nie, bedzie mi brakowalo jego wywiadów : )
Kenny Florian vs. Gray Maynard - Florian
Demian Maia vs. Mario Miranda -Maia
Nate Diaz vs. Marcus Davis- Diaz
Joe Lauzon vs. Gabe Ruediger -Lauzon
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka
Randy Couture vs. James Toney - Randy by gnp, myśle, że w 2 lub 3 rundzie Toney spuchnie jak balon i Randy tylko doklepie robote
Kenny Florian vs. Gray Maynard - decyżon
Demian Maia vs. Mario Miranda - Maia by triangle
Nate Diaz vs. Marcus Davis
Mogliby w końcu z Nick'iem sie dogadać i do ufc go ściągnąć
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka
Randy Couture vs. James Toney - mam nadzieje ze randy wyjdzie z flaga ameryki, wbije ja w dupe toneya, a potem jak mopem zmyje ring :)
Kenny Florian vs. Gray Maynard - maynard decyzja
Demian Maia vs. Mario Miranda -Maia via poddanie
Nate Diaz vs. Marcus Davis - mam nadzieje ze marcus davis

a dlaczego nikt nie omawia walki wieczoru? jakies tabu?[/b]
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka
w sumie zapomniałem.
Moim zdaniem albo znowu będzie tłuczka 5 rund i decyzja albo Bj by KO.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka
ja bym chcial aby bj wreszcie jakos swoje sofisticated skill w parterze pokazal, i po obaleniu przez edgara jeszcze w trakcie drogi na ziemie zalozyl latajaca omoplate, albo dzwignie na nogi :)
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka
BJ Penn vs. Frankie Edgar - BJ Penn przez TKO
Randy Couture vs. James Toney - Couture przez poddanie
Kenny Florian vs. Gray Maynard - Florian przez poddanie
Demian Maia vs. Mario Miranda - Maia trójkąt
Nate Diaz vs. Marcus Davis - Diaz przez poddanie
Joe Lauzon vs. Gabe Ruediger - Lauzon TKO lub poddanie, raczej nie decyzją
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka
wlasnie wrocilem z the expendables.
RANDY WAR!!1!ONE!!
8)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka

Randy Couture vs. James Toney - Toney KO mam nadzieje że to wygra, jeśli nie, bedzie mi brakowalo jego wywiadów : )
...



Czlowieku,az tak bardzo nie lubisz MMA???:( Jesli Toney wygra te walke do konca Swoich dni bedzie pomiatal tym sportem.Nie mowiac juz o innych bokserach vide Mayweather,Hopkins ktorzy twierdza ze MMA jest dla zaszufladkowanych geji ktorzy lubia sie obmacywac w parterze.


Ja oczywiscie mam nadzieje ze Couture go nauczy troche szacunku ale chcialbym by ten pojedynek byl widowiskowy i dostarczyl tyle emocji co walka Silva/Sonnen.
Niechce by byla to jednostronna konfrontacja typu ,Toney sprowadzony na glebe i Randy go obija lub poddaje szybciutko i koniec.
Mam nadzieje ze beda jakies emocje:)
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka

Randy Couture vs. James Toney - Toney KO mam nadzieje że to wygra, jeśli nie, bedzie mi brakowalo jego wywiadów : )
...



Czlowieku,az tak bardzo nie lubisz MMA???:( Jesli Toney wygra te walke do konca Swoich dni bedzie pomiatal tym sportem.Nie mowiac juz o innych bokserach vide Mayweather,Hopkins ktorzy twierdza ze MMA jest dla zaszufladkowanych geji ktorzy lubia sie obmacywac w parterze.


Wyluzuj, zachowujesz się jakby Toney porwał ci pierworodną. Prawda jest taka że wszystko co pieprzy Toney to hype żeby sprzedać walkę zarówno wśród fanów mma i boksu. Poza tym skoro UFC mogło wypromować zawodnika WWE na zacytuje "najniebezpieczniejszego czlowieka na ziemi" to nie widze przeszkód, żeby Toney, utytułowany bokser nie miałby wygrać kilku walk w UFC( oczywiscie zakładając że przyłożył sie do treningów i cala historia nie skonczy sie tak ze Coture obali go i bedzie po nim jezdził przez nastepne 3 rundy...albo jeszcze gorzej Toney odklepie GNP Randiego.)

Poza tym wywiady z Toney'm to czyste złoto. W jednym z ostatnich nazwał Lesnara Bobby'm Boucher'em z filmu the waterboy.: ) Kto nie ogladal tego filmu to tu mały sample:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka
BJ PENN vs. EDGAR - Penn TKO
Randy Couture vs. James Toney - Randy TKO 1R
Kenny Florian vs. Gray Maynard - Kenflo by TKO
Demian Maia vs. Mario Miranda - Maia SUB
Nate Diaz vs. Marcus Davis - Diaz DECISION
Joe Lauzon vs. Gabe Ruediger - Lauzon DECISIAN

liczę na dobry powrót Penna, ale z tym róznie moze byc...co do Toney'a chciałbym żeby go Randy w stójce mocno oklepał i wybił mu wszystkie złote zęby..nie trawie gościa
Kenflo podda Maynarda
a Maia Mirande..moze wkońcu sie doczekam dobrej walki tego drugiego...wkońcu Miranda nie jest zawodnikiem z najwyższej półki..
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka

Wyluzuj, zachowujesz się jakby Toney porwał ci pierworodną. Prawda jest taka że wszystko co pieprzy Toney to hype żeby sprzedać walkę zarówno wśród fanów mma i boksu. Poza tym skoro UFC mogło wypromować zawodnika WWE na zacytuje "najniebezpieczniejszego czlowieka na ziemi" to nie widze przeszkód, żeby Toney, utytułowany bokser nie miałby wygrać kilku walk w UFC( oczywiscie zakładając że przyłożył sie do treningów i cala historia nie skonczy sie tak ze Coture obali go i bedzie po nim jezdził przez nastepne 3 rundy...albo jeszcze gorzej Toney odklepie GNP Randiego.)

Poza tym wywiady z Toney'm to czyste złoto. W jednym z ostatnich nazwał Lesnara Bobby'm Boucher'em z filmu the waterboy.: ) Kto nie ogladal tego filmu to tu mały sample:



Sledze te cala historie Toneya z MMA od samego poczatku i wydaje mi sie po czesci ze Toney sam czasami niebardzo wie co mowi. W jednym wywiadzie twierdzi ze kopanie jest dla frajerow a mezczyzi walcza na piesci po czym mowi ,ze Velasquez fajnie kopie w innym wywiadzie.
Raz ze mma jest smieszne raz ze jest fanem sportu i chetnie go oglada.Ciezko juz wogule brac goscia na serio.Kto wie moze po prostu ma emocjonalne zaburzenia i gada co mu slina na jezyk przyniesie w zaleznosci od nastroju.Po tylu ciosach na glowe rozne rzeczy moga sie zdarzyc:wink:
Fakt ze niektore Jego wypowiedzi dostarczaja niezly ubaw.Ale niechcialbym sluchac Jego oswiadczen po potencjalnej wygranej nad Randym.!! Couture to legenda UFC/MMA i nikt nie powinien po Nim tak jechac jak robi to Toney.Watpie by po wygranej mial cos milego do powiedzenia na temat MMA/UFC.

Niezaleznie rowniez od tego co mowi Toney na temat MMA ,stoi za Nim wielu fanow boksu oraz bokserow ktorzy od dluzszego czasu pomiataja tym sportem.Wystarczy zerknac co sie dzieje na amerykanskich forach:? Juz wygrana legendy boksu Mercera nad Timem Sylvia zrodzila wiele kontrowersyjnych wypowiedzi i opini.

Szczerze ,rowniez bym z checia zobaczyl Jamesa w Ufc jeszcze kilka razy w jakis widowiskowych pojedynkach.Ale Jego wygranej z Randym niechce nawet brac pod uwage bo uwazam ze mialoby to nieciekawe skutki dla opini o UFC.
Daloby to tylko wiecej jadu tym ktorzy i tak juz ostra kasaja.
Takie jest Moje zdanie:)
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka
Jeśli Toney wygra, nie będzie raczej jakoś specjalnie jeździł po UFC. W końcu chce pokonac Lesnara/Velasqueza ;) Gorzej co będą gadac inni bokserzy. A jeśli przegra, może przyjdą inni, żeby go "pomścic", to by było bardzo dobre.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 118 - typerka



Wyluzuj, zachowujesz się jakby Toney porwał ci pierworodną. Prawda jest taka że wszystko co pieprzy Toney to hype żeby sprzedać walkę zarówno wśród fanów mma i boksu. Poza tym skoro UFC mogło wypromować zawodnika WWE na zacytuje "najniebezpieczniejszego czlowieka na ziemi" to nie widze przeszkód, żeby Toney, utytułowany bokser nie miałby wygrać kilku walk w UFC( oczywiscie zakładając że przyłożył sie do treningów i cala historia nie skonczy sie tak ze Coture obali go i bedzie po nim jezdził przez nastepne 3 rundy...albo jeszcze gorzej Toney odklepie GNP Randiego.)

Poza tym wywiady z Toney'm to czyste złoto. W jednym z ostatnich nazwał Lesnara Bobby'm Boucher'em z filmu the waterboy.: ) Kto nie ogladal tego filmu to tu mały sample:



Sledze te cala historie Toneya z MMA od samego poczatku i wydaje mi sie po czesci ze Toney sam czasami niebardzo wie co mowi. W jednym wywiadzie twierdzi ze kopanie jest dla frajerow a mezczyzi walcza na piesci po czym mowi ,ze Velasquez fajnie kopie w innym wywiadzie.
Raz ze mma jest smieszne raz ze jest fanem sportu i chetnie go oglada.Ciezko juz wogule brac goscia na serio.Kto wie moze po prostu ma emocjonalne zaburzenia i gada co mu slina na jezyk przyniesie w zaleznosci od nastroju.Po tylu ciosach na glowe rozne rzeczy moga sie zdarzyc:wink:
Fakt ze niektore Jego wypowiedzi dostarczaja niezly ubaw.Ale niechcialbym sluchac Jego oswiadczen po potencjalnej wygranej nad Randym.!! Couture to legenda UFC/MMA i nikt nie powinien po Nim tak jechac jak robi to Toney.Watpie by po wygranej mial cos milego do powiedzenia na temat MMA/UFC.

Niezaleznie rowniez od tego co mowi Toney na temat MMA ,stoi za Nim wielu fanow boksu oraz bokserow ktorzy od dluzszego czasu pomiataja tym sportem.Wystarczy zerknac co sie dzieje na amerykanskich forach:? Juz wygrana legendy boksu Mercera nad Timem Sylvia zrodzila wiele kontrowersyjnych wypowiedzi i opini.

Szczerze ,rowniez bym z checia zobaczyl Jamesa w Ufc jeszcze kilka razy w jakis widowiskowych pojedynkach.Ale Jego wygranej z Randym niechce nawet brac pod uwage bo uwazam ze mialoby to nieciekawe skutki dla opini o UFC.
Daloby to tylko wiecej jadu tym ktorzy i tak juz ostra kasaja.
Takie jest Moje zdanie:)


To jest przyszłość dywizji ciezkiej w UFC : )

Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024