Skocz do zawartości


Zdjęcie

Combat ju-jitsu a ju-jitsu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu

Jesteś Martius wybitnie zarozumiały i bardzo zadzierasz nosa próbując zabłysnąć i pochwalić tym się czego to nie wiesz i czego to nie umiesz i gdzie to nie byłeś nabywając swą wiedzę ,a niestety opinia jest taka,że ROBICIE dużo kaszany na swoich treningach próbując ludziom wmawiać swoje wizje...a niektóre z waszych technik muszą być bardzo wspomagane przez tych na których są wykonywane aby udało się je wykonać :)
Pozdrawiam i życzę więcej umiaru,skromności i krytyczności w stosunku do siebie i najbliższego swego otoczenia...


Zwierzu - widac ze nawet nie wiesz o czym mowisz, nawet nie tylko nie wiesz co sie robi na zajeciach, nie wiesz czy asystenci musza pomagac czy nie ani jaka jest opinia innych o mnie - jesli juz mi zalezy na jakiejs opinii to u ludzi ktorych ja szanuje a nie od nawet 20 dana ktorego nikt nie powaza ;)
Twoja wypowiedz uswiadomila tylko innym czytajacym z jaka mala duchem osoba maja do czynienia.
Jak sie nie potrafi merytorycznie wybronic to sie zaczyna:
- jestes gruby
- jestes chudy
- nic nie potrafisz
- opinia o tobie jest ...
- robicie kaszane

a tak naprawde mowi to osoba ktora nawet nie odwagi moralnej pisac tu pod wlasnym imieniem. Ja zlewam takie osoby cieplym ....

Kazdy ma prawo wierzyc w to co chce nawet w to ze 2+2 to zawsze musi byc 4 8)

Juz tacy byli krzykacze tutaj ktorzy okazywali sie na zlotach budo zakompleksionymi ludzikami ktorzy siedzieli cicho zeby tylko nikt nie dowiedzial sie ze to oni pisali bzdury ... albo wogole sie nie pojawiali na zlotach gdzie mogli udowodnic swoje racje ;)

Zarozumialy mozliwe - ale tym co dobrze mnie znaja za bardzo to nie przeszkadza wiec nie mam zamiaru nie zmieniac -przynjamniej nikt mi nie zarzuci ze jestem skromnym hipokryta :)
Przynajmniej nie musze sie wstydzic kogo znam, gdzie cwiczylem itd
a jesli sie czegos wstydze tez moge to napisac co moze byc wielu skromnym masterom moze byc nie w smak 8)

Za wieksza krytycznosc dziekuje ale moje bliskie otoczenie tez nie bedzie chcialo zebym byl w stosunku do nich jeszcze bardziej krytyczny :)

A co do samokrytycyzmu jedni dwiedza ze 2+2=4 i sa skromni inni przyznaja sie ze nie sa tego pewni i sa uwazani za bufonow coz za przewrotnosc natury - widzisz jaka jest roznica miedzy nami ja probuje zglebic to czego nie wiem a nie wiem jeszcze bardzo duzo i zdaje sobie z tego sprawe - skromni juz wiedza wszystko - mam nadzieje ze jak juz bede wiezial wszystko tez stane sie skromny 8)
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu

Zwierzu osmieszasz sie - jak nie wiesz co to jest "matematyka dyskretna" to przynajmniej nie twierdz ze 10+10 musi byc zawsze 20 albo sie doucz 8)

Wlasnie taka wiedza jest wiekszosci o JJ jak ta o matematyce - zaliczy wiekszosc podstawowke i uwaza sie za eksperta z ........ matematyki :)


....powiedz to jakiemuś zawodnikowi jj lub bjj z sugestią wyścia na matę aby udowodnić swoje racje w sposób praktyczny :)


Zwierzu, naprawde nie zlapales delikatnej aluzji? Naprawde nic a nic? Bo narazie to sile argumentow przedstawiles argument sily... zupelnie bez sensu, nic nie wnoszac. Nawet nie sprobowales bronic swojego zdania.

Jesteś Martius wybitnie zarozumiały i bardzo zadzierasz nosa próbując zabłysnąć i pochwalić tym się czego to nie wiesz i czego to nie umiesz i gdzie to nie byłeś nabywając swą wiedzę ,a niestety opinia jest taka,że ROBICIE dużo kaszany na swoich treningach próbując ludziom wmawiać swoje wizje...a niektóre z waszych technik muszą być bardzo wspomagane przez tych na których są wykonywane aby udało się je wykonać


To jeszcze sie odniose do cytatu powyzej... Skad wziales informacje, ze u Martiusa treningi to kaszana? Byles, trenowales, dyskutowales z prowadzacym (-ymi)? Czy poprostu: "a bo mi ktos na miescie powiedzial, ze tam to ch...nia jest, to na bank tak tam jest"? Cos na zasadzie jedna baba drugiej babie...

Pozdrawiam!
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu

Juz tacy byli krzykacze tutaj ktorzy okazywali sie na zlotach budo zakompleksionymi ludzikami ktorzy siedzieli cicho zeby tylko nikt nie dowiedzial sie ze to oni pisali bzdury ... albo wogole sie nie pojawiali na zlotach gdzie mogli udowodnic swoje racje ;)


Mały OT - swoją drogą warto by znowu jakiś zlocik zrobić :)
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu

Mały OT - swoją drogą warto by znowu jakiś zlocik zrobić :)


Ciszej bo Cie honorowym organizatorem zrobia ;)

No niestety nie ma juz tutaj naszego dzialacza Slasza - ktory mase pracy i wysilku w to wlozyl.

W gruncie rzeczy to ja juz nawet zapominam ile ich bylo.

Chyba pierwszy u Louisa w Wawie, drugi Wroclaw potem dwa w osrodku u Hoffmana ale tak sie zastanawiam czy ktoregos nie przeoczylem ?
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu
akurat z kimś takim jak Martius nie warto dyskutować bo szkoda czasu na ustosunkowywanie się do jego bzdetów.Przypomnę ,że Martius swojego czasu próbował udzielać się na forum kickboxingu SERWUJĄC SWOJE GŁĘBOKIE PRZEMYŚLENIA i dostał solidne zjebki od tych którzy znają się na omawianym temacie,a w innych miejscach puszcza bąki o matematyce dyskretnej w świetle combat ju-jitsu :) i jedyne co potrafi to próbować dyskedytować tych którzy się z nim nie zgadzają.A odnośnie zawartości merytorycznej jego treningów wypowiadali się ludzie którzy u niego długo trenowali i zobaczyli jak treningi wyglądają np.na bjj (a nawiasem mówiąc początkujący w bjj o mało się nie posrali
się ze śmiechu widząc poziom"zaawansowanych"uczniów ze szkoły dumnego Martiusa,który ma czelność oceniać kto co umie w świcie SW,a zwłaszcza w jj.WSZYSTKO .
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu
a tak wogole to Martius na niczym nie zna nqa dodatek, puszcza baki na zajeciach, dlubie w nosie, sika w katach w czasie trenigu a najwieksza jego zbrodnia ze nie jest tak przystojny jak Bruce Willis 8)

No kop jeszcze lezacego .... doloz mu... alez tu mozna i to calkiem anonimowo :lol:

Przypomnę ,że Martius swojego czasu próbował udzielać się na forum kickboxingu SERWUJĄC SWOJE GŁĘBOKIE PRZEMYŚLENIA i dostał solidne zjebki od tych którzy znają się na omawianym temacie,


Chyba chodzi o dzial nie forum jesli juz co bo na inne fora poza BUDO nie mam czasu wchodzic.
Prosze o linka .... w koncu okaze sie ze nie zgadzalem sie z Sally :)


a w innych miejscach puszcza bąki o matematyce dyskretnej w świetle combat ju-jitsu :) i jedyne co potrafi to próbować dyskedytować tych którzy się z nim nie zgadzają.



Przypomne ze nawet w tym miejscu to nie ja zaczalem wysuwac osobiste insynuacje niemerytoryczne.
Bak z MD tylko wykazal jakie co poniektorzy maja klapki na oczach ze nawet jak sie nie zna twierdzi ze wie najlepiej a co gorzej olewa jakiekolwiek douczenie sie.

A odnośnie zawartości merytorycznej jego treningów wypowiadali się ludzie którzy u niego długo trenowali i zobaczyli jak treningi wyglądają np.na bjj (a nawiasem mówiąc początkujący w bjj o mało się nie posrali
się ze śmiechu widząc poziom"zaawansowanych"uczniów ze szkoły dumnego Martiusa,który ma czelność oceniać kto co umie w świcie SW,a zwłaszcza w jj.WSZYSTKO .



A ja slyszalem od ludzi ktorzy Zwierza dlugo znaja, ze Zwierzu jest Homosiem - zastanawiam sie czy temu wierzyc bo nigdy nie traktowalem takich rzeczy powaznie :)

Wiedz jedno wielu naszych uczniow trenuje i w copacabanie i u Mirka i w innych sekcjach a caly czas przychodza na zajecia do nas - my nie zabraniamy cwiczenia gdzie indziej a nawet mowimy zze jak maja okazje gdzies jechac pocwiczyc cos innego niech probuja. Maja wtedy skale porownawcza jesli taka osoba przychodzi nadal znaczy ze znajduje cos czego nie ma gdzie indziej. Tak samo na seminaria zabiera sie ze soba tych co chca, czy jedziemy na nie towarzysko czy aby pocwiczyc czy sami je prowadzimy. Ludzie maja okazje poznac nie tylko osoby z Polski ale i za granica. Jesli mnie uczen przerosnie wiedza to jest to tylko dla mnie zaszczyt a nie upokorzenie 8)

I mam nadzieje ze tak do tego beda podchodzic moi uczniowie.
Jedni staraja sie przekazac tylko jak lac w morde inni staraja sie przekazac cos wiecej.

Staralem sie przekazac moje pojmowanie combatu, wykazalem z czym sie nie zgadzam a Ty nawet nie podjales merytorycznej walki. Ciezko jest mnie przekonac ale nie jest to niemozliwe :)
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu
Do jakiej grupy docelowej są adresowane treningi combat?

Jakoś nie mogę uwierzyć, że na takie treningi walą drzwiami i oknami przedstawiciele służb mundurowych czy ochroniarze.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu

Jakoś nie mogę uwierzyć, że na takie treningi walą drzwiami i oknami przedstawiciele służb mundurowych czy ochroniarze.


Ja tez nie ;)

O treningach dla sluzb mundurowych raczej sie nie mowi, oplacane sa z innej puli i nie ma ogloszen. Firma ochrony czy tez mundurowka moze miec podpisana umowe - na zajecia dodatkowe a pracownicy co niektorzy ida na to z musu choc zawsze kilku sie znajdzie rozsadnych 8)

W wiekszosci jesli ktos prowadzi cjj dla ludzi z zewnatrz to bardziej dla kasy niz innych celow -a jak sie prowadzi dla kasy to target jest jaki jest juz nawet spotkalem sie z zajeciami combat dla dzieci :)

Dlatego mnie smieszy jak oglasza sie zajecia z combat i prowadzi sie combat dla kazdego - od 5 do 100 lat ;)
Takim osobom jest latwiej wcisnac kit i az tak sie nie trzeba napracowac jak z osobami ktore z zagrozeniem maja do czynienia na codzien.
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu
ja w kwesti formalnej

Martius jest zarozumiały i robi kaszane na treningach ?!

Zwierzu a ty choć raz byłeś na treningu i choć 5 min na żywo rozmawiałeś ? że taką teorie tu ....

bo troche mnie to irytuje i żeby niebyło że mi Martiusa szkoda ;) - bo on sobie świetnie sam poradzi. ale wchodzi na forum taki sobie zwierz i pierniczy głupoty, denerwuje sie niepotrzebnie a połowa dyskutujących pęka za śmiechu jak to aluzji i innych tekstów nie załapał a się pieni strasznie, obrażając ludzi o których nie ma pojęcia kim są i co robą na codzień a o tym ile już zrobili to ..eh szkoda gadać
ide spać, kolorowych
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu

...czy ktoś z Was mógłby mi wytłumaczyć różnicę pomiędzy combat ju-jitsu a ju-jitsu?...


Jeśli mogę Ci coś poradzić to:
NIE PRZYWIAZUJ SIE DO NAZW, LOGO, ILOŚCI DANÓW INSTRUKTORÓW, ANI TEGO CO WYPISUJA NA SWOICH STRONACH I PLAKATACH ETC. JESLI MASZ NA MYŚLI JAKĄŚ KONKRETNA SEKCJĘ ZAPYTAJ O KOGO CI CHODZI- NA PEWNO KTOŚ WRZUCI JAKĄŚ OPINIĘ- A NAJLEPIEJ PRZEJDŹ SIE NA TERNING TU I TAM I PORÓWNAJ CO CI BARDZIEJ ODPOWIADA.
POZDRAWIAM

  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu
Troche długo nie reagowałem na ten post, ale ... wiem to wszystko. Nie zaczynam zabawy w SW, ale czasami grzebię po sieci i tak po prostu rzuciło mi się w oczy, dlatego postanowiłem zapytać expertów.
  • 0

budo_jersey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2071 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Jersey
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu
A ja chce na zlot i najlepiej znowu Wrocław albo u Martiusa :) :) :) i żeby był zwierzu :P
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu

A ja chce na zlot i najlepiej znowu Wrocław albo u Martiusa :) :) :) i żeby był zwierzu :P


Kiedys byly zloty VB gdzie zawsze jak moglem to cos poprowadzilem i byl nieraz i czas aby podyskutowac po nich przy piwku ;)
Teraz Zlotow nie ma a i ja ograniczam zycie kulturalne - tak ze na Mistrzostwach Europy Combat Ju-jitsu (link byl w innym temacie) na pewno mnie nie bedzie :) :)

Romanowicz - wiem ze wiesz - ale dziwie sie ze oczekiwales jakichs konkretnych odpowiedzi :)
Na to tak jak w matematyce nie ma konkretnych odpowiedzi nawet jesli nam sie wydaje ze je znamy - to bardz czesto tylko nam sie tak wydaje ;)
  • 0

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu
W zasadzie to głupie co napiszę, ale tak na prawdę nie wiem czego oczekiwałem. Może tego, żeby ktoś z tego działu napisał: "Tak to tylko chwyt marketingowy", ale to przecież też wiedziałem.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat ju-jitsu a ju-jitsu
Przeciez w karate jest to samo - jedni musza napisac combat karate inni napisza karate w gruncie rzeczy robic beda t osamo lub nawet ten co robi karate bedzie robil bardziej combat niz ten co napisze combat karate :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024