Skocz do zawartości


Zdjęcie

Albert Kraus przed występem na BOTE w Gdyni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_bote_pl
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Albert Kraus przed występem na BOTE w Gdyni
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ci którzy zdają sobie sprawę z niszczących skutków trudnych do zatrzymania technik napierającego Alberta już rezerwują bilety na drugą sobotę czerwca . Niewiele czasu zostało by wraz z innymi fanami K1 znaleźć się pod dachem w hali widowiskowo-sportowej„Gdynia”. Synoptycy K1 przewidują jak zawsze grad ciosów i burzę oklasków nagradzających zamieć w ringu. Tak dzieje się kiedy toczy swe pojedynki pierwszy legendarny mistrz świata K1WORLD MAX z 2002 roku Albert”Hurricane”Kraus.
Uczestnik wszystkich ośmiu przeprowadzonych do tej pory finałów K1WORLD MAX. Rozpoczął treningi dość późno bo w wieku 17 lat. Po 5 latach jak huragan wdarł się do ścisłej czołówki w której na wysokiej pozycji znajduje się do dziś.2002 rok to historyczny finał zwycięski dla tego wojownika o mylącej twarzy młodzieńca. W 2003 w walce gdzie na szali był jego wieniec uległ rewelacyjnemu tego dnia Masato (o rewanżu z którym marzy Albert,o rewanżu na finale K1WORLD MAX oczywiście). Od tej pory ulegał 2 razy w półfinałach(Masato2004 i Bukaw Por.Pramuk2005) i 2 razy w ćwierćfinałach(Gago Drago2006 i Andy Souvier2007) a w 2008 w eliminacjach ponownie z Bukaw Por.Pramuk .W 2009 stoczył superwalke z Takedą na tychże finałach. Prywatnie zapewnia ,że żadne z marzeń tak bardzo nie czeka spełnienia jak to o odzyskaniu tytułu mistrza świata K1WORLD MAX. Każdą potyczkę traktuje jak kolejny stopień w realizacji swej drogi po laurowy wieniec zakładany na głowę zwycięskiego finalisty.
W Gdyni łatwo nie będzie. Jego przeciwnik to turecki fighter Tevfik Sucu. Zawodnicy ci nie mieli jeszcze okazji by zmierzyć się na ringu. W styczniu tego roku Tevfik stoczył pojedynek z kolegą klubowym Alberta ,Aliviarem”Machine” Limą gdzie przez wskazanie zwyciężyła niecofająca się przed nikim Maszyna. Sucu walczy odważnie,jego otwarta garda prowokuje do wymian ,które najwyraźniej turek uwielbia. Każdy jego cios wydaje się być wyprowadzany na tzw.110% tak jakby nie interesowało go zwycięstwo na punkty a powalenie i zdominowanie oponenta. Takim stylem Sucu powoli lecz solidnie przedziera się na wyżyny zawodowego kick boxingu. Na turnieju gdzie porażkę z Limą poniósł turek ,po świetnej walce przegrał też Łukasz Rambalski. Na gali odbędzie się rewanż Łukasza z Limą a obu pokonanych przez Maszynę zawodników przygotowuje się wspólnie do pokonania dwóch czołowych reprezentantów Super Pro Gym.
„Chcę go,lubię gdy ktoś napiera a ja jestem innym zawodnikiem niż Lima”mówi Kraus. „Będę jeszcze mistrzem świata K1MAX”a że tak będzie udowodni w Gdyni w swoim zawsze efektownym stylu Huragan. To nie Albert goni swój przydomek tylko przydomek goni Alberta o czym przekona się publiczność BEAST OF THE EAST II 12.06.2010.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Kraus przed występem na BOTE w Gdyni
Pytanko do organizatorów: dla czego Kraus nie walczy z żadnym z Polaków? Trochę bez sensu organizować walkę u nas po to aby w tej samej walce spotkał się Holender z Turkiem...z nieoficjalnych źródeł słyszałem że to Marcin Parcheta miał być przeciwnikiem Krausa ale następnie odwołano udział Krausa w gali. Teraz okazuje się że Kraus jednak walczy ale nie z Polakiem tylko z Turkiem...dziwne i za razem kiepskie posunięcie. Można by dać szansę jednemu z naszych.
  • 0

budo_bejburs
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Kraus przed występem na BOTE w Gdyni
Tym bardziej ,że śmię twierdzic iż Marcin Parcheta jest w takiej formie ,że napewno dał by dobrą walke a kto wie czy by nie wygrał... CHociaz w sumie Marcin walczy na zasadach tajskiego i pewnie gorzej by mu sie walczyło na zasadach K-1
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Kraus przed występem na BOTE w Gdyni
hmmm, dziwne pytania zadajecie

W Japonii nikt się nie dziwi, że walczy Holender z Francuzem.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Kraus przed występem na BOTE w Gdyni
Laser ale my jesteśmy w Polsce i chcielibyśmy oglądać naszych zawodników...Jestem zdania że powinien walczyć np Parcheta czy Głogowski. Są to najlepsi zawodnicy Muay Thai i K1 w Polsce w 71kg i powinni być promowani u siebie i myślę że sama walka Krausa z którymś z nich przyciągnęła by mnóstwo osób. Ale widocznie organizatorom na tym nie zależy. Mniejsza z tym, po prostu zastanawia mnie to.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Kraus przed występem na BOTE w Gdyni
To zorganizuj taką walkę ;)
Może się nie dało? Może ktoś nie chciał, e czepiacie się ;)
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Kraus przed występem na BOTE w Gdyni
Laser Ty tez się czepiasz że my się czepiamy :wink:

Po to jest forum, żeby dyskutować, wymieniać info, to nie był żaden atak z mojej strony tylko zwykłe pytanie :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024