Skocz do zawartości


Zdjęcie

Adamek vs. Holyfield?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Adamek vs. Holyfield?
za boxingnews.pl:

Nazwany przez Michaela Buffera 'Pride of Poland' Tomasz Adamek (41-1, 27 KO) może w kolejnej walce stanąć w ringu naprzeciw wielkiej bokserskiej legendy wagi ciężkiej Evandera Holyfielda (43-10, 28 KO). 48-letni Holyfield w kwietniu wrócił udanie na ring i znokautował w 9 rundzie mistrza świata federacji WBF Francoisa Botha. Wielu specjalistów ze świata boksu uważa, że Holyfield zamiast tytułu WBF w wadze ciężkiej powinien obecnie dzierżyć w dłoni pas mistrza świata federacji WBA. Popularny "Holy" w 2008 roku został okradziony ze zwycięstwa nad Nikolaiem Valuevem i tylko dzięki zabiegom promotorskim Rosjanina pas mistrzowski pozostał w Niemczech.

Menadżer Evandera Holyfielda, Ken Sanders powiedział, że menadżer Tomasza Adamka, Zyggi Rozalski kontaktował się z nim, aby zapytać, czy Holyfield nie byłby zainteresowany walką z popularnym "Góralem". Menadżerowie umówili się na konkretne rozmowy w przyszłym tygodniu i wtedy dopiero obie strony mają przedstawić swoje warunki. Bez względu na wiek Holyfielda, walka z tak utytułowanym bokserem byłaby dla Adamka oraz kibiców wielkim wydarzeniem. Walka miałaby odbyć się w hali Prudential Center w New Jersey, gdzie na walki Tomasza Adamka przychodzi tysiące kibiców.

"Jego menadżer (Ziggy Rozalski) dzwonił do mnie i ma do mnie zadzwonić jeszcze raz w tym tygodniu. (Na pytanie o walkę z Adamkiem) Odpowiedziałem mu, że wszystko jest możliwe, ale musimy dowiedzieć się ile pieniędzy będziemy mgli zarobić na tej walce, gdzie i kiedy ona miałaby się obyć." - powiedział Sanders.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024