Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze

podziękujmy Justynie Moniak:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:lol:

ej nie chce byc chamski, ale powaznie, czy ta panna jest opozniona?


Niech każdy sam sobie odpowie :D
Ps.Biedny Pudzian,nie dziwię się że stracił zapał do walki jak wysłuchał jej wykonania hymnu.
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
No innego wyniku byc nie moglo. Pudzian to ma szanse w walkach typu freak show. Dadza mu Oliwe, pozniej drugi raz najmana itd itd.

Justyna Moniak...co jak co ale wypromowala sie :)
  • 0

budo_frup
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Hymn pierwsza klasa ! ;D
  • 0

budo_ziemniak47
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:znienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Pierwsze i najważniejsze - WIELKIE brawa dla Jurasa :D Widać było, że początek trochę nerwowy, ale po tych dwóch niezgrabnych obaleniach OOOOOOOGIEEEEEŃ :D Szkoda tylko, że Łukasz nie może jednocześnie walczyć i komentować bo parę razy uszy więdły...

O Pudzianowskim trudno coś innego powiedzieć niż to, co już zostało powiedziane. Czekam tylko teraz na jego wypowiedzi i komentarze do walki. Zobaczymy jak jego postawa się zmieni. Może, ale tylko MOŻE zacznę mu od teraz kibicować...

Odnośnie transmisji to ja rozumiem, że Polsat te reklamy musiał wstawić, ale... krem do depilacji??? WTF?
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Juras bardzo ładnie, zrobił dokładnie to co wcześniej sobie zaplanował - cacy. :D

Co do pudzilli, żeby się nie powtarzać za przedmówcami dodam tylko, iż mam nadzieję że ludzie wreszcie zrozumieją że istnieją różne rodzaje siły i wysiłku. Pudzian jest wielkim beztlenowym kotletem, co pokazał 2 tygodnie temu a teraz dobitnie podkreślił. Z tak wytrenowanym ciałem nie ma co szukać w takim sporcie jak MMA. Zero cardio, zero wytrzymałości siłowej.
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze

podziękujmy Justynie Moniak:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:lol:

8O 8O 8O nie mogło się inaczej skończyć.. :wink:

Brawo Juras :!: 8)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze

wynik do przewidzenia, Mariusz nie zrobił nic, Tim nie walczył on obijał worek treningowy, choć sam też nie był w najlepszej kondycji, jedyne plusy Pudziana to że ma dość mocny łeb, sporo ciosów przyjął i nadal parł do przodu i pewnie gdyby miał więcej tlenu to druga rundę też by przetrwał, brawa dla Jurasa obronił honor Polski i pokazał że MMA w naszym kraju jest na poziomie, patrząc na nieporadność Pudzina w klace mam wątpliwości czy poradziłby sobie z Kimbo czy nawet z Popkiem (też steryd ale stójkę ma znacznie lepszą)


Tak, Juras pokazał, że potrafi wygrać z gościem 10 kg lżejszym. Nie jego wina, że takiego dostał ale bez przesady z tym wychwalaniem.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
walka Jurasa:

szybko i sprawnie, aż za szybko chciałoby się powiedzieć. Nie poszły mu obalenia, to pomyślał i spróbował czegoś innego, ja go lubię i życzę mu powodzenia i udanego powrotu na ring :]


walka Pudziana:
No cóż, pokazał jeszcze mniej niż z Kawaguchim, jemu też dobrze życzę, ale chyba nauczył się teraz, że mma to jednak nie takie hop jak myślał. Niech trenuje i walczy ze średnimi zawodnikami póki co, a może z czasem zajdzie wyżej.
  • 0

budo_amator1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
wpis pudziana na jego stronie :
"Cieżko było fakt ale i tak nie zostawie MMA ci co myślą ze wybija mi walki z głowy to sie grubo mylą był lepszy tym razem ale ja wróce ci co mnie znają wiedzą ze ja nie odpuszczam i ze zdwojona siłą wróce niebawem.Aby zostac mistrzem świata w Strong Man potrzebowałem 4-ech lat MMA trenuje 7 miesiecy dajcie mi troche czasu jeszcze a pokaze wam na co mnie stac!!!"
  • 0

budo_alexia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląskie
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Już pokazał że wiele potrafi: sam się znokautował :wink:
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
tak jak różniło sie wykonanie hymnów...tak poziom obu zawodników:)
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze

wpis pudziana na jego stronie :
"Cieżko było fakt ale i tak nie zostawie MMA ci co myślą ze wybija mi walki z głowy to sie grubo mylą był lepszy tym razem ale ja wróce ci co mnie znają wiedzą ze ja nie odpuszczam i ze zdwojona siłą wróce niebawem.Aby zostac mistrzem świata w Strong Man potrzebowałem 4-ech lat MMA trenuje 7 miesiecy dajcie mi troche czasu jeszcze a pokaze wam na co mnie stac!!!"


No akurat prawdę napisał.
Pudzian to nie Popek, ma pokorę( i nie ustawia gali na "miesiąc przed Grudniem ziomuś":roll:). Wkurwiają mnie tylko kibice Pudziana czyli ta najgorsza ciemna masa która gówno wie a mówi/pisze. A co do walki : przez 7 miesięcy to można by przyswoić trzymanie gardy. Nie mówię, żeby w każdej walce szedł na wymianę z lepszymi od siebie no ale nie musi aż tak ułatwiać.
  • 0

budo_gochan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łask

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Juras bardzo ładnie :)

Mariusz jak dla mnie też ok. Przetrwał pierwszą rundę, raz przewrócił Sylvię... Dla mnie spoko jak na to co umie i mając na uwadze jego cardio.
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Bierzmy pod uwagę że to onet.

Wydaje mi się że żeby bronić jego boskości napszią jeszcze że zapomniał spakować w podróź gardy i techniki dlatego tak walczył xD
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Aż czekam na oficjalne potwierdzenie i do tego czasu nie komentuję walki (która oglądnąłem dopiero dzisiaj na powtórce).

BTW. Juras jest genialny!
  • 0

budo_adax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z twojej lodówki

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
a no właśnie i ta złamana noga Mariuszka. Podziw, że wytrzymał. Nie mniej jednak Silva to zza wysokie loty dla Pudzianka. Już z Japończykiem ledwo dawał, więc nie można było się spodziewać czegoś lepszego. Po prostu Pudzian wystąpił w roli worka do obicia. Może za trzy lata pokona jakiegoś znaczącego zawodnika MMA, mam nadzieje, bo jeśli tak lubi wyzwania, to kto wie, F1 ?, sport saneczkowy ? i już go nie zobaczymy na ringu...
I jeszcze wspomnę o ludziach, którzy nie tyle co wierzyli w jego zwycięstwo, ale ludziach, którzy wraz z wiedzą specjalistyczną przeanalizowali jego możliwości i wiedzieli, że siła i wygląd napakowanego gościa "odstraszy" i pokona wszystkich ... No cóż trudno, każdy fotelowy czy kanapowy Polak, może zostać specjalistą od MMA.
Ja tylko Mariuszowi polecam, aby się zastanowił co chce w życiu robić. Jak już dokona wyboru to śmiało i w drogę, a na pewno się uda :wink:
  • 0

budo_konrad77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Teraz będzie, że przegrał bo walczył ze złamaną nogą... Pudzian siadł po podbródkowym, a nie tak po prostu. Jakby miał siłę to by ustał, niemniej usiadł bo został trafiony, a nie ze zmęczenia.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze

http://www.eurosport.pl/sporty-walki/pudzianowski-sylvia/2010/pudzian-ma-zlamana-noge_sto2333850/story.shtml

Aż czekam na oficjalne potwierdzenie i do tego czasu nie komentuję walki (która oglądnąłem dopiero dzisiaj na powtórce).

BTW. Juras jest genialny!


"i ma prawdopodobnie połamane kości śródstopia."

Czyli Timmy ma jednak twarde te nogi, domniemam że kości połamał przy którymś z "low kicków".

Ogólnie rzecz biorąc nędznie to wyglądało, pomijając problemy z kondycją jego technika bokserska jest na zenujacym poziomie, garda na wysokości bioder, w ruchach głową to mu chyba niedzwiedzi kark przeszkadza, a o wyprowadzaniu ciosów juz nawet nie wspomnę. Mizernie jak na 7 miesiecy treningów. Podejrzewam że większą szansę na wygraną, miałby próbując wejść w Timmiego z byka i machnąć jakimś cepem, a nóz coś by na szczęce wylądowało. W najgorszym wypadku wyłapałby kolano na głowe, a biorąc pod uwagę, że tak czy inaczej przez pół walki Timmy żonglował jego głową przy użyciu kolan to prawdopodobnie Pudzianowi różnicy by to nie zrobiło. W każdym razie jednego mu odmówić nie można, ma łeb twardy jak kula do kręgli.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Nie chcę powtarzać tego, co już napisaliście. W skrócie : Juras pokazał się z dobrej strony i cieszę się z jego wygranej. Pudzian zgodnie z moimi oczekiwaniami, ale myślałem że jednak coś powalczy :roll:
Za to organizacyjnie jak dla mnie klapa. Za długo i nudno. Studio, które prowadzi jakiś irytujący typek - po 5 minutach przestaliśmy z kumplami słuchać i żartowaliśmy z tego, co obecni przed kamerami naprawdę myślą. A gdy po tekście kumpla "Pewnie nikt nas nie słucha, puścimy znowu Najmana to może się nie zorientują" faktycznie pojawił się El Najmano, zaliczyłem rotfla.

Odnośnie transmisji to ja rozumiem, że Polsat te reklamy musiał wstawić, ale... krem do depilacji??? WTF?

Mi tam do gustu najbardziej przypadła reklama Harpic - czarnego siłacza do toalet :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024