Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

budo_pino16
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Fedor to by go jednym cepem położył :-)
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
A zwróciliście uwagę jaki Pudzian był siny na całym ciele podczas walki? Ładnie go niedotleniło...
  • 0

budo_ktos tam
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Mariusz Buzia Nocnik i jego brat lol
Z Najmanem walka była dla picu a poza tym Najman mówił przed walką że trenuje tylko boks i obronę przed obaleniami więc wygrana była pewna. Japońca wyruchali bo po pierwsze wiadomo że sędziowie będą za rodakiem zawsze a po drugie nie zrobili trzeciej rundy bo Buźka dostał astmy oskrzelowej. No i teraz pięknie dostał w pizdę na gali na której nie ma sędziów którzy go kochają. Odklepał Smile
A ten jego niedo**bany brat powinien śpiewać: "dawaj na ring, obciągniemy ci"
Jestem bardzo szczęśliwy że przegrał.
P. S. Drogi Adamie Małyszu, miej się na baczności i trenuj jeszcze ciężej bo Mariusz zapowiadał że jak skończy tańczyć, śpiewać i klaskać u Rubika to bierze się za ski jumping xD
  • 0

budo_azakiel
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
mały spoiler:

Tak jak przewidywałem Pudzian i tym razem kondycyjnie nie wytrzymał, po 1-ej rundzie jak skonczyly mu się baterie to ledwo stał na nogach cały siny i słaniał się, tim na niego wsiadł i po paru ciosach na głowę i docisnieciu łokciem Pudzian odklepał (pamiętacie jak mówił że nigdy nie odklepie heh), po skonczonej walce Pudzian wraz ze swoim bratem nie udzielali zadnego wywiadu i szybciutko zawineli się do szatni. Mimo że kibicowalem troche Pudzianowi to ciesze sie z wyniku, moim zdaniem Pudzian jest naprawde kiepskim fighterem, nie umie ani walczyc w stójce ani w parterze a jego kondycja jest naprawde bardzo bardzo kiepska co w zasadzie uniemozliwia prowadzenie walki po 1-ej rundzie (wielu zawodników o podobnej masie jest o niebo lepszych kondycyjnie). Oby ta porażka nauczyła go troche pokory , jesli chce wygrać jeszcze z kimkolwiek niech wezmie sie za solidne zrzucanie masy , porządnie trenuje parter (tam ma cień szansy) i naprawdę popracuje nad kondycją bo z tą co ma nie ma czego szukać na ringach MMA.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
jakie ladne okreslenia na portalach: "poddal walke" zamiast "poddal sie".
ale i tak szacunek, ze wyszedl na druga runde. po oczach bylo widac, ze jest totalnie zaskoczony, nie wie co zrobic i ma juz chyba dosc mma.
  • 0

budo_ofeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Olsztyn/Gdańsk
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
niektorzy porownuja Pudziana do Kimbo, ale jak ogladam walki Kimbo to nie czuje sie zazenowany, bo w sumie przynajmniej uderzac potrafi
  • 0

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
dopiero przed chwilą oglądałem walkę, gdyż wczesniej odsypiałem poprzednią noc spędzona na walce z powodzią, ale przyznam się, że
MYSLAŁEM, ŻE BEDZIE JESZCZE GORZEJ
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
ja mam tylko jedno pytanie: dlaczego Krystian Pudzianowski nie śpiewał hymnu? :lol:

Dziękuję Timowi za fajną walkę, za pokazanie Pudzianowi jego miejsca w szeregu. Mariusz na pewno będzie gwiazdą kolejnych edycji KSW, niech tam jego wygrane cieszą braci mroczków, herbusiów i innych ibiszów.

Silvia - prostszej strategii nie mógł mieć, kolana plus stójka zniszczyły przeciwnika. Widać było jego doświadczenie w parterze, obchodził Pudziana jak w czasie lekkiego sparringu.
Gratulacje Tim!
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
ja powiem szczerze, ze tez jestem zaskoczony ze pudziek przetrwal pierwsza runde
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Jak na umiejętności to i tak długo wytrzymał. Ja rozumiem że się stójki w miesiąc czy dwa nie można nauczyć... ale wbić do łba żeby gardę trzymać to chyba można.

Mięśnie przyzwyczajone do zupełnie innego wysiłku, wydawało mi się że próbował to wykorzystać tuląc się do Tima... ale zapomniał że w mma to tulenie trwa dłużej niż przerzucanie klocka i trzeba wyjść do kolejnych rund za chwilę.

Czy koniec kariery? Powinna być przynajmniej dłuższa przerwa, chociaż do momentu jak kondycji nie złapie i umiejętności nie podreperuje. Tylko nie wiem czy jest sens, w tym wieku i z takim startem do zadowalającego poziomu raczej nie dojdzie już. Co by nie było, uważam jaja ma. Szkoda że więcej serca nie włożył na ringu bo naprawdę źle ta końcówka wyglądała.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Pudzian przegrał bo miał "mroczki" przed oczami. :)

A tak na poważnie, lubię go, ale innego wyniku się nie spodziewałem. Przez Pudzianem jeszcze długa droga jeśli chce coś osiągnąć, ciężkie treningi. Tak to jest jak się zaczyna karierę od walk ze światowymi zawodnikami.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Obejrzalem dopiero teraz, nie chcialo mi sie czekac na walke Pudziana.
W momentach trudnych - reaguje sie wytrenownaymi odruchami, widac, ze Pudzian ich nie mial. Mial szanse po obaleniu wpiac sie za plecy, ale on nawet tej szansy nie zauwazyl.
T.S. zrobil to co trzeba bylo zrobic - skrocil dystans od razu i stojka.
Konycja Pudziana - ja nie wiem, czy tylko jest zwiazana z masa, przeciez T.S. wazy duzo wiecej i byl swiezutki. Pieknie obalil "najsilniejszego". Mnie tylko brakowalo jakiejs dzwigni na reke, zeby bywalcy silki zobaczyli, ze tak silnemu facetoiw jak Pudzian - da sie zalozyc dzwignie.
Naprawde balem sie, ze bedzie gorzej.
Dobra lekcja udzielona Pudzianowi. W zasadzie juz mu jej udzielil Jpaonczyk i sadze, ze Pudzian wiedzial, ze jedzie po druga.

Juras. Zaskoczyl mnie szybkoscia.

K_P
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
Fajna wygrana Jurasa.

Jeśli chodzi o Pudziana to było mocno żenująco. Czekam na jego komentarz do tego co się stało ciekaw jestem czy spokornieje.
Jestem pod wrażeniem szczęki Pudziana dostał dużo strzałów od nie lekko bijącego Tima i dalej walczył - głównie z niedotlenieniem mięśni co prawda ale jednak walczył.

Z tak drewnianymi ruchami ciężko jest sobie wyobrazić jego walki z bardziej ogarniętymi zawodnikami no ale cuda się zdarzają może zaweźmie się i w następnej walce (jeśli nastąpi) coś się zmieni?

P.S. Kolor skóry (której tanio nie sprzeda) Pudziana był na prawdę straszny...
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
komentarz jest,

Przekonałem się co znaczy doświadczenie, ustawiał się tak, że nie mogłem go ani przewrócić, ani dobrze chwycić. Wiedziałem, że nie będzie dobrze jak były dwie próby i nic z nich nie wyszło. Teraz czas na dwa tygodnie wakacji, a później powrót do treningów, praca, może obozy w Stanach, gdzie będę miał lepszych, silniejszych sparingpartnerów. Jestem bardzo zawiedziony przegraną, ale najważniejsze jest to, żeby teraz nie poszła na marne.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Raport na sherdog:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

“I’m back,” Sylvia declared after the fight. “Once he failed on the takedowns, I knew I had him.”
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
jest moze gdzies w sieci walka jurasa?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
w temacie ze spojlerami
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
ja nie zaskocze nikogo i bede miec podobne przemyslenia:
zero nawykow w stojce, szczeke prawie wystawial z napisem "tu celuj", garda w stylu bojki pod sklepem, ale najbardziej przerazilo mnie to jaki jego kolor sie zrobil 8O czerwono-siny, to pokazuje ile on ma miesa ktore nie jest przyzwyczajone do takiego wysilku, wg mnie jesli tego calego miesa nie da sie przyzwyczaic do wysilku takiego pod MMA, to nie powalczy. sam prawie zemdlal z niedotlenienia, cale szczescie, ze to przezyl ...
ps. o parterze to nawet nie wspomne, bo takie przechodzenie do bocznej na zawolanie to to porazka jak nic, jak na manekinie
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
podziękujmy Justynie Moniak:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:lol:
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze

podziękujmy Justynie Moniak:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:lol:

ej nie chce byc chamski, ale powaznie, czy ta panna jest opozniona?
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUdzian vs. Sylvia - spojler i komentarze
wynik do przewidzenia, Mariusz nie zrobił nic, Tim nie walczył on obijał worek treningowy, choć sam też nie był w najlepszej kondycji, jedyne plusy Pudziana to że ma dość mocny łeb, sporo ciosów przyjął i nadal parł do przodu i pewnie gdyby miał więcej tlenu to druga rundę też by przetrwał, brawa dla Jurasa obronił honor Polski i pokazał że MMA w naszym kraju jest na poziomie, patrząc na nieporadność Pudzina w klace mam wątpliwości czy poradziłby sobie z Kimbo czy nawet z Popkiem (też steryd ale stójkę ma znacznie lepszą)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024