Skocz do zawartości


Zdjęcie

Namiot kempingowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Namiot kempingowy
Hejo!

Chcemy jechać z dzieciakami do Chorwacji na pole kempingowe. I chcę kupić namiot. Rodzina 2+2.
Szczerze myślę o tym [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ewentualnie jakimś innym z Decathlonu. Mam ciuchy do biegania Quechua i jestem zadowolony - macie doświadczenie z namiotami tej marki? Jeżeli nie Quechua to jaki inny?
Do tego namiotu chcę też dokupić takie materace [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Co sądzicie o takim zestawie?

Pozdrówki
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Namiot kempingowy
kaczucha jest spoko, jak na campingi itp. to nada sie bez problemu.
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Namiot kempingowy

Hejo!

Chcemy jechać z dzieciakami do Chorwacji na pole kempingowe. I chcę kupić namiot. Rodzina 2+2.
Szczerze myślę o tym [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ewentualnie jakimś innym z Decathlonu. Mam ciuchy do biegania Quechua i jestem zadowolony - macie doświadczenie z namiotami tej marki? Jeżeli nie Quechua to jaki inny?
Do tego namiotu chcę też dokupić takie materace [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Co sądzicie o takim zestawie?

Pozdrówki


Nie wiem jak materac ale takie intexa sprawuja sie dobrze a kaczucha na pewno nie gorzej ;)

Co do namiotu znajomy go ma - albo bardzo podobny i chwali.
Ogolnie to sa dobre namioty a jak ktos sie nauczy skladac (bo rozklada sie sam ;) ) to chwila moment i mozna sie spakowac.

Ale jak jedziesz w jedno miejsce to warto sie zastanowic i poszukac jakiegos studia do wynajecia. Czesto mozna trafic po podliczeniu niewiele drozej niz po calkowitych kosztach na polu a i sie nei martwisz ze Polacy byli na biwaku i wyniesli Ci polowe rzeczy 8)
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Namiot kempingowy
Dzięki za odpowiedzi.

Ale jak jedziesz w jedno miejsce to warto sie zastanowic i poszukac jakiegos studia do wynajecia. Czesto mozna trafic po podliczeniu niewiele drozej niz po calkowitych kosztach na polu a i sie nei martwisz ze Polacy byli na biwaku i wyniesli Ci polowe rzeczy 8)


Zobaczymy na miejscu. Ale raczej namioty - jedziemy w jakieś 10-11 rodzin to się będziemy pilnować nawzajem (:

W Chorwacji można z nożem fixedem śmigać? Of koz nie po plaży czy po wsi - ale czy mię nie zastrzeli jakiś milicjant na polu biwakowym jak będę krewetki 7" klingą wydłubywał?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Namiot kempingowy

Dzięki za odpowiedzi.

Zobaczymy na miejscu. Ale raczej namioty - jedziemy w jakieś 10-11 rodzin to się będziemy pilnować nawzajem (:


No to fakt ze duzy sped ;)
To raczej na pole bo tam zawsz esie miejsce znajdzie i to w ostaniej chwili. Studio trzeba zalatwiac sporo wczesniej to to juz tutaj. Przy takeij ilosci osob czesto wynajmuje sie cala duza wille albo dwie kolo siebie i mozna sporo utargowac.

A namioty tej firmy sa bardz odobrze wykonane widzialem kilka modeli i nie mozna bylo sie przyczepic - oczywiscie najwiekszy problem byl ze zlozeniem jesli czlowiek najpierw tego nie przecwiczyl - jak juz mial przecwiczone to zlozenie zajmowalo moze z minute ;)
  • 0

budo_jakub5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Namiot kempingowy
Hej,
nie wiem czy już kupiłeś ten namiot, ale jeżeli tak, to dobrze :D
Mam i używam wersję T4.1 (ma jedną sypialnię).
W moim przypadku jest to wygodniejsze - dwójka małych dzieci,
które nie spały by same w osobnej sypialni.
Ja używam dwóch materacy dwuosobowych które pasują idealnie.
Namiot nie posiada w zestawie podłogi do przedsionka - wartą ją dokupić
(nie koniecznie oryginalną - ja kupiłem w Obi płachtę "budowlaną" za 1/3 ceny,
a jest identyczna jak oryginalna).
Przedsionek jest na tyle duży, że mieści się w nim stolik i 4 krzesła, umożliwiając
jedzenie posiłków w razie nie najlepszej pogody.
Rozbicie namiotu przez 2 osoby zajmuje dosłownie parę minut (oczywiście ze wszystkimi
naciągami więcej).
Testowałem go zarówno przy siąpiącym deszczu, ulewie, jak i porywistym wietrze.
Wyniki testów przekroczyły moje oczekiwania (na plus :D ).
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Namiot kempingowy
Też miałem kupować z jedną dużą sypialnią. Ale kolega ze starszymi dziećmi przekonał mnie do 2 sypialni. Dzieci podrosną to pójdą same spać. Wróciłem z W-wy. W Decathlonie kupiłem Quechua T4.2XL Air. Wrócę z pracy, i będzie próbne rozbijanie (:
Jak już go "obkumam" to skrobnę coś więcej.
  • 0

budo_jakub5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Namiot kempingowy

Quechua T4.2XL Air


Do "ciepłych" krajów na pewno nadaje się lepiej - duża przewiewność i zabezpieczenia siatkowe przed owadami.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024