Skocz do zawartości


Zdjęcie

NITECORE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

NITECORE
Uważam, że warto zwrócić uwagę na tą firmę.
Jak sobie przypominam Fenix też skromnie zaczynał. Swego czasu, kiedy kupiłem ich latarkę, miał w ofercie tylko dwa modele, różniące się binem.
Sądzę, że w przypadku tej firmy, będzie podobnie. Kiedy kupiłem sobie ich latarkę, oferta przedstawiała się bardzo skromnie. Stan ten jednak zaczyna się zmieniać.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Śmiało mogę powiedzieć, że nie żałuję wydanej na to kasy.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Podoba mi się mniej, ale z pewnych względów wydaje się być ciekawą latarką.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] To dla gości, którzy olewają akumulatorki litowo jonowe. W tym przypadku poza nimi łyka każde ogniwo AA.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Gdyby nie fakt, że wymaga CR 123, lub RCR 123. Byłaby moja, gdyby firma zdecydowała się wypuścić body na 18650. Teraz trzeba kombinować, żeby dokręcić coś, co pozwoli na zastosowanie sensownego akumulatorka. A szkoda, bo byłaby sensowna latarka do pracy, albo na wyjazd.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Cyli błyszcząca wersja mojej. No ale dla każdego coś miłego.
Czekamy na więcej. :)
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] To dla gości, którzy olewają akumulatorki litowo jonowe. W tym przypadku poza nimi łyka każde ogniwo AA.

zajebioza !
akurat przewężenie w środku jest moletowane, będzie się fantastycznie trzymać po zamocowaniu na kierownicy bike'a
no i klips pozwalający nosić nóż głęboko w kieszeni, czubkiem ostrza skierowanym do dołu.
...yyy..wróć!!!
"Latarkę głowicą do dołu" chciałem powiedzieć ! ;)

BTW:
jak zwykle made in China...
  • 0

budo_phantom-kk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE
Nitecore to tylko jedna marka pod skrzydłami Edge Tac. Pozostałe to RaidFire oraz DarkTort. Każda czymś zaskakuje. Osobiście mam/miałem 2x Nitecore Defender Infinity, 1x NDI Silver, 3x D10 Special Edition (kolorowe, wyprodukowano po 25 sztuk), 1x RaidFire Spear.

Made in China ale ta dobra China :wink: .
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE
w moim Feniksie P3D jednym klikiem włączam od razu światło na max. i jednym klikiem z powrotem wyłączam (oczywiście, jeżeli uprzednio dokręciłem głowicę).
W Nitecore D20 też tak można?
A w ogóle wie ktoś dokładnie jak tam się zmienia tryby, bo nie mogę znaleźć w miarę prostej instrukcji w rodzimym języku ?
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE
Nie miałem tej latarki, ale poglądaj uważnie film.
  • 0

budo_phantom-kk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE
UI jest bajecznie proste, dotyczy wszystkich modeli SmartPD.
Latarka zawsze włącza się w trybie, w którym została wyłączona. Legenda: C-klik, PH-klik i przytrzymać. Przy włączonej latarce nieważne jaką masz jasność 2C przenosi Cię do minimum, C+PH to maksimum. Samo PH spowoduje płynną zmianę jasności (ustawiony poziom jest pamiętany w przypadku wyłączenia/włączenia, ale przepada po użyciu którejś z dwóch komend z poprzedniego zdania). Czyli w zasadzie są 2 tryby+ustawialny na wszelki wypadek. W praktyce genialnie proste i użyteczne rozwiązanie (choć miła by była 100% pamięć ustawionej jasności jako trzeci tryb).
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE
No i wszystko byłoby fajnie, gdyby te latarki nie ciągnęły prądu kiedy są wyłączone.
Jakoś nie mogę się przekonać do takiego rozwiązania. Czasem to może przykro zaskoczyć.
  • 0

budo_phantom-kk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE
Przy dłuższym nieużywaniu odkręcasz lekko głowicę i nie ma poboru prądu.
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE
To wiem, ale zawsze jest opcja, że możesz zapomnieć. A jak nie zapomnisz, to ktoś z mniej uświadomionych domowników, albo kumpli w robocie może niechcąco zrobić psikusa. :wink:
Jakoś wolę klasyczny włącznik. No ale ja konserwatysta jestem. :)
  • 0

budo_phantom-kk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE
Eee, no bez przesady, nie ciągnie aż tyle. Przy następnym używaniu zauważysz i zostawisz odkręconą. A że to EDC to używa się praktycznie codziennie (przynajmniej ja :wink: ).
  • 0

budo_uspcomp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warmia

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE
A gdzie mozna je kupić ? polecacie jakiś :-) tani kanał
jakie są ceny , latarki robią wrażenie bardzo fajnych
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE

A gdzie mozna je kupić ? polecacie jakiś :-) tani kanał
jakie są ceny , latarki robią wrażenie bardzo fajnych

Bo są fajne. Dodatkowo, w przypadku tej, co mam, to fajne urządzenie, żeby bez stresu i zamieszania, w dyskretny sposób zmusić niegrzecznego i upartego pana, żeby puścił barierkę. :wink:
No bo w pewnych sytuacjach, ta niepozorna zabawka bardzo boli. :)
Jeśli chodzi o kanały, to najlepiej mieć przyjaciól za wielką wodą. Można też podadać z Teoniem, albo zaufać tej firmie, która daje dożywotnią gwarancję na latarki taktyczne nabyte w kraju. Osobiście trudno z czystym sumieniem ją polecić, bo niczego jeszcze od nich nie kupowałem.
  • 0

budo_uspcomp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warmia

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE
No bo w pewnych sytuacjach, ta niepozorna zabawka bardzo boli. :)

To same zalety :D pomysł przedni , musze spróbować , a co do kanałów kupna spróbuje zadziałać.
Dzięki wielkie
Janusz
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE

To same zalety :D pomysł przedni , musze spróbować

W tym temcie zwróć uwagę, w jaki sposób ktoś obrobił trzy niepozorne ząbki. Że to jest skuteczne... No cóż "nigdy nie sprawdzałem tego osobiście". :wink:
Chyba mi wierzysz... :wink:
  • 0

budo_uspcomp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warmia

Napisano Ponad rok temu

Re: NITECORE
Oczywiście :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024