Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'
Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

W środę Dana White zapowiedział, że kolejnym przeciwnikiem ‘Pająka’ będzie Chael Sonnen. Co uderzyło nas bardziej, Dana wspomniał że będzie to ostateczny test dla Brazylijczyka. Jeżeli jego zachowanie z UFC 112 powtórzy się po raz czwarty, to bez mrugnięcia okiem zostanie uwolniony z kontraktu z UFC.

"W kolejnej walce Andersona zobaczymy czy udało mi się do niego przemówić czy też nie. Ma przed sobą piekielnie trudną walkę, ponieważ jego kolejnym przeciwnikiem będzie Chael Sonnen. Chael to jeden z tych gości, który nie będzie leżał na plecach, nie będzie robił tego co robili jego poprzednicy. Jeżeli już był w tej pozycji, to dlatego że walczył z gośćmi od jiu-jitsu, których celem było sprowadzenie walki do parteru. Chael może i będzie chciał sprowadzić walkę na ziemię, ale zrobi to za pomocą wejścia w nogi."

Jak się okazuje, pomimo spotkania z Brazylijczykiem twarzą w twarz zaraz po gali, emocje nie opadły jeszcze całkowicie. Dana wyraził totalny brak zrozumienia dla zachowania Silvy podczas walki.

"Osobiście uważam, że upokorzył samego siebie tym co zrobił tamtej nocy. Może miał jakieś załamanie, nie wiem co się wtedy stało w ringu. Wiem na pewno, że jego kolejny przeciwnik nie będzie leżał na plecach. Mam nadzieję, że nie ujrzymy nigdy więcej takiej walki. A jeżeli Anderson powtórzy swoje zachowanie raz jeszcze, wyrzucę go z UFC. Nie dbam o to czy jest najlepszym zawodnikiem ‘pound 4 pound’ na świecie, nie dbam o to, że jest mistrzem wagi średniej UFC. Rozwiążę z nim kontrakt, bez wątpienia."
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'
Miejmy nadzieje ze to zadziala na Andersona!! :wink:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'

Miejmy nadzieje ze to zadziala na Andersona!! :wink:


jest teoria ze Anderson robi to wlasnie po to aby zeby go Dana wyrzucil bo chce odejsc zeby sie realizowac w boksie itp. w ten sposob odejdzie niepokonany i wlasnie o to chodzi. UFC kontrakty maja kluazule mistrzowska tak tez jak bedzie mistrzem to nie moze odejsc z UFC. Jak Dana go zwolni to wciaz bedzie niepokonanym mistrzem
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'
Ja raczej wątpię czy Dana zechce się go faktycznie pozbyć. Taki wywiad do mediów jest swego rodzaju hazardem (próbą wpłynięcia na zawodnika) i nie zdziwiłbym się, gdyby Anderson rzucił "sprawdzam".

Jak zostanie odstawiona jeszcze jedna padaka, to wtedy się przekonamy czy Dana mówił serio czy tylko blefował. :wink:
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'
z tego co mi wiadomo, to przed ostatnim ufc spider przedluzyl kontrakt na kilka nastepnych walk. dlaczego mialby to robic gdyby mu zalezalo na odejsciu? jest opcja, ze nie chcial "uciekac" z ufc, zeby nie postawilo go to w zlym swietle. problem w tym, ze jego ostatni wystep wcale lepszym rozwiazaniem nie byl (moim skromnym zdaniem).
edit: inna sprawa, ze dana nie jest facetem, ktory da sobie wejsc na glowe. pokazal to przy okazji negocjacji z M1. andersson silva moze byc najlepszym fighterem na swiecie, ale jesli nie bedzie przyciagal fanow, a co z tym idzie - zarabial pieniedzy dla ufc, to firma sie z nim pozegna.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'
w wywiadzie silva cos mowil, ze chcial ukarac maie, za jakies bluzgi przed walka, wiecie cos o tym? to sciema czy faktycznie cos tam maia pojechal?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'

z tego co mi wiadomo, to przed ostatnim ufc spider przedluzyl kontrakt na kilka nastepnych walk. dlaczego mialby to robic gdyby mu zalezalo na odejsciu? jest opcja, ze nie chcial "uciekac" z ufc, zeby nie postawilo go to w zlym swietle. problem w tym, ze jego ostatni wystep wcale lepszym rozwiazaniem nie byl (moim skromnym zdaniem).
edit: inna sprawa, ze dana nie jest facetem, ktory da sobie wejsc na glowe. pokazal to przy okazji negocjacji z M1. andersson silva moze byc najlepszym fighterem na swiecie, ale jesli nie bedzie przyciagal fanow, a co z tym idzie - zarabial pieniedzy dla ufc, to firma sie z nim pozegna.


musial przedluzyc kontrakt bo nie mozesz odejsc z ufc bedac mistrzem - taki jest kontrakt, jak jestes mistrzem nie mozesz odejsc, tak tez musial podpisac - wszyscy mistrzowie ostatnio podpisali takie kontrakty - zawsze na 8 walk, rowniez postacie kluczowe w UFC jak np Hughes, Randy. Chodzi o to zeby nie mogli sami odejsc i UFC ma wladze ich wyslac na emeryture, liczba 8 walk byla wrzucona aby bylo duzo bo kontrakt ufc jest tak zrobiony ze musisz go ukonczyc
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'

w wywiadzie silva cos mowil, ze chcial ukarac maie, za jakies bluzgi przed walka, wiecie cos o tym? to sciema czy faktycznie cos tam maia pojechal?


Silva podobno ublizal maia po portugalsku przez cala walke, obrzucajac go wyzwiskami i drwiac z jego bjj
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'
ale wlasnie chodzi mi czemu silva taka szopke odpieprzyl, w wywiadzie mowil, ze to maia przed walka nie okazal mu szacunku dlatego chcial go "ukarac"
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'
Na co Maia zupełnie zasługiwał, ja na miejscu Silvy bym był tak samo sfrustrowany. Cały czas podsówają mu leszczy. Maia przyszedł jako statysta, wyszedł mądrzejszy o lekcje, że MMA to nie BJJ.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'

z tego co mi wiadomo, to przed ostatnim ufc spider przedluzyl kontrakt na kilka nastepnych walk. dlaczego mialby to robic gdyby mu zalezalo na odejsciu? jest opcja, ze nie chcial "uciekac" z ufc, zeby nie postawilo go to w zlym swietle. problem w tym, ze jego ostatni wystep wcale lepszym rozwiazaniem nie byl (moim skromnym zdaniem).
edit: inna sprawa, ze dana nie jest facetem, ktory da sobie wejsc na glowe. pokazal to przy okazji negocjacji z M1. andersson silva moze byc najlepszym fighterem na swiecie, ale jesli nie bedzie przyciagal fanow, a co z tym idzie - zarabial pieniedzy dla ufc, to firma sie z nim pozegna.


musial przedluzyc kontrakt bo nie mozesz odejsc z ufc bedac mistrzem - taki jest kontrakt, jak jestes mistrzem nie mozesz odejsc, tak tez musial podpisac - wszyscy mistrzowie ostatnio podpisali takie kontrakty - zawsze na 8 walk, rowniez postacie kluczowe w UFC jak np Hughes, Randy. Chodzi o to zeby nie mogli sami odejsc i UFC ma wladze ich wyslac na emeryture, liczba 8 walk byla wrzucona aby bylo duzo bo kontrakt ufc jest tak zrobiony ze musisz go ukonczyc


pewnie bylo tak jak piszesz, ale czegos tu nie rozumiem. zostala mi jedna walka do konca kontraktu. jaka rzecz jest w stanie zmusic mnie do przedluzenia go na 8 kolejnych walk?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'
gadka szmatka, teraz to dopiero będzie oglądalność bo każdy będzie chciał zobaczyć czy Silva będzie wyprawiał cyrki na złość czy będzie grzeczny. W dodatku Sonnen lubi gadać pierdoły w wywiadach więc jeszcze lepiej. Moim zdaniem to tylko hype
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'

pewnie bylo tak jak piszesz, ale czegos tu nie rozumiem. zostala mi jedna walka do konca kontraktu. jaka rzecz jest w stanie zmusic mnie do przedluzenia go na 8 kolejnych walk?


stary kontrakt. jest klauzula ze odejsc mozesz dopiero jak nie jestes juz mistrzem - jezeli jestes mistrzem aktualny kontrakt jest automatycznie przedluzany - nowy kontrakt na 8 walk byl lepszy pod wzgledem finansowym, podobno oferowal dwa razy wiecej
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Dana: '...wyrzucę Andersona Silve z UFC.'
Jak ogladam ostatnia runde tej walki to rzeczywiscie Silva jakby walczyl zeby nie przegrac.
Jesli dobrze pamietam jest chyba moment gdzie Silva atakuje Maie, Maia bezradny i nagle Spider jakby przestaje i sie wycofuje.Dziwneeeeeee!!!! 8O 8O

Niektorzy podrzucaja jeszcze rozne teorie tupu Silva tak walczyl by moc zarobic jeszcze wieksza kase na zakladach ,bo jak wiadomo wyplata jest o wiele wieksza jak sie typuje dokladny wynik walki ,tym bardziej ze chyba nikt nie typowal ze Maia przezyje tam wszystkie 5 rund.Taki zaklad wart by byl bardzoooo duzo .Powiedzmy gdy szanse sa 5 do 1 i ktos obstawia 100 000$.Latwo policzyc wynik 8)

Jednak rzeczywiscie dla mnie najbardziej prawdopodobne wydaje sie jakby Anderson walczyl zeby wejc za skore Danucie.W sumie do walki w Ufc nikt go na sile nie zmusi ale po dobrowolnym odejsciu pewnie przyszlo by mu walczyc na sali sadawej przez nastepne kilka lat.Zreszta podejrzewam ze zadna czolowa bokserska firma promotorska nie podpisalaby z Nim kontraktu wiedzac ze nadal nalezy do UFC,bo pozniej Sami musieli by sie wluczyc po sadach.

Niewiem ile w tej chwili zarabia Silva w Ufc ale jedno jest pewne jesli bylby w czolowce w boksie.Zarobilby 10 razy wiecej!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024