Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vitor Belfort: 'Moim celem jest walczyć o pas UFC'.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Vitor Belfort: 'Moim celem jest walczyć o pas UFC'.
Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Były mistrz UFC, Vitor Belfort udzielił wywiadu zaraz po gali w Abu Dhabi, w którym poowiedział o obecnej kondycji zdrowotnej a także o bardzo istotnej dla niego walce 'Maia vs Silva' bo to właśnie Vitor był tym, który miał walczyć z Andersonem w Abu Dhabi. Powodem odwołania ich starcia była operacja Belforta.

Jak przebiega rekonwalescencja twojego ramienia?
Całkiem dobrze. Jestem w trakcie leczenia go. Chodzę do lekarza UFC, którego załatwił mi Lorenzo Fertitta. Doktor widzi to naprawdę dobrze. Idę tam we wtorek aby ustalić datę mojego powrotu do walki. Prawdopodobnie stanie się to pomiędzy sierpniem a październikiem.

Czy już wróciłeś do treningów?
Prawie że. Narazie trenuję nogi, mnóstwo biegania i ćwiczeń na siłowni, tak aby nie przeforsować ramienia. Teraz czas aby odzyskać płynnośc ruchów mojego ramienia, uczynić je bardziej stabilnymi. Nie mogę zbyt wiele robić, ale nasz przekrojowy trening przebiega całkiem sprawnie, utrzymuję wagę. W zasadzie to wszystko przebiega naprawdę dobrze , jak nigdy. Jestem zmotywowany I podekscytowany.

Czy zamierzasz walczyć o pas po twoim powrocie?
Pracuję nad tym. Moim celem jest walczyć o pas. To jest to na co czekam i jest już raczej ustalone. Moje ramię nie ułatwiło mi w osiągnięciu moich celów ale teraz jest jednym z powodów dla których jestem tak mocno zmotywowany.

Co myślisz o walce Andersona i Demiana na UFC 112?
No cóż, nie mam zbyt wiele do powiedzenia na ten temat. Publiczność i Dana White już powiedzieli wystarczająco. To właśnie to co czuję odnośnie tej kwestii.

W walce z Forrestem Griffinem, Anderson również się przekomarzał, jednak wygrał szybko. To samo robił w ostatniej walce, ale nie potrafił skończyć walki w kluczowych momentach. Myślisz że przesadził?
Myślimy podobnie. Odpowiedź na to pytanie udzielił Dana i wszyscy inni.

Co ty byś zrobił w sytuacji Demiana?
To by jedynie dodało mi sił aby wyjść na ring i pokazać to co robię najlepiej.

Chciałbyś dodać jakiś ostatni komentarz?
Chciałbym powiedzieć coś moim fanom. Dziękuję za wsparcie jakiego udzielacie mi za pomocą Twittera i innych kanałów. Wkrótce wracam! Mam nadzieję, że rozumiecie to iż zawodnik zależy od swojego ciała I jego kondycji zdrowotnej, dlatego proszę Was o cierpliwość i jeszcze większe wsparcie. Niech was Bóg błogosławi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024