Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zwalczanie smrodu z rękawic/ochraniaczy itp.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwalczanie smrodu z rękawic/ochraniaczy itp.

(..)
Niedziel, w temacie z kawałami w knajpie jest taki o pani, co miała ciche i nieśmierdzące gazy, polecam. :wink:

Nie no. Wcześniej miałem rękawice od ziomka i muszę przyznać, że one rzeczywiście nie tyle śmierdziały ile waliły po nocie na 5 metrów. ale te co teraz mam nie mają zapachu żadnego. Może dlatego, że zawsze ćwicze w tasiemkach, a potem staram się je nie zostawiać w torbie tylko w miare możliwości wietrzyć. Chyba zależy to też od tego, z czego są zrobione same rękawice i czym są wypełnione. Nie wiem.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwalczanie smrodu z rękawic/ochraniaczy itp.
Wietrzenie tez jest bardzo ważne, ja po treningu walnę zawsze ochraniacze na ziemię i leżą przez noc, dopiero drugiego dnia do szafy. Co jakiś czas dobrze oczywiście wyprać, wywiesić na słońce na balkon/taras, dosuszyć itd itp.

Niedziel---> nasz pot może mieć różny zapach, niektórzy śmierdzą jak się spocą, inni nie. Zależy też czy spocisz się będąc czystym, czy brudnym.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwalczanie smrodu z rękawic/ochraniaczy itp.
Gdyby dało się te rękawice porządnie wyprać ręcznie to bym nie pisał ;)
Na razie poszukuję tych preparatów w aptekach. Byłem już w trzech, w żadnej nie było.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwalczanie smrodu z rękawic/ochraniaczy itp.
jak to skorzane to idz do sklepu z butami oni maja odpowiednie preparaty do takich rzeczy :)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwalczanie smrodu z rękawic/ochraniaczy itp.

Gdyby dało się te rękawice porządnie wyprać ręcznie to bym nie pisał ;)

A maszynowo to co, nie łaska? Ja wszystko poza szczękąpiorę w pralce w 40 stopniach, podobnie niektórzy moi znajomi. Niektóre elementy (ochraniacz na uszy) wkładam dodatkowo w poszewkę od małej poduszki, żeby nie obtłukiwały siebie ani pralki. I jest git.

A jeśli po tym nadal będą ci walić, to znaczy, że najwyższa pora zainwestować w nowy sprzęt.
  • 0

budo_adax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z twojej lodówki

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwalczanie smrodu z rękawic/ochraniaczy itp.
Mi też w sumie śmierdzą rękawice, i w dodatku były nie moje wcześniej. Jednak pomyślałem, że wypranie ich ręcznie nie powinno zaszkodzić. A w czasie używania, talku się wsypie, to w miarę późniejszego użytkowania nie powinna śmierdzieć rękawica...
  • 0

budo_e-busola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zwalczanie smrodu z rękawic/ochraniaczy itp.
W zasadzie to jedynym skutecznym środkiem aby sprawic żeby rękawice nie śmierdziały jest ich systematyczne pranie i czyszczenie ręczne. Próbowałem tez kilku środków ale nei dało rady,na dłuższą metę i tak czuc pot zmeiszany z talkiem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024