Skocz do zawartości


Zdjęcie

TUF 11 Spojlerowisko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

TUF 11 Spojlerowisko
zapowiada sie dobry sezon :D na samym koncu, jak tito(?) rozwala drzwi, i nie obraca sie by spojrzec jak upadaja :D cool guys don't look at explosions, hehe
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
No więc zaczęło się. Jak widać chłopaki wzięli Danuta bardzo na poważnie z tym żeby nie zostawiać walki w rękach sędziów bo pierwsze bodajże 3 walki pokazane były szybciutkie :)
Generalnie to zajebisty początek.
Nie wiem komu oni chcieli te dzikie karty dać bo tym co sie należy to albo nos 2 metry w prawo przesunięty albo oko zapuchnięte na maxa, a reszta albo szybko wtopiła albo ...była francuską cipką co się poddała :lol:

Będą dobre walki
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
ciekawie się zapowiada...a kiedy jest podział na zespoły??chyba że czegoś nie zauważyłem...stawka zdecydowanie wyrównana
myśle, że kartę dostanie koleś bez nosa i ten opuchnięty...
Leonidas i Afro wymiatają...swoja drogą z czego oni robią te drzwi...i w jaki sposob są zamontowane, że latają na takie odlagłości..chyba Dana specjalnie na zamowienie coś skleił..
  • 0

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
Dzikie kart dostana dopiero ci ktorzy odpadna w nastepnym etapie. Danuta wyraznie powiedzial ze po 7 walkach eliminacyjnych wybiora 2 najlepszych z tych co odpadli a zwyciezca dostanie miejsce w cwiercfinale :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko

ciekawie się zapowiada...a kiedy jest podział na zespoły??chyba że czegoś nie zauważyłem...stawka zdecydowanie wyrównana
myśle, że kartę dostanie koleś bez nosa i ten opuchnięty...
Leonidas i Afro wymiatają...swoja drogą z czego oni robią te drzwi...i w jaki sposob są zamontowane, że latają na takie odlagłości..chyba Dana specjalnie na zamowienie coś skleił..


to sa normalne amerykanskie drzwi - one sa z ... papieru 8)

to wcale nie zart :!:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko

Dzikie kart dostana dopiero ci ktorzy odpadna w nastepnym etapie. Danuta wyraznie powiedzial ze po 7 walkach eliminacyjnych wybiora 2 najlepszych z tych co odpadli a zwyciezca dostanie miejsce w cwiercfinale :)

aaa racja
  • 0

budo_jacko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
Bardzo fajny pierwszy odcinek, bez zbędnego gadania na początku od razu walki. Zawodnicy też niczego sobie. Będzie fajny sezon.
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
odcinek przyzwoity...podział na zespoły..moim zadaniem ekipa Tito mocniejsza,
jak to Dana powiedział Chuck zebrał samych dzieciaków..wszystko wyjdzie w praniu...
jeżeli chodzi o walkę to trochę się czaili na początku, a gdy przyszło do parteru, widać było mizerny poziom zawodnika od Tito...
zejebiste zachowanie Ortiza po przegranej walce jego zawodnika..wiadomo musi trzymać morale w drużynie od początku...bardzo jestem ciekawy następnego odcinka..
pzdr
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko

zejebiste zachowanie Ortiza po przegranej walce jego zawodnika..wiadomo musi trzymać morale w drużynie od początku...bardzo jestem ciekawy następnego odcinka..
pzdr


Rzekłeś. Nie widziałem poprzedniego TUFa z Tito w roli trenera i spodziewałem się, że będzie się zachowywał jak Rampage. A Ortiz nie dość, że nie nie obraził się na swojego zawodnika i nie wyszedł :) to pokazał trenerską klasę.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko


zejebiste zachowanie Ortiza po przegranej walce jego zawodnika..wiadomo musi trzymać morale w drużynie od początku...bardzo jestem ciekawy następnego odcinka..
pzdr


Rzekłeś. Nie widziałem poprzedniego TUFa z Tito w roli trenera i spodziewałem się, że będzie się zachowywał jak Rampage. A Ortiz nie dość, że nie nie obraził się na swojego zawodnika i nie wyszedł :) to pokazał trenerską klasę.

Nie wiem czy wiesz ale Tito był już trenerem w tufie i to dość zajebistym.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
A teraz zadanie dla Ciebie : przeczytaj jeszcze raz zdanie ( w razie potrzeby kilka razy )

Nie widziałem poprzedniego TUFa z Tito w roli trenera i spodziewałem się, że będzie się zachowywał jak Rampage.

Pozdro
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko

A teraz zadanie dla Ciebie : przeczytaj jeszcze raz zdanie ( w razie potrzeby kilka razy )

Nie widziałem poprzedniego TUFa z Tito w roli trenera i spodziewałem się, że będzie się zachowywał jak Rampage.

Pozdro

Nie zmieniałeś przypadkiem posta ??? :) Nie pamiętam aby było napisane "z Tito w roli trenera" ale jeżeli było to przepraszam.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
Spoko - i tak zwróciłeś mi uwagę w kulturalny sposób, zupełnie nie "po budowemu" np. wklejając obrazek z facepalmem czy innym grubasem z lasu :)
Peace !
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
Kolejny odcinek, walka nudna, umiejętności w parterze: ZERO. Stójki zresztą też nie było. Przeleżane i "tak sobie". Ale zapowiedź do następnego odcinka jest fajna :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko

Kolejny odcinek, walka nudna, umiejętności w parterze: ZERO. Stójki zresztą też nie było. Przeleżane i "tak sobie". Ale zapowiedź do następnego odcinka jest fajna :)


tak to jest zapowiedziami :lol: zapowiedz tego odcinka tez byla fajna :wink: nie liczylbym na nic :idea:
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
Ale będą chociaż dwie walki :twisted:
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
Trzy jesli liczyc znokautowane przez Tito drzwi 8)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko

Trzy jesli liczyc znokautowane przez Tito drzwi 8)


i pewnie pozniej uslyszymy ze w ten sposob tito zalatwil sobie kregoslup i dlatego zastapil go franklin :lol:
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
Kolejny odcinek wypuszczony. Bardzo fajny i walki W KOŃCU takie jakie być powinne, a nie nudne jak flaki z olejem. Szkoda jak byk Richa Attonito. Walczył fenomenalnie. Szkoda jego ręki.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 11 Spojlerowisko
No konkretne 2 walki, Afroman zjechał typa bez problemu, wprawdzie jego przeciwnik wyglądał jakoś tak nieporadnie, że zbytnio w niego nie wierzyłem ale nie sądziłem, że tak szybko sie to skończy.
Dziwną taktyke Tito wymyślił dla typa w pierwszej walce, wielki jakiś zapasior a ten chce żeby w stójce walczył i bronił obaleń... tym czasem gość go oklepał w stójce i przyslamował w pięknym stylu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024