Skocz do zawartości


Zdjęcie

Junior dos Santos - wywiad po UFC Live on Versus.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Junior dos Santos - wywiad po UFC Live on Versus.
Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ostatniej niedzieli Junior ‘Cigano’ Dos Santos potrzebował mniej niż czterech minut aby powalić Gabriela Gonzagę na deski. To daje mu już pięć zwycięstw z rzędu i najwyraźniej przybliża go do walki o tytuł mistrza wagi ciężkiej. W wywiadzie dla Tatame.com młody zawodnik opowiada o kilku, najbardziej interesujących kwestiach.

O strategii na Gonzagę:
“Oczekiwaliśmy, że wydarzy się właśnie coś podobnego. Czułem, że chce sprowadzić mnie do parteru i że użyje uderzeń aby to osiągnąć. Od początku oczekiwałem jego kopnięć, które są bardzo ciężkie i zaraz po tym próbował mnie sprowadzić na ziemię. Udało mu się mnie przewrócić, jednak bardzo szybko wstałem i odpowiadać uderzeniami. Po trzeciej minucie, ‘professor’ Dorea (Luis Carlos) powiedział mi abym narzucił większe tempo i zaczął odpowiadać na jego uderzenia.”

O kopnięciach Gonzagi:
“Kopie bardzo mocno, jego kopnięcia są bardzo dobre, jednak nie poczułem żeby którekolwiek z nich doszło mnie poprawnie.”

O Dana White:
“Dzięki Bogu Dana White mnie lubi. Był bardzo szczęśliwy kiedy przyszedł do mnie po walce i powiedział, że jest bardzo zadowolony z przebiegu mojej walki.

O Cain Velasquez:
“UFC nie mówiło nic do tej pory i nie wiem z kim będę walczył w następnej walce. Chciałbym walczyć z Velasquez’em. Jest twardym zawodnikiem, jednak UFC ma również inne mocne nazw. Chcę po prostu walczyć z najlepszymi i właśnie tego oczekuję po UFC. Cain jest kompletnym zawodnikiem. Jego zapasy są lepsze niż moje, ale myślę że mogę go zaskoczyć moimi uderzeniami. Trenowałbym sporo parteru do tej walki. To mogłoby mieć duży wpływ.

O zemście:
“Tu nie chodzi o zemstę, nie jestem o to zły I tak samo Rodrigo Nogueira. Walczyłbym z Cain’em tylko dlatego, że jest dobrym i niepokonanym zawodnikiem, świetnym wojownikiem. Chciałbym się z nim zmierzyć tylko z tego powodu. Ta cała rzecz z zemstą, myślę że Rodrigo sam może tego dokonać.

O tym kto jest najlepszy:
“Zwyczajnie ten, kto obecnie dzierży pas mistrzowski. Musimy za nim podążać, nawet jeżeli się z tym nie zgadzamy. W UFC najlepszy jest ten, kto posiada pas. Będziemy kontynuowali naszą pracę i walczyli z osobą, która ma pas.

Walka o pas:
“Myślę, że jestem gotowy aby walczyć o pas. Jestem pewny, że Rodrigo wróci, jednak myślę że to doskonały moment dla mnie I chcę się nim rozkoszowac. Rodrigo i ja sporo o tym rozmawialiśmy i w pełni mnie popiera.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024