Skocz do zawartości


Zdjęcie

Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC

pewnie ze o kase chodzi albercikowi przeciez on...

...jest bokserem zawodowym i boksuje po to aby zarabiać.

:wink:

to powinien jego promotor zadbać jeszcze o to żeby na podeszwach butów miał jakieś reklamy...szkoda marnować taką powierzchnię, raczej pewne że będzie ją widać podczas walki (może nawet kilka razy) :)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Powierzchnie na sobie to sprzedaje Diablo Włodarczyk bo mu za gale mniej płacą. Podziwiam gościa, bo nie ma z górki jak Adamek czy Gołota. Don King jak chce to może dać szanse walki i o 3 pasy mistrzowskie pod rząd. On sam na wszystko pracuje. Jak dostanie przynajmniej będzie to spodziewana porażka. Nie będzie bolała tak jak Michalczewskiego z Gonzalezem.
Oczywiście, że wielu, którzy jęczą, że w ogóle Sosnowskiego nie kojarzą wolałoby, żeby walczył na galach w polskich stodołach. Bonin, Kostecki czy Bartnik nie są anonimowi. Nie mówiąc o Najmanie.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Ci wszyscy znawcy boksyu sraliby ze szczęścia jak by to Pudzian z Kliczką walczył bo Pudzian to jest gość. A Sosnowski - no tak większość dopierdala się do reklamy w mango zakupach, tylko jak to dealer słusznie zauważyłeś nikt nie sra do kolesi którzy boksują wymalowani w nazwy firm nizczym jaka wielkanocne na firmowym jajeczku :roll:

Ja też trzymam kciuki za Alberta 8)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Jestem szczerze ciekawy jak Sosnowski podchodzi do tej walki, w czym upatruje swoje szanse, bo raczej watpie w to że nie wierzy on w swoje zwyciestwo.
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Może będzie niespodzianka... Niech się chociaż dobrze zaprezentuje. Przypuszczam, że nawet jakby minimalnie dominował to i tak walkę przegra werdyktem. Na KO na Kliczce bym nie liczył.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC

Jestem szczerze ciekawy jak Sosnowski podchodzi do tej walki.

na uptimie :wink:
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Ja jestem ciekawy jak wyjdzie po tej walce :)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Z milionem dolarów :)

ps i to musi wielu qrwa boleć.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
no kurde, nikt sie nie wybiera?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC

Jestem szczerze ciekawy jak Sosnowski podchodzi do tej walki.

na uptimie :wink:


To napewno - kazdy zawodowiec trenuje w tym stanie i kazdy w tym stanie wychodzi do walki ale chodzilo mi o kwestie taktyczno motoryczne
  • 0

budo_emil350
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Zycze Albertowi wygranej postawie na niego stowke.Fajnie ze rodak walczy o mistrza swiata i to w dodatku w ciezkiej mozliwe ze taka okazja sie nie powtorzy przez 15 kolejnych lat.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Z wywiadu, którego udzielił wynika, że podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Dodatkowi trenerzy, taktyka pod Kliczkę, specjalnie dobrany trening, praca z psychologiem itp. Wypowiada się całkiem rozsądnie i dużo składniej niż inne polskie gwiazdy ringu. I nie ukrywa, iż ma żal, że ludzie zamiast się cieszyć, że Polak dostał szanse jadą po nim w tę i z powrotem. A jeszcze nie dał powodów do tego.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC

Z wywiadu, którego udzielił wynika, że podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Dodatkowi trenerzy, taktyka pod Kliczkę, specjalnie dobrany trening, praca z psychologiem itp. Wypowiada się całkiem rozsądnie i dużo składniej niż inne polskie gwiazdy ringu. I nie ukrywa, iż ma żal, że ludzie zamiast się cieszyć, że Polak dostał szanse jadą po nim w tę i z powrotem. A jeszcze nie dał powodów do tego.


Mozesz wkleic link do tego wywiadu?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
To nasza narodowa cecha - jęczeć i wieszać psy na tych ktorzy mają szanse wybić sie poza szarą polska rzeczywistość. Wiekszość naszych sportowców nie jest wstanie się poza nią wybić. Udaje sie to nielicznym dlatego nie dziwi mnie reakcja na walke Sosnowskiego.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Na początku też uważałem, że nic z niego ne będzie. Przeszedł z kickboxingu, gdzie jakiś rewelacji nie zrobil. Zresztą był o wiele lżejszy. Początkowo napompował się i walczył jk robocop. Ale jego ostatnie wlki naprawde były dobre. Nie wiem czy powinien walczyć w tej walce, ale na pewno nie musimy sie go wstydzić. KLiczko też kiedyś obrywał baty od Salety w Warszawie. :)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Rozwiń temat.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Pierwsze jego walki walczył z przeciętniakami i nie wygrywał w rewelacyjnym stylu. Był bardzo sztywny. Większość zawodników miała więcej walk przegranych niz wygranych. Tak naprawde dopiero w 2006 jego kariera nabrała tempa. Pamietaj, że ma stoczone prawie 50 walk. W 2001 roku walczył o mlodzieżowy tytul z Cookiem i przegrał. Ten sam zawodnik potem przegrał z Wachem a ostatnio z Kiełsą. Pierwszą walkę o tytuł miał jako 40 swoją zawodową. Ale bezprzecznie ostatni zawodnicy to rasowa czołówka. Wilimias (ten co pokonał Tajsona)np boksowałz Kliczko 8 rund a Sosnowski też pokonał go w 8 rundzie. Wcale tak bardzo Sosnowski nie jest w tej walce jako chłopiec do bicia. Co prawda ta walka była w 2004 ale juz wtedy Kliczko był bardzo dobry. Zresztą Włoch ten z ostatniej walki to też świetny bokser min Brąz na olimpiadzie.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
A co do Salety: w Polsce nikt nie chciał sprawoać z Przemkiem i przyjeżdżali zawodnicy z Ukrainy. Min Kliczko. Chyba nawet boksował w Polskiej lidze. Ale tego nie jestem pewien,
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Dzis w Gazecie Wyborczej ukazał sie wywiad z Sosnowskim. Mnóstwo pokory i skromnosci przemawiało przez niego w kazdym zbudowanym przez niego zdaniu. Widać ze facet wierzy w siebie i mocno stąpa po ziemi. Bardzo mi zaimponował Sosnowski swoją postawą.

Albert mówił ze nie zamierze sie tlumaczyc z tego dlaczego to on dostał tą walke i nie zamierza sie zawczasu usprawiedliwiać, przekonywał że zostawi serce na ringu i wierzy ze na Kliczke to wystarczy, ja też w to wierze.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024