Skocz do zawartości


Zdjęcie

Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Zapodaj skana tego wywiadu jak możesz.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
W ostatni czasie słyszalem kilka wywiadów z nim ( w związku z tą walką) i znów miłe zaskoczenie. Naprawde dobrze i mądrze mówi. Pod tym względem, przypomina Przemka Saletę . Życzę mu by sportowo, przerósł wszystkich naszych Ciężkich.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC

W ostatni czasie słyszalem kilka wywiadów z nim ( w związku z tą walką) i znów miłe zaskoczenie. Naprawde dobrze i mądrze mówi. Pod tym względem, przypomina Przemka Saletę . Życzę mu by sportowo, przerósł wszystkich naszych Ciężkich.


Jak jest kulturalny, skromny itd,to się chwali ale z punktu widzenia sportowego to wolałbym by był bardziej zadziorny,mam nadzieję że zostałem dobrze zrozumiany.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Nawet dobre porownanie, bo w jednym z wywiadów mówiono o Rocky. w nim też bestia wychodziła w ringu. :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC

W ostatni czasie słyszalem kilka wywiadów z nim ( w związku z tą walką) i znów miłe zaskoczenie. Naprawde dobrze i mądrze mówi. Pod tym względem, przypomina Przemka Saletę . Życzę mu by sportowo, przerósł wszystkich naszych Ciężkich.


Jak jest kulturalny, skromny itd,to się chwali ale z punktu widzenia sportowego to wolałbym by był bardziej zadziorny,mam nadzieję że zostałem dobrze zrozumiany.



Uwazasz ze Sosnowski na ringu nie jest wystarczająco zadziorny? Nie wiem co rozumiesz przez zadziorny. Bokser ma realizować plan taktyczny i wygrywać, tylko tyle i aż tyle.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Tez tak uważam.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC

W ostatni czasie słyszalem kilka wywiadów z nim ( w związku z tą walką) i znów miłe zaskoczenie. Naprawde dobrze i mądrze mówi. Pod tym względem, przypomina Przemka Saletę . Życzę mu by sportowo, przerósł wszystkich naszych Ciężkich.


Jak jest kulturalny, skromny itd,to się chwali ale z punktu widzenia sportowego to wolałbym by był bardziej zadziorny,mam nadzieję że zostałem dobrze zrozumiany.



Uwazasz ze Sosnowski na ringu nie jest wystarczająco zadziorny? Nie wiem co rozumiesz przez zadziorny. Bokser ma realizować plan taktyczny i wygrywać, tylko tyle i aż tyle.


Zadziorny czyli z bojowym zacięciem,a nie realizującym chłodno plan taktyczny.
Mowie to jako kibic boksu,po prostu lubię takich bokserów,chociaż takie gorące głowy niekoniecznie wygrywają :)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Wszystkim brakuje Tysona :)
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
Podobno mają go sprowadzić jako gościa na jakąś październikową galę : )
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
My tu pitu pitu a tymczasem drugi z Kliczków pozamiatał Chambersa 8)

Eddie “Fast” Chambers (35-2, 18 KO) nie był na ringu w Dusseldorfie ani szybki, ani wystarczająco odważny by choćby przez chwile zagrozić mistrzowi świata IBF oraz WBO, Władymirowi Kliczce (53-3, 48 KO). Skończyło się więc dokładnie tak, jak przewidywali szefowie HBO czy żadnej innej stacji telewizyjnej, nie decydując się pokazywać w USA walki amerykańskiego pięściarza o dwa mistrzowskie pasy w kiedyś królewskiej kategorii wagowej – dominacją i wygraniem przez Władymira dwunastu rund i znokautowaniem przeciwnika, kiedy do końca walki pozostawało już tylko pięć sekund. „Nie sądzę, żeby on mnie choć raz mocno trafił. Jego pomysł na to, jak ze mną walczyć skończył się gdzieś około szóstej rundy” – powiedział Ukrainiec, będąc jak zwykle bardzo kurtuazyjny.

za [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
bilety na gale sa juz dostepne na eventim.de
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Albert Sosnowski walczy w maju o pas WBC
cytat z innego forum:

W niektórych serwisach informacyjnych pojawiła się wiadomość, która rzekomo wyszła z obozu Alberta Sosnowskiego, mówiąca o tym, że walka Sosnowskiego z Kliczko miałaby zostać przełożona. Skontaktowaliśmy się z menadżerem Sosnowskiego - Krzysztofem Zbarskim, który stanowczo dementuje te plotki:
- Jest to obrzydliwa kaczka dziennikarska - skomentował Zbarski.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024