Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_pr_asami
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
Jedyny jak do tej pory Polak, występujący w finałach K-1 World Grand Prix w Japonii. Walczący w barwach Australii, lecz do walki nierzadko wychodzi w koszulce z polskim godłem. Swoje umiejętności doskonali pod okiem legendy – wielkiego mistrza K-1 – Ernesto Hoosta. Paweł Słowiński.

Jego występ z pewnością będzie ozdobą turnieju K-1 World GP 2010 Warszawa, który odbędzie się 28 marca na hali Torwar. Nieczęsto zdarza się, by zawodnik tego formatu walczył na galach w Polsce.

Swoją przygodę z muay thai rozpoczął po emigracji do Australii. Po ledwie 3 miesiącach treningu toczy swą pierwszą walkę, która kończy się jego wygraną. W grudniu 1999 roku zdobywa w Tajlandii Puchar Króla. Następne lata to kolejne występy i gromadzenie coraz to nowych trofeów – Mistrzostwa Australii oraz Mistrzostwa Świata federacji WMC. Po 3-krotnym zdobyciu pasa mistrzowskiego WMC, Paweł związał się z federacją K-1. Znalazł się w gronie wielkich gwiazd kickboxingu. Walczył z najlepszymi. Toczył walki z zawodnikami tej miary, co Semmy Schilt, Remy Bonjasky, Badr Hari, Glaube Feitosa czy Gokhan Saki. Zwyciężał najlepszych. Na ringach K-1 pokonał Petera Grahama, Bjorna Bregy’ego, Mighty’ego Mo. Wśród zwyciężonych przez niego jest i Zabit Samedov – triumfator K-1 WGP w Łodzi, którego pokonał w walce o I miejsce w turniej K-1 Europe 2007 w Amsterdamie.

Na gali K-1 WGP 2010 w Warszawie skrzyżuje rękawice z Kostią Głuchowem. Jego przeciwnik to wybitna postać łotewskiego K-1 i MMA. Wynik tej walki może zaważyć na dalszej karierze obu zawodników. Każdy z nich zechce udowodnić swemu przeciwnikowi, sędziom oraz kibicom, że to właśnie jemu należy się zwycięstwo. Zapowiada się pojedynek godnych siebie rywali.
Jego wynik poznamy już wkrótce!

źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
Tutaj link do ostatniej stoczonej w Polsce Pawła walki z Domagoiem Ostoicem (znanym z walki z Badrem Harim) na AoF IV :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
Zawodnicy turniejowi:

1. Dmitriy Bezus (Ukraina)
2. Izuagbe Ugonoh (Polska)
3. Martynas Knyzelis (Litwa)
4. Rowan Tol (Holandia)
5. Daniil Sapljosin (Estonia)
6. Kiril Pendjurov (Bułgaria)
7. Tomasz Sarara (Polska)
8. Almaz Kacenov (Kazachstan)
  • 0

budo_tajmuaythai
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
Paweł Słowiński nie będzie walczyć na gali K-1 na Torwarze!!!!! :(

Dzisiaj Paweł otrzymał email od organizatora, iż walka została odwołana.
Ciekawe czemu od miesiąca reklamuje sie galę Pawłem Słowińskim i parę
dni przed zawodami "po cichu" bez żadnego oficialnego komunikatu na
stronie organizatora kasuje się walkę. Stara praktyka: ściągnąć ludzi
na "gwiazdę" a potem ogłasza się że "gwiazda" nie mogła pryzjechać bo
.... i tu fantazja naszych promotorów nie zna granic. Wiele
osób wybierało się na galę tylko dla Pawła i chyba mają prawo wiedzieć
że Paweł nie walczy, nawet w tak śmiesznym okresie 4 dni przed walką,
a nie w dzień walki na hali



  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
dlatego zapraszam wszystkich ktorzy chca zobaczyc Pawla w Polskim ringu na Beast of The East Gdynia 12 czerwca....ja juz wiem z kim zawalczy :) :):) pozdrawiam
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
No bez przegięć, gdybym wiedział, że będą takie cyrki to nie dałbym 100zł za bilet.
  • 0

budo_yeri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice/Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
Spokojnie,walka się oczywiście odbędzie,więc bez paniki :wink:

Tajmuythai,nie pisz proszę takich "rewelacji",tylko fanów Pawła niepotrzebnie stresujesz.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
Ma BOTE pewnie z Łukaszem Jaroszem:)
No ciekawe czy bedzie walczył w niedziele...ale takie praktyki robiono juz kiedys na Angels ze miał walczyc Bota a pozniej lipa hehe
  • 0

budo_yeri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice/Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
Będzie walczył.
Nie ma co porównywać Angelsów z K-1 (z całym szacunkiem i sympatią dla tych pierwszych),tutaj by taki wałek nie przeszedł,jak się podpisze kontrakt na walkę z zawodnikiem to nie jest potem tak,że można wysłać temu zawodnikowi maila "sory stary,nie walczysz" :)

Paweł będzie walczył,był mały problem-w końcu chłopak przylatuje do nas z antypodów, ale już wszystko rozwiązane.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
Siejesz niepotrzebnie panike. Piszesz anonimowo, nie wiadomo nic o zrodle tych rewelacji. Jak mozna wierzyc w takiego newsa?
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
miejmy nadzieje ze zawalczy, a no Bote nie z jaroszem... z innym Polakiem wiec juz pewnie wiadomo z kim :) :)
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
z Tomkiem Sararą? no to gruby numer by był...w sumie dobra promocja dla tomka ale nie za wcześnie?
poza tym Pawłeł Słowinski to by chciał w polsce pokazac sie z dobre strony z tego co wiem...a kibice go nie polubia jak zawalczy z polakiem..

a moze z Różalem?
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
Pamiętajcie że Słowiński walczył juz na AngelsofFire.:)
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
i wlasnie tu byl blad bo sciagneli go tylko zeby go pokazac zawalczyl z fletem i wygral szybko...lepiej byloby zrobic walke tansza widowiskowa zeby promowac K-1 w polsce, a z kim zawalczy na BOTE to jak mowilem niespodzianka :) :)
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!

Ma BOTE pewnie z Łukaszem Jaroszem:)
No ciekawe czy bedzie walczył w niedziele...ale takie praktyki robiono juz kiedys na Angels ze miał walczyc Bota a pozniej lipa hehe


Sorry, ale nigdzie nie było informacji na plakatach, że Botha będzie walczył na AoF. Na 3 miesiace przed galą, pojawiła się informacja że rozmawiamy z Francoisem. Walka była praktycznie dogadana, ale wtedy Botha dostał propozycję walki bokserskiej w RPA, o czym poinformowalismy chyba 2 miesiace przed galą. Kiedy pojawiły się plakaty i oficjalne informacje, nie było mowy o Francoisie Botha. Więc proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji, o rzekomych "praktykach" AoF i zanim napiszesz bzdury, zapoznaj się dobrze z tematem :)

Ja mam nadzieję, że Paweł zawalczy i że faktycznie informacje podane powyżej są nieprawdziwe.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!

i wlasnie tu byl blad bo sciagneli go tylko zeby go pokazac zawalczyl z fletem i wygral szybko...lepiej byloby zrobic walke tansza widowiskowa zeby promowac K-1 w polsce, a z kim zawalczy na BOTE to jak mowilem niespodzianka :) :)


Czy Ostoijc to taki "flet" ? Smiem wątpić. Widziałeś jego walkę z Harim, czy choćby z Poturakiem ? Myślę, że "byle flet" nie dostaje szansy walki w oficjalnym turnieju K-1 z Badrem Hari.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!

Ma BOTE pewnie z Łukaszem Jaroszem:)
No ciekawe czy bedzie walczył w niedziele...ale takie praktyki robiono juz kiedys na Angels ze miał walczyc Bota a pozniej lipa hehe


Sorry, ale nigdzie nie było informacji na plakatach, że Botha będzie walczył na AoF. Na 3 miesiace przed galą, pojawiła się informacja że rozmawiamy z Francoisem. Walka była praktycznie dogadana, ale wtedy Botha dostał propozycję walki bokserskiej w RPA, o czym poinformowalismy chyba 2 miesiace przed galą. Kiedy pojawiły się plakaty i oficjalne informacje, nie było mowy o Francoisie Botha. Więc proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji, o rzekomych "praktykach" AoF i zanim napiszesz bzdury, zapoznaj się dobrze z tematem :)

Ja mam nadzieję, że Paweł zawalczy i że faktycznie informacje podane powyżej są nieprawdziwe.




NIe swiruj bo sam z tego co pamietam wypisywałes na budo i sie podniecałeś Różalski vs Botha itp...a czy były plakaty to nie wiem ale wlepiałeś tu cos z jego wizerunkiem na Angels..nie chce mi sie grzebac i tego szukać..pózniej jakis czas przed gala okazało sie cos innego ze jednak nie walczy..ale uwage zwróciliscie..takze juz sie tak nie denerwuj bo dobrze wiesz jak było
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
Dobrze pamietam co pisałem. Pisałem o tym na początku czerwca (bo wtedy prowadzilismy rozmowy z Francoisem), a gala była we wrześniu. Kiedy tylko okazało się, że Botha nie będzie walczył i zastapi go Gregory Tony (który też pojawił się na plakacie i we wszystkich informacjach prasowych) informacja została sprostowana na około 3 miesięce przed galą, więc naprawdę zastanów się co piszesz, bo sprzedaż biletów rozpoczęła się miesiac przed galą, kiedy już od 2 miesięcy było wiadomo, że Bothe zastąpi Gregory Tony.
Nigdy w żadnej oficjalnej informacji, plakacie, czy ulotce nie pojawiło się nazwisko Bothy, więc Twoje teksty posądzające nas o jakieś praktyki nie fair, są nie na miejscu.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!
Mała poprawka. Sprawdziłem dokładnie, pierwsza informacja o tym, że Botha nie będzie walczył pojawiła się niecałe 2 miesiące przed galą. Były tego dwa powody : 1.Botha dostał propozycję walki bokserskiej w RPA. 2.Jego manager dostał w tym czasie również propozycję podpisania kontraktu z FEG, co i tak wykluczyłoby udział Bothy w AoF.
Przepraszam!
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Słowiński na gali K-1 World GP 2010 w Warszawie!!

Mała poprawka. Sprawdziłem dokładnie, pierwsza informacja o tym, że Botha nie będzie walczył pojawiła się niecałe 2 miesiące przed galą. Były tego dwa powody : 1.Botha dostał propozycję walki bokserskiej w RPA. 2.Jego manager dostał w tym czasie również propozycję podpisania kontraktu z FEG, co i tak wykluczyłoby udział Bothy w AoF.
Przepraszam!


Jesi chodzi o Bothe to chyba juz na dobre zerwal z formula K1 czyz nie??
Teraz ma walczyc z Holyfieldem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024