Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziewczyny z TKD w Dzień Dobry TVN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_uchy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Dziewczyny z TKD w Dzień Dobry TVN
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Mniej/więcej pół minuty przed końcem materiału Paprocka mówi, że Koreanki mogłyby im zagrozić w walce o tytuł mistrzyń świata, ale od jakiegoś czasu się izoluje i nie jeździ na ich zawody...
Ja się pytam jakie KURWA MAĆ wasze zawody? to Nie Korea się odizolowała od was, tylko to wy idioci, którzy myślicie, że jesteście pępkiem świata zostaliście wyrzuceni z ITF bo interesowała was władza i pieniądze. Powtarzam, to Polska zdradziła generała, nie spełniła jego ostatniej woli bo miała w tym swój interes. I od kiedy jeździcie na zawody bez Koreanek i bez 60% świata jesteście mistrzyniami świata. Nie oszukujcie przynajmniej ludzi, i nie okłamujcie samych siebie. To tak ludzie z PFT deklarują, że prowadzą tradycyjne treningi Taekwondo ITF...JA SIE PYTAM... JAKIE TO JEST ITF ? Wszyscy Ci, którzy uważają, że są prawdziwymi Taekwondo-kami, a robią takie rzeczy są egocentrykami. Wszyscy mowią: Uprzejmość, Uczciwość samokontrola, odwaga... jaka tu uczciwość ?
pozdrawiam
  • 0

budo_ncro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziewczyny z TKD w Dzień Dobry TVN
A jak tam u Ciebie z samokontrolą? :wink:

Aha żeby nie było nieporozumień, ja trenuję w WTF-ie, więc średnio mnie to dotyczy.
  • 0

budo_pilarz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziewczyny z TKD w Dzień Dobry TVN
"Korea się izoluje i nie przyjeżdża na nasze mistrzostwa." Kłamie jak z nut. Mogłaby już buzi nie otwierać.
  • 0

budo_dz_ik
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziewczyny z TKD w Dzień Dobry TVN

Powtarzam, to Polska zdradziła generała, nie spełniła jego ostatniej woli bo miała w tym swój interes.


Jaki miała w tym interes Polska (uściślając chodzi ci zapewne o PZTKD)? Ja niestety nie jestem w stanie się go dopatrzeć.
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziewczyny z TKD w Dzień Dobry TVN

Powtarzam, to Polska zdradziła generała, nie spełniła jego ostatniej woli bo miała w tym swój interes.


Jaki miała w tym interes Polska (uściślając chodzi ci zapewne o PZTKD)? Ja niestety nie jestem w stanie się go dopatrzeć.


Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Należy zadać sobie pytanie, Czy Łoboda zostałby prezesem Europejskiej Federacji, czy Tran zostałby prezydentem, czy Ci sateliccy mistrzowie dostali by te stanowiska, które mają teraz?

Nie. Nie byliby na tych stanowiskach na których są teraz.
  • 0

budo_uchy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziewczyny z TKD w Dzień Dobry TVN
Jaka była ostatnia wola Choi`a każdy powinien wiedzieć, jak nie to wujek google się kłania. W Każdym bądź razie Tran, Łoboda i "jeden pan co wygląda jak narkoman" ( hehehe ) itd. stwierdzili nagle, że Taekwon-Do to demokracja i zrobili swoje wybory...
Po co ?
A no właśnie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ...

Śmiem także twierdzić, iż śmierć Trana, nie którym też jest na rękę. Ale to już tylko moje spiskowe teorie.

pozdrawiam
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziewczyny z TKD w Dzień Dobry TVN
Wiecie co - wydaje mi się, że najzdrowszą sytuację pod pewnymi względami mają Holendrzy. Federacji chyba więcej niż u nas, ale z wyjątkiem mistrzostw Holandii każdej federacji pozostałe turnieje, których jest multum, są otwarte. Przyjeżdżają wszystkie ITFy, jacyś WTFowcy co się lubią po gębach potrzaskać, niezależni. Dzięki temu wszelkie wątpliwości co do poziomu kogokolwiek można sobie szybko wyjaśnić, wystarczy się z nim spotkać na zawodach.

Niestety, dla niektórych miarką poziomu, oryginalności, skuteczności itp. jest nadal kształt napisu na bluzie od doboku, wydrukowany podpis na certyfikacie oraz coś co się przeczytało w odpisie, a było zasłyszane w obcym języku na innym kontynencie. Mimo tego, że chyba wszystkie organizacje TKD mają tendencję do produkowania półprawd i filtrowania informacji, to nadal uważam, że gdyby niektórzy wzięli się z takim zapałem do trenowania, jak do rozliczania innych, mielibyśmy znacznie więcej sukcesów w taekwondo.
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziewczyny z TKD w Dzień Dobry TVN

Wiecie co - wydaje mi się, że najzdrowszą sytuację pod pewnymi względami mają Holendrzy. Federacji chyba więcej niż u nas, ale z wyjątkiem mistrzostw Holandii każdej federacji pozostałe turnieje, których jest multum, są otwarte. Przyjeżdżają wszystkie ITFy, jacyś WTFowcy co się lubią po gębach potrzaskać, niezależni. Dzięki temu wszelkie wątpliwości co do poziomu kogokolwiek można sobie szybko wyjaśnić, wystarczy się z nim spotkać na zawodach.


Podobnie jest w Wielkiej Brytanii. Tam też większość zawodów jest otwarta i startują tam odmiany TKD, tak egzotyczne jak np.: Evolution Taekwon-do
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024