Skocz do zawartości


Zdjęcie

Za stary ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_larva
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Za stary ?
Witam od okolo 4 miesiecy trenuje taekwondo olimpijskie. Mam 19 lat (w walentynki 20) i zastanawiam sie od dluzszego czasu czy bede mogl startowac w przyszlosci w zawodach czy raczej bede mogl liczyc jedynie na turnieje otwarte ? Przykladam sie do treningow daje z siebie 110%, chodze na silownie by wzmocnic nie ktore partie miesni itd i niewiem czy moze mi przeszkodzic w tym wiek.
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za stary ?
Dasz radę.
  • 0

budo_larva
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za stary ?
Mogl bys rozwinac swoja odpowiedz ? Jak mam ja rozumiec ?
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za stary ?

Mogl bys rozwinac swoja odpowiedz ? Jak mam ja rozumiec ?


Nie jesteś stary. Dziewiętnaście lat to nie jest górna granica na starty w zawodach. O ile nie jesteś sztywny jak kołek i nie jest to twoje pierwsze spotkanie ze sportem, wcześniej może biegałeś, może rower, czy jakieś gry zespołowe, to przy odpowiednim treningu powinieneś jeszcze zaistnieć na zawodach.
Z jakiego miasta jesteś?
  • 0

budo_larva
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za stary ?
Mieszkam w Międzyrzecu Podlaskim wojewodztwo lubelskie.
  • 0

budo_robertgt3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Za stary ?
i trenujesz w Huraganie?
znasz Wojciecha Kowalskiego? ;D byl w reprezentacji polski na igrzyskach w Seulu, kiedy tkd debiutowalo na IO jako dyscyplina pokazowa. ;]
masz tam dobrych trenerow, to powodzenia... i jak przedmowca mowi, jak bedziesz trenowal, to osiagniesz jakis poziom ;)
  • 0

budo_larva
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za stary ?
Tak trenuje w Huraganie wiem ze osiagne jakis poziom ale chce miec pewnosc ze bede mogl startowac w zawodach by wszystko bylo jasne.
  • 0

budo_choy666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Za stary ?
takiej pewności nikt Ci nie da ani na tym forum ani poza, to zależy tylko od Ciebie
  • 0

budo_-tadeusz-
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Za stary ?

Tak trenuje w Huraganie wiem ze osiagne jakis poziom ale chce miec pewnosc ze bede mogl startowac w zawodach by wszystko bylo jasne.


Start w zawodach to zawsze jakieś koszty, które ktoś musi ponieść - klub, trener, zawodnicy. Na zawody zazwyczaj zabierane są osoby które rokują na przyszłość. Ale zawsze możesz pojechać na jakiś turniej tylko za własne pieniądze. Wtedy masz pewność, że wystartujesz. Nie sądzę żeby trener Ci tego zabronił.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024