Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tabletki z kofeina


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki z kofeina
O drzemce nie ma mowy,niby jak w czasie pracy ?!
Wiadomo,że je się różnie czasami to co powinno a czasami nie ma czasu na nic,raczej tu chyba jednak chodzi o diete jak pisał novo.

a tak btw, ograniczyłem kawe tj,jeśli biore tabletki to staram sie pić nie więcej niż 2 dziennie plus ok 2,3 tabletek efekt - od 1,5 h nie moge usnąć,chyba wszystko już mi się rozjebało w organiżmie :)

od jutra zaczynamy się bawić w 'zdrowe i wartościowe jedzenie' :wink:

dzieki,pozdro
  • 0

budo_dulzone
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki z kofeina
nie wiem jakie tu sa te pro plusy ale jak ostatnio pracowalem w Anglii na nocki przez 10 miesiecy 6-7 nocy w tyg to żarłem tamtejsze z morissona chyba normalnie na nocke to 4-5 wystarczalo zjadalem je na raz dzialaly cala noc a rano moglem od razu w komara uderzyc , a w Polsce gdzie mozna to dostac w tesco?ile kosztuje?
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki z kofeina
coz, jadlem sporo rzeczy w sumie.
tzw burnery, ktore byly de facto pobudzaczami, w formie syntetycznej dawaly efekt minimalny raczej.
kawy nie pijam. po jednej mam rozdziawiona jape i sie ciesze jakby mi jessica alba dobrze zrobila wlasnie, mam w chuj energii i generalnie jest przez godzine prawie sympatycznie :)
po drugiej efekt duzo mniejszy. dwie kawy jednego dnia jakkolwiek zdazylo mi sie wypic moze 5 razy w zyciu.
600-800 mh cofy w kapsach dzialanie raczej minimalne.
nie stwierdzilem tez jakiegos negatywnego oddzialywania odstawienia spalaczy po dluzszymczasie ich zazywania (i to w dawkach wiekszych niz 'zalecane przez producenta' ;) ).
dzialac troche dzialy, ale polaczone z solidnym zapierdolem i dosyc dobrze trzymana dieta.
generalnie cudow bym sie nie spodziewal, gdyby chodzilo o pobudzenie to wolal bym kawe, chyba ze z powodow ligistycznych by nie dalo rade, to albo cofa albo jakis nie wiem, syshem shock czy cos (zakladajac ze mialbym kase ;) ).
B.
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki z kofeina
600-800 mg kofeiny w jednej dawce? To bardzo duzo. Chyba Cie źle zrozumiałem ;)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki z kofeina
daj spokoj, chyba by mi oczy wyplynely ;)
zazwyczaj kolo 3 porcji.
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki z kofeina
Najlepsze pobudzenie jakie miałem to po samplu spalacza z efedryną, johimbiną. Efka pod tym względem ma prawdę mocne działanie.

PZDR
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki z kofeina
jak jebniemy kreche speeda to i efka sie schowa, skoro juz gadamy o srodkach spod lady ;)
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki z kofeina
True.
Z tym, że efedryny nie trzeba kombinować pod ladą - tussipect w każdej dobrej aptece :wink: Chociaż logiczne, że takie środki to tylko cyklicznie w wyjątkowych sytuacjach. Ja nikogo nie namawiam, sam nie stosuję chociaż, to że daje kopa to akurat fakt.


PZDR
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki z kofeina
Aha, johimbina podobno jest mocna. Nie próbowałem i nie planuje (nie wydaje mi sie to zdrowe, nie potrzebuje), ale z tego co czytałem działanie moze byc znacznie mocniejsze od kofeiny.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tabletki z kofeina
yohimbina troche inaczej dziala niz kofa, takze chyba nie ma sensu porownywac tych substancji. praktycznie zawsze gdy uzywa sie yoh'y to i do tego w postai spalacza czy luzem leci kofeina.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024