Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Ale to strata czasu, nie nauczysz go podstaw i tyle.

Trenerów ma świetnych, tylko on potrzebuje innej szkoły moim zdaniem. Mniej technicznej.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

w arnold clasic nigdy nie wygrał-pewnie był na mniejszej bombie niż zazwczaj i dlatego był max 4


Arnold classic ma zupełnie inny typ ćwiczeń, Pudzian przygotowywał się typowo pod mistrzostwa Strongman.


dokładnie, tu to sama siła, a w strong manie również dynamika, wydolność.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Max kondycja jaka mozna zrobic zalezy od wielu czynnikow. Od uwarunkowan genetycznych, struktury miesni (w wieku pudziana juz jej nie da sie zmodyfikowac na wytrzymalosc silowa na takim poziomie jak maja zawdonicy mma, a bez tego jego miesnie beda zwasze puchly np. po 2 minutach intensywnego wysilku), od rodzaju dopingu jaki sie stosuje (doping ma wplyw na uklad krwionosny). Trzeby by pogadac z dobrym specjalista medycyny sportowej bo ja tylko dotarlem do powodow takiego stanu rzeczy.

Pudzian ma duza mase miesnieowa, miesnie o strukturze bardziej ciezarowca, uklad krwionosny przed lata przyzwyczajony do krotkotrwalego wysilku. zupelnie inne mozliwosci tlenowe maja miesnie o takiej strukturze jak np. maja ciezarowcy a inne jak np. futbolisci amerykanscy mimo ze obydwoje moga mniec po 50 w bicepsie. Trudno od ciala Pudziana wymagac kilkuminutowego wysilku na poziomie profejonalnej walki mma. pytanie czy da sie to w ogole zmienic u 33 letniego sportowca ktorego cialo przez kilkanascie lat nastawiane bylo na zupelnie inny rodzaj wysilku.

Ps. laser wydolnosc u strongmana konczy sie najczesciej max po minucie. nie ma w zasadzie dluzej trwajacych konurencji. pudzian wytrzymal z kawaguchim max poltorej minuty. wszystko sie zgadza.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

pytanie czy da sie to w ogole zmienic u 33 letniego sportowca ktorego cialo przez kilkanascie lat nastawiane bylo na zupelnie inny rodzaj wysilku.

pytanie czy on chce to zmienić :roll:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Nie ma mniej technicznego sposobu trenowania. To iluzja. I tak Pudzian jest na poziomie technik podstawowych.
Mozna co najwyzej mowic o pewnym wyborze technik i specjalizacji.
Kondycja. No i zmiany sercowo-naczyniowe, tez nalezy wziac pod uwage.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
ok, specjalizacja, o to mi chodziło
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Nie ma mniej technicznego sposobu trenowania....
Pozdrawiam
K_P

Każdy kto trenował u Mirasa wie, że Miras jest wrogiem technik skomplikowanych i do znudzenia klepie się u niego najprostsze ruchy.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
lecialo to jakos tak: "nie obawiam sie kogos, kto cwiczyl 1000 technik, ale tego, kto jedna technike cwiczyl 1000 razy" - chyba bruce lee :D .
... nie to zebym byl zwolennikiem klepania balachy z gardy na kazdym treningu
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
I to bylo moje najwieksze odkrycie :) - jak trenowalem w klubie Rogera Gracie i Carlsona Gracie - spodziewalem sie, jakich to ja zajebistych technik sie naucze i... okazalo sie, ze jestem jednym, z tych, ktorzy znaja najwiecej technik, najwiecej uzywaja, a nie mam wykutych na blache - technik podstawowych i na dokladke jestem fizycznie bardzo slabo przygotowany, a mnie sie wydawalo, ze przyzwoicie.

I... mialem okazje popatrzec na tworcza interpretacje technik podstawowych. I tak powino byc. Czyli Mirek ma racje.
Oczywiscie ma to wady - wielu cwiczacych odpada, zanudzeni na smierc. :)

Pudzian powinien tez zanudzic sie na smierc technikami podstawowymi, bo tylko to gwarantuje, ze uzyjesz tej techniki, nawet w skrajnym wyczerpaniu, na granicy zemdlenia.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
na sherdogu spekulują, że pudzian powinien zawalczyć teraz z takimi zawodnikami jak Gary Goodridge, Ken Shamrock czy np. Herschel Walker . W sumie pudzianowski zachowali sie jak idiota, idąc po Sylvie. Albo jego megalomania osiągneła zenit , albo jego managerowie tak zadecydowali, choć szczerze w to wątpie. Myśle , że Ken Schamrock, byłby ciekawszym przeciwnikiem na początek amerykańśkiej kariery. Ale niech robi jak chce . Po Honh Man Choiu i Nastuli, nadejdzie czas emerytury.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Ken by go zjadł
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Nieststy, po tym co widziałem, to mu nie starczy wydolności ani na Choya, ani na Goodbriga. Nastek to go w supełek zawiążę.

Najpierw rok ostrych treningów, potem niech sił próbuje
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
tez uwazam że Ken by go zdemolował o ile byłby oczywiście w formie. Ale nie sądze, że Pudzianowski ma jakiekolwiek atuty do walki z Schamrockiem.
Nie widze naprawde nikogo , zupełnie nikogo.
Zastanwiałem się nad Ensonem Inoue w zasadzie oraz Donem Frye , ale też nie widze tu jego szans, respect po przegranej z takimi przeciwnikami spadłby -80P i Pudzian mógłby wtedy już tylko jezdzic na ryby, bo domniemam że nawet KSW nie dałoby mu kolejnych walk.

spójrzcie na start Ensona, myśle że Pudzilla mógłby wyfrunąć poza ring :wink:


  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
a może freak-show special Pudzianowski vs Sapp? :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

a może freak-show special Pudzianowski vs Sapp? :)


To chyba najlepsze rozwiązanie. Obaj mają porównywalną kondycje, także to bedzie wyrównana walka, ale być może nudna.


Pudzilla nie ma kondycji, nie ma techniki - nie ma szans z dobrym zawodnikiem, no chyba że ten się zagapi. Tim Sylvia dobitnie pokazał na jakim poziomie jest Pudzilla.

Walka z Pawłem Nastulą? Ja stawiam na Pawła, ma wiele atutów o których Pudzilla może tylko pomarzyć a siły też mu pewnie nie brakuje.


Zaczynam mieć mieszane uczucia co do udziału Pudzilli w MMA a dokładniej to na robieniu z niego wielkiej gwiazdy sztuk walki.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Ken by go zjadł


Pudziana by Paczków zjadl a gdzie Shamrock
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Pudziana by Paczków zjadl a gdzie Shamrock



Nie jestem tego taki pewny.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

a może freak-show special Pudzianowski vs Sapp? :)


To chyba najlepsze rozwiązanie. Obaj mają porównywalną kondycje, także to bedzie wyrównana walka, ale być może nudna.


Pudzilla nie ma kondycji, nie ma techniki - nie ma szans z dobrym zawodnikiem, no chyba że ten się zagapi. Tim Sylvia dobitnie pokazał na jakim poziomie jest Pudzilla.

Walka z Pawłem Nastulą? Ja stawiam na Pawła, ma wiele atutów o których Pudzilla może tylko pomarzyć a siły też mu pewnie nie brakuje.


Zaczynam mieć mieszane uczucia co do udziału Pudzilli w MMA a dokładniej to na robieniu z niego wielkiej gwiazdy sztuk walki.


Marcin954, uwazam ze jesteś mistrzem pisania w ironiczny sposob na temat Pudzilli, myśle, że TAKEDOWN powinien zatrudnić cie w swojej redakcji, do komentowania poczynań tego właśnie pana :) :) :)
  • 0

budo_silver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 747 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:88.1 FM
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Pudzilla nie ma kondycji, nie ma techniki - nie ma szans z dobrym zawodnikiem, no chyba że ten się zagapi. Tim Sylvia dobitnie pokazał na jakim poziomie jest Pudzilla.

Walka z Pawłem Nastulą? Ja stawiam na Pawła, ma wiele atutów o których Pudzilla może tylko pomarzyć a siły też mu pewnie nie brakuje.


Zaczynam mieć mieszane uczucia co do udziału Pudzilli w MMA a dokładniej to na robieniu z niego wielkiej gwiazdy sztuk walki.

Pudzialla? :) :) :)

W sumie, o ile doszłoby do walki z Nastkiem, to wystarczy, że Paweł pobiega przez 30-45 sekund, a Pudzian za nim i 40-latek baknie z przysłowiowym palcem w dupie 5-krtonego mistrza świata strong man. :wink:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

W sumie, o ile doszłoby do walki z Nastkiem, to wystarczy, że Paweł pobiega przez 30-45 sekund, a Pudzian za nim i 40-latek baknie z przysłowiowym palcem w dupie 5-krtonego mistrza świata strong man. :wink:


Nie bedzie musial. Pudzian jest dla Nastuli zadnym przeciwnikiem nawet na swiezo. Niby jak Pudzian mialby go pokonac :?: Nokaut, dzwignia, duszenie, G'n'P :?: Przeciez on zadnego z tych elementow nie potrafi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024