Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1587 odpowiedzi w tym temacie

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
czyli jednak Paczków

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Itosu
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Kurwa. Ilu teraz mamy specow od mma to ja po rposru pierdole branie udzial w jakikolwiek w dyskusjach. Nie pije oczywiscie do nikogo z tego forum. Ot jak czytam komentarze na jakis portalach to rece mi opadaja.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Zasada nr 1 - nie czytaj komentarzy. :wink:

Część ludzi jest po prostu głupia, inni krytykują dla samego krytykowania, jeszcze inni znajdą malutki kawałek który wart jest krytyki, ale rozdmuchają to jakby to było ogromne faux-pas, a jeszcze inni po prostu napiszą bzdury by prowokować (na wp pod każdym newsem o Pudzianie widzę taki post: Nosem wciongam Pudziana. Od 8 lat trenujem tekfondo, mam 21 lat i ważem 93 kg. W fajcie z Pudzianem nawet ... » i kurde nadal są ludzie co z nim próbują polemizować )...

O komentarzach w Polskim internecie wiele już napisano :wink:
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Zasada nr 1 - nie czytaj komentarzy. :wink:

Część ludzi jest po prostu głupia, inni krytykują dla samego krytykowania, jeszcze inni znajdą malutki kawałek który wart jest krytyki, ale rozdmuchają to jakby to było ogromne faux-pas, a jeszcze inni po prostu napiszą bzdury by prowokować (na wp pod każdym newsem o Pudzianie widzę taki post: Nosem wciongam Pudziana. Od 8 lat trenujem tekfondo, mam 21 lat i ważem 93 kg. W fajcie z Pudzianem nawet ... » i kurde nadal są ludzie co z nim próbują polemizować )...

O komentarzach w Polskim internecie wiele już napisano :wink:


Nie no na prowokacje nie zwracam nawet uwagi, bo zdaje sobie sprawe ze to dla jaj ludzie daja takie komentarze. Wkuriwaja mnie ci pseudoznawcy(pije tez do tych co pisza bzdurne artykuly na portalach aby podkrecic atmosfere wokol pudziana) co zaczeli sie interesowac mma od grudnia 2009 roku, rzucaja nazwiskami, przytaczaja argumenty i jak sie czyta te bzdury to serio mozna sie wkurwic nieziemsko.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Ja nie czytam komentarzy na portalach. Czasem się złamię i spojrzę, ale zawsze żałuję. Same prowokacje, albo leczenie kompleksów. Nie mówiąc już o osobach, które zawodowo piszą komentarze (ale to bardziej w polityce niż sporcie). Masakra.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Najlepiej zapytać Pudziana bezpośrednio - o co chcecie - siłę, technikę, kondycję, przeciwników:


Bracia Pudzianowscy
w Lookr.tv. Już 4 lutego (czwartek) gościem Lajfczatu (program na żywo, godzina 18-19, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] będzie Krystian Pudzianowski, na co dzień zajmujący się muzykowaniem, autor hitu Dawaj na ring, w chwilach wolnych od wędrówki na muzyczny szczyt- młodszy brat pewnego siłacza. A kilka dni później, 8 lutego (poniedziałek) Jego Wysokość i Bicepsowa Wielkość, najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski zagości po raz trzeci w naszym studiu!

Lookr.tv zrealizuje dodatkowo dwie specjalne FlashGaduły. Każdy z Was może zadać nawet najbardziej nietypowe pytanie zarówno Krystianowi i Mariuszowi. Stawiamy na oryginalność, nieszablonowość i super ciężką wagę pytań! Kto na ochotnika stanie w ringu i spróbuje znokautować swoim mailem braci Pudzianowskich? Pytania wysyłajcie na adres: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (ważne: w tytule maile/komentarza proszę podać adresata pytania).
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Nie ważne z kim Pudzian będzie walczył, Paczkow, Bedorf czy Kita nie mają z nim szans. Pudzian to ogromna siła, masa, człowiek stworzony do walki. Już daje sobie rade z zapaśnikiem ważącym 125 kg, olimpijczykiem, panem Mikulskim, a co będzie dalej? Sam Juras powiedział że to już niedługo będzie postać nr 1, polskiej wagi ciężkiej. A tak w ogóle to.. Wróciłem haha :lol:
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Nie ważne z kim Pudzian będzie walczył, Paczkow, Bedorf czy Kita nie mają z nim szans. Pudzian to ogromna siła, masa, człowiek stworzony do walki...

Czy to:

...haha :lol:

tyczy się całości wypowiedzi :roll:
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Pudzian to ogromna siła, masa, człowiek stworzony do walki.


stwierdzasz tak na podstawie walki z najmanem :?:
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Stary, dobry, czepiający się wszystkiego Cypis :)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER

Stary...

Ale mi pojechałeś. Młodszy jestem od Paczkowa :wink:
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
W pierwszym poście napisałem mała prowokację (podobno w swoim stylu), przyznaje sie do tego bez bicia..Ale kilka rzeczy mnie bardzo ciekawi. Pudzian trenuje z Mikulskim 125 kg reprezentantem polski w Zapasach i z pewnych informacji wiadomo że powoli zaczyna sobie dawać z nim rade. To nie jest zwykły koks..To jeden z najsilniejszych ludzi na świecie, w dodatku bardzo dynamiczny jak na swoja mase. Dla mnie dawanie sobie rady z Olimpijczykiem w zapasach to duża rzecz. Nie od dziś wiadomo że to maszyna...Najpierw ciężary, teraz MMA..Wygrał na ergometrze z wice-mistrzem Olipmijskim..Facet ma talent i umie go wykorzystać..
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Zatem czekamy na walkę z doświadczonym zawodnikiem (min. 10 walk MMA). To coś udowodni.

:wink:
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Bardziej Cypis chodziło mi o twój staz na forum :-)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Wiem :wink:

Żeby coś dodać.
Walka Pudzian vs Paczkow nic nie udowodni. Paczkow ma rekord 1-0-0. Dwa lata temu wygrał walkę MMA z James McSweeney, który w tym czasie także miał rekord 1-0-0. Pudzian dostaje kolejnego przeciwnika na pożarcie. Oczywiście o niebo lepszego niż Najman (znajdźcie mi gorszego :wink: ).
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Jak zacznie spadac ogladalnosc freakshow'ow to Pudzian dostanie przeciwnika z prawdziwego zdarzenia i wtedy sie przekonamy.

Generalnie o ile w walce z Najmanem naprawde nie wiedzialem komu kibicowac o tyle teraz licze na to ze Robert Paczkow sprawi niespodzianke.
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Zgadzam się Cypis. Walka z Paczkowem nic nie da. Żeby sprawdzić naprawdę mozliwości Pudziana potrzebny jest zawodnik MMA z prawdziwego zdarzenia. Ale coraz mniej w to wierze..Najman, Paczków a pózniej kto? Oliwa czy Krzysztof Ibisz? Ja rozumiem że KSW i Polsat chce jak najwięcej zarobić, ja rozumiem że Pudzian pomaga w promocji MMA..Ale są jakieś granice. Jeśli w 3 walce Mario dostanie kolejnego Freaka, to nie obejrzę takiego cyrku i strace szacunek i do KSW i do Pudziana. Dlaczego do niego? Bo to on decyduje z kim bedzie walczył, tak przynajmniej twierdzi. Podkreśla że chce być najlepszy na świecie, ale taka droga do niczego nie prowadzi. Istnieje też drugie wyjście: Że to jest tylko biznes a ja zostałem zmanipulowany i szukam w tym jakiś wartości..a ich nie ma :-)
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Niektórzy porównują Pudziana do Sappa. Chcieliby także zobaczyć tą walkę.

Jako że lubię się bawić w liczby, to pierwszą walkę MMA Sapp miał z prowreslerem Yoshihisa Yamamoto. Rekord tamtego był wtedy 12-13-1. czyli 26 walk MMA. Można powiedzieć że był doświadczony. Walczył min. z Ricksonem Gracie i Semmy Schiltem. Obie walki przegrał.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
A mi tam nic nie przeszkadza, to tylko super fight. Niech sie Pudzian szkoli z walki na walkę.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUDZIAN vs ?????? (kolejne walki) SPOILER
Skoro Njaman był na parterze, to Paczkow jest na pierwszym. O. Kay.

Swoją drogą, KSW mogło by na każdej gali dawać jeden Fresk Show.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024