Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

w tych strongmenach podobno wcale tak duzo hajsu nie bylo, a wiadomo koksy kosztuja



Nie chce mi się pisać wiele o gali, ale mogę powiedzieć jedno - poziom publiczności w Polsce nadal pozostawia wiele do życzenia i pod kątem wiedzy i kultury. Rozumiem, że można nie lubić Marcina Najmana, ale nie zasłużył na takie potraktowanie przez 90% torwaru.

*Nie żebym zazdrościł czy wyliczał.


Bardzo ciepło go przyjęli, na po poprzedniej edycji 10 albo 11, prawie cały Torwar krzyczał Ty "ku**wo" .
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
"zwierzaki" :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
melchiorek a na kogo tak zareagowali ?
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

melchiorek a na kogo tak zareagowali ?


na el 41 sek :D :D
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

o to idzie - na chuj mu ten cyrk, on byl 3 albo i lepiej ms w strongmenach to nie byle co i za darmoszke ja mozguje tak nie tyral, dla faceta dyshonor brac wpodekle lacze drugiego na pokladzie za hajs na beke lamusom pode slutkami i jeszcze do szkielka zabezdurno fajans szedl, na pradze takie ustawki sie zwierzaki zwaly ale kto zbieral laczki na zwierzakach do kumatych szlaban bral w zawiazane
--------------------------------------------
ten drugi najnan on boksowal?


W strongmenach "konkretna" kasa się skończyła w momencie gdy browar "warka" wycofał się ze sponsorowania. Zresztą wszystkim się to powoli zaczeło nudzić. Zarówno publiczności (mniej widzów to mniej sponsorów czyli mniejsza kasa) jak i niektórym zawodnikom np. takim jak Pudzian który sam przyznał że w Strongmenach osiągnął już wszystko i sam nie wie co więcej da się z tej dyscypliny osiągnąć.
Chłop zaczął szukać kolejnych wyzwań i dyscyplin w których mógł by się sprawdzić. Był "taniec z gwiazdami", teraz jest MMA.
Na "tańcu" wyciągnął minimum 500 tyś zł, a za tą jedną walkę w KSW ponoć dostał 200 tyś zł.
Z drugiej strony 200 tyś. zł za 40 sek pracy piechotą nie chodzi ;)
Kto by nie chciał zarabiać 5 tyś zł na sekundę :D
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

o to idzie - na chuj mu ten cyrk

Na tym mogles poprzestac. To jedno zdanie mowie nam wszystko co chciales przekazac :D

na pradze takie ustawki sie zwierzaki zwaly ale kto zbieral laczki na zwierzakach do kumatych szlaban bral w zawiazane

To mi sie podoba najbardziej :)

Ciekawe czy wogole Mariusz bedzie chcial dalej bawic sie w mma. Moim zdaniem to byly prywatne porachunki pokazane calej Polsce przy ktorych wiele osob moze sporo zarobic.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
sniffles :) prywatne porachunki? te prywatne porachunki to byla czysta reklama, zeby przyciagnac jak najwiecej publicznosci, tego to jestem pewien :wink:
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Mariusz Pudzianowski w piątkowej walce z Marcinem Najmanem nie pozostawił rywalowi żadnych złudzeń. Pojedynek trwał jedynie 44 sekundy i pięciokrotny mistrz świata strong menów w świetnym stylu zadebiutował w kategorii MMA. - Nie spodziewałem się, że walka potoczy się tak szybko. Dopadłem go i otrzymał należną wypłatę - stwierdził szczęśliwy Pudzianowski w rozmowie na antenie Radia TokSport.

- Tym razem szybko udało się wygrać, ale mam świadomość, że z następnymi przeciwnikami może być o wiele, wiele trudniej - dodał zwycięzca piątkowej walki. - Spodziewałem się, że pewnie będę musiał gonić Najmana po ringu - jest przecież ode mnie o 20 kilogramów lżejszy i szybszy. Przewidywałem więc, że jak to bokser - będzie tańczył i czekał na dobrą okazję do wyprowadzenia ciosu, a ja będę musiał za nim chodzić. Wiedziałem jednak, że gdy go dorwę w ręce, to zacznie się rzeźnia. Jak się okazało, wszystko poszło o wiele szybciej. Dostał się w okolice lin i otrzymał należną wypłatę.

Zaskoczenie u obserwatorów wywołał sposób, w jaki Pudzianowski zwyciężył - zadecydowały kopnięcia, a nie walka w parterze. - Starałem się utrzymać tę tajną broń w tajemnicy - powiedział "Pudzian". - Jednak na jednym z treningów dziennikarze zauważyli, że mój trener miał owinięte kolano i zapytali go o to, co się stało. On odparł, że koń go kopnął, na co dziennikarze: "A który to koń ma taką siłę?". Wtedy wskazał na mnie.

Do ostatnich minut przed piątkową galą najlepszy strong men świata walczył z przeziębieniem. - Nie miałem zbyt wiele czasu na relaks. Lekko przeziębiłem się podczas biegania na treningu i jeszcze na rozgrzewce walczyłem z gorączką. Bałem się, że może ona przynieść opłakane skutki, ale robiłem wszystko, żeby dotrwać. Przyznam, że gdyby walka potrwała dziesięć minut mógłbym być w niemałych opałach - zdradził Pudzianowski.

Obaj rywale nie ukrywali, że nie darzą się szczególną sympatią. - Najman jest jaki jest, nie przepadamy za sobą, ale brawa dla niego za odwagę i sam fakt, że wyszedł na ring - stwierdził rozmówca Radia TokSport.

Pudzianowski podpisał kontrakt na cztery pojedynki w kategorii MMA. Jak przewiduje swoją przyszłość? - Teraz czeka mnie kilka tygodni odpoczynku, a od 4 stycznia wrócę do treningów - powiedział. - Planuję wyjazd na miesiąc do Brazylii, do Anglii, trenować będę również w Polsce, więc przyszły rok zapowiada się bardzo pracowicie. Zakładam, że dla mnie przyszłość w MMA to dziesięciopiętrowy blok. Na razie jestem na parterze, a teraz mam kolejne piętra do pokonania. Przede mną trudne zadanie, ale uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli się postaram i będę ostro pracował przez następne dwa lata, to myślę, że będę w stanie powalczyć z każdym. W rywalizacji strong menów osiągnąłem już wszystko - pięć razy zdobyłem mistrzostwo świata i to czy kolejny raz będę mistrzem nie ma już dla mnie żadnego znaczenia. Przede mną nikt tego nie osiągnął i mam pewność, że przez najbliższe 10-15 lat nikt tego nie powtórzy. Teraz muszę znaleźć sobie nowe wyzwania, a takim jest właśnie sukces w MMA - zakończył "Pudzian".


  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
Zapowiada sie niezle jezeli Mariusz dotrzyma slowa wyjedzie z kraju potranuje tu i tam z lepszymi.. oby dal z siebie ile tylko moze a patrzac na jego charakter to jestem tego pewny :)
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
Co za OGR:
Dołączona grafika Dołączona grafika



Te łapy i barki 8O
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
Gdzieś te swoje kilogramy mięśni musiał schować :D
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

Co za OGR:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Te łapy i barki 8O


Pierwsze zdjęcie wygląda jakby Najman się śmiał :P
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
Ogladalem te walke kilkanascie razy. Kurde nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale cos mi sie wierzyc nie chce ze jakby nie bylo bokser zawodowy wazacy 100 kg moze tak spierdalac przed silaczem w ringu. ogladalem walki Najmana. szalu nie ma delikatnie mowiac ale liczylem na duzo wiecej. przeciez biec na boksera z opuszczonymi rekoma to smierc a Najman zamiast bic uciekal. po walce jak dawal wywiad nawet nie bylo po nim widac ze przed chwila byl w ringu. WTF :?:
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

Ogladalem te walke kilkanascie razy. Kurde nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale cos mi sie wierzyc nie chce ze jakby nie bylo bokser zawodowy wazacy 100 kg moze tak spierdalac przed silaczem w ringu. ogladalem walki Najmana. szalu nie ma delikatnie mowiac ale liczylem na duzo wiecej. przeciez biec na boksera z opuszczonymi rekoma to smierc a Najman zamiast bic uciekal. po walce jak dawal wywiad nawet nie bylo po nim widac ze przed chwila byl w ringu. WTF :?:


dostał baty po prostu, po tych low kickach nie wiedzial co robić, a jak uciechał w popłochu to wątpie, zeby z jego umiejetnosciami nagle przeżył chwile zrozumienia i zaczał kontrofensywe. Na starych UFC były podobne walki, jak nie identyczne.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

Ogladalem te walke kilkanascie razy. Kurde nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale cos mi sie wierzyc nie chce ze jakby nie bylo bokser zawodowy wazacy 100 kg moze tak spierdalac przed silaczem w ringu. ogladalem walki Najmana. szalu nie ma delikatnie mowiac ale liczylem na duzo wiecej. przeciez biec na boksera z opuszczonymi rekoma to smierc a Najman zamiast bic uciekal. po walce jak dawal wywiad nawet nie bylo po nim widac ze przed chwila byl w ringu. WTF :?:

Przejdź się na trening MMA to pewnie zrozumiesz jak to jest jak ktoś może w czasie walki uderzyć łokciem, wejść w nogi, wynieść i rozbić o matę i kilka innych przyjemnych rzeczy. Teraz wyobraź sobie, że stajesz w ringu na przeciw Mariusza Pudzianowskiego (zanim odpowiesz postem obejrzy jeszcze raz zdjęcia, które wkleiłem). Podejrzewam, że równo w gongiem klepałbyś w matę zanim Pudzian zdążył by Cię dopaść, ja pewnie robiłbym podobnie.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

Przejdź się na trening MMA to pewnie zrozumiesz jak to jest jak ktoś może w czasie walki uderzyć łokciem, wejść w nogi, wynieść i rozbić o matę i kilka innych przyjemnych rzeczy.


a co to ma do rzeczy :?:

Teraz wyobraź sobie, że stajesz w ringu na przeciw Mariusza Pudzianowskiego (zanim odpowiesz postem obejrzy jeszcze raz zdjęcia, które wkleiłem). Podejrzewam, że równo w gongiem klepałbyś w matę zanim Pudzian zdążył by Cię dopaść, ja pewnie robiłbym podobnie.


dobry zawodnik nie sugeruje sie fizjonomia przeciwnika. poza tym Najman duzo mniejszy niz Pudzian nie jest. gdyby jakikolwiek fajter walk turniejowych stal naprzeciw pudziana zaloze sie ze nie byloby takiej chaly.

poza tym Najman moze jest kiepski jak na boksera zawodowego ale jednak niektore jego walki pokazuja ze trafial juz duzych kolesi w szczene. Pudzian mial lapy opuszczone. odnosnie low kickow to zaloze sie ze np. Cro Cop kopal swoich rywali duzo mocniej niz Pudzian z pilkarza kopal Najmana.



Nie chce byc zle zrozumianym. szanuje Pudziana za to co zrobil. Byl mega dynamiczny, paskudnie silny i wygral zasluzenie. Nie potrafie tylko wyjasnic postawy Najmana. 100 kg bokser nie przegrywa w ten sposob...
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
jesli lubie Kapitana Bombę to się Wam to spodoba.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER
Itosu, jak na pełnej parze leci na Ciebie rozjuszony niedźwiedź, to nie oceniasz sytuacji szukając jego słabości, tylko spieprzasz gdzie pieprz rośnie. Tak właśnie było, Najman się spietrał konkretnie, jak Pudzian ruszył to był koniec. W dodatku te lowki po prostu przerzucały go przez ring, złamał się i tyle. W żadnej walce nie spotkał się z takim atakiem.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER


Przejdź się na trening MMA to pewnie zrozumiesz jak to jest jak ktoś może w czasie walki uderzyć łokciem, wejść w nogi, wynieść i rozbić o matę i kilka innych przyjemnych rzeczy.


a co to ma do rzeczy :?:

Zrozumiesz wtedy, że w tym co widziałeś na ringu nie ma nic dziwnego i że:

dobry zawodnik nie sugeruje sie fizjonomia przeciwnika. poza tym Najman duzo mniejszy niz Pudzian nie jest. gdyby jakikolwiek fajter walk turniejowych stal naprzeciw pudziana zaloze sie ze nie byloby takiej chaly.
(...)

"dobry zawodnik nie sugeruje sie fizjonomia przeciwnika" stary nawet mi się nie chce zaczynać rozmowy.
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian - Najman - wynik walki SPOILER

Itosu, jak na pełnej parze leci na Ciebie rozjuszony niedźwiedź, to nie oceniasz sytuacji szukając jego słabości, tylko spieprzasz gdzie pieprz rośnie.


rozjuszony niedzwiedz to dla dobrego zawodnika idealny przeciwnik. latwy cel. gdyby Pudzian tak poszedl do przodu np. przeciwko Tomkowi Adamkowi to by go Adamek z butow wysadzil prawym prostym / sierpowym (do wyboru).

Mariusz ma nieludzka sile i na pewno kopie jak kon tyle ze w walce jest za duza adrenalina. Jesli Najman po tych lowach mial sile uciekac znaczy ze nie dostal na tyle mocno zeby poczul. Bolec zaczelo go dopiero w szatni.

Nie szukam sensacji. Po prostu jestem troche rozczarowany i tyle...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024