Skocz do zawartości


Zdjęcie

(Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

hehe... "eksperci" juz wiedza kto wygra walkie. uwaga. SE.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Zdjęcie z tego artykułu jest rozciągnięte na boki, czy Najman naprawdę jest taki zapasiony?
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
Wciagnal brzuch. Zawsze tak robi na zdjeciach. Poza tym pod ta lekka warstwa tluszczyku kryja sie stalowe miesnie :)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta


Jesli ktoś uważa że występ w tańcu z gwiazdami to siara...

jasna dupa, ile ci ludzie dostali pieniedzy ze uczestniczyli w tym cyrku :roll: :roll: mam nadzieje, ze ja w przyszlosci nie bede tak sie blaznil i ponizal dla kilku groszy :?
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

hehe... "eksperci" juz wiedza kto wygra walkie. uwaga. SE.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Akurat dla mnie to są eksperci,obu szanuję,obu za różne rzeczy.
A to,że obstawiają Najmana,ich zdanie,a poza tym z tego co mi wiadomo trenują go (podpowiadaja mu) więc dziwne jest by mieli inne zdanie.

Co do całej walki i jej wyniku,
ciężko mi się zdecydować,jestem fanem boksu,nie MMA,ale jako człowieka lubię bardziej Pudziana niż Najmana.
Patrząć jednak chłodno,sądzę ze wygra Pudzian,jakiś lucky punch,dosiad i hammer fisty kończące walke.Nie wyobrażam sobię żeby Pudziań założył jakąkolwiek dźwignie.
Szansę Najmana widzę jedynie w chwili kiedy Pudzian będzie starał się go obalić i może natrafić na niespodziankę.

Ps.Tutaj ważenie jakby ktoś nie widział:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

hehe... "eksperci" juz wiedza kto wygra walkie. uwaga. SE.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Akurat dla mnie to są eksperci,obu szanuję,obu za różne rzeczy.
A to,że obstawiają Najmana,ich zdanie,a poza tym z tego co mi wiadomo trenują go (podpowiadaja mu) więc dziwne jest by mieli inne zdanie.

Wezmy np. takiego Stephen Hawkinga. Tez niewatpliwie jest ekspertem, jednak nie sadze, zeby kotkolwiek liczyl sie z jego zdaniem w kontekscie walki Pudziana z Najmanem. Mamy w kraju prawdziwych ekspertow od mma (promotorzy, trenerzy, zawodnicy, dziennikarze). Mamy rowniez spora rzesze fanow, ktorzy w przeciwienstwie do Kuleja i Gmitriuka widzieli kiedys co najmniej jedna walke w tej formule.
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
Pan Kulej i Gmitriuk to sa eksperci boksu a nie MMA i najprawdopodobniej oceniaja ta walke tylko pod tym katem. Widzialem kilka walk/sparingow bokserow z zawodnikami MMA lub cwiczacymi podobne formuly i... jak dotad wszyscy bokserzy przegrywali. Najczesciej mieli problemy z low kickami (ba wrecz po LK opuszczali garde i dostawali sierpy itp.) oraz sprowadzeniem do parteru, rzutami itp. Sam boks przegrywa z MMA. Jednak nie raz widzielismy piekna walke "bokserska" w MMA z tym ze najczesciej tacy zawodnicy wywodzili sie z boksu i uzupelniali swoja wiedze o dodatkowe style. Jak widac podstawy bokserskie i szybkie rece.. to cos fenomenalnego ale jezeli nie ma sie pojecia o MMA szybko mozna polec. Dlatego dziwie sie stwierdzeniom tych eksperow

Pozdrawiam
  • 0

budo_smyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

Pan Kulej i Gmitriuk to sa eksperci boksu a nie MMA i najprawdopodobniej oceniaja ta walke tylko pod tym katem. (...) Dlatego dziwie sie stwierdzeniom tych eksperow


Hm, to w końcu jak? Nic dziwnego, że bokserzy wypowiadają się o boksie :)
Marcin "Dziubek" Najman coś tam kiedyś kickboksował, może umie jakoś kopać. Ale jak trafi na blok Pudziana, to połamie sobie te patyki od razu... :roll:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
Tzn to sa eksperci wedle nowych polskich standardow - czyli tacy, ktorzy nie maja pojecia o czym mowia.
  • 0

budo_smyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
No tak, to fakt, zapomniałem ;)
  • 0

budo_painapple
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lyck

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
..a nikt nie bierze pod uwagę, że Najman mógł szybko zrobić kursy NLP Uptime i generalnie ma Reiki, Czi i chuju muju jak stąd do księżyca.
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

Tzn to sa eksperci wedle nowych polskich standardow - czyli tacy, ktorzy nie maja pojecia o czym mowia.


Przewaga styli chwytanych,oraz "nożno kopanych" nad boksem nie podlega dyskusji.
Jedynie tutaj mamy fakt,że pojedynek stoczy ekstremalnie silny mężczyzna mający za sobą podstawowy trening przygotowujący go pod kątem MMA vs bokser z dolnej półki mający jakieś bo jakieś ale jednak obicie się (plus ten sam trening pod MMA).
Jak pisałem we wcześniejszym poście uważam jednak że wygra Pudzianowski ,ale nie płakałbym jakby wygral Najman,pokazałby wtedy że doświadczenie bokserskie jest ważniejsze od siły no i to że "eksperci" się nie mylą
:wink:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
Wiesz, jak pani Krycha ze sklepu Społem by powiedziała, że wygra Najman i przez przypadek by trafila, to nie od razu oznacza to, ze jest nieomylna ekspertka ;) .
Jestem daleki od obrazania panow Kuleja i Gmitruka - wiem, ze to cytat z SE, ktory lubi przeinaczac fakty, ale mimo wszystko to sa eksperci od BOKSU, a nie eksperci od MMA. Rownie dobrze mogliby sie wypowiadac w charakterze ekspertow od krykieta.
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
na konferencji [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] expert Super Express pan Kulej Jerzy jest zapatrzony w Najmana, jak w obrazek i co chwila cieszy się serdecznie z jego rozważań (co innego znudzony na maxa koleś po prawej).
Kulej dobry jest też po 3:36 min. :D

Teksty Najmana są podobne do tych z konferencji z Pudzianem. Sam Wawrzyk spięty w mowie, za to w walce pokazał, co jest ważne u zawodnika ;)
Najman jak dostał pampersa, to również omówił elokwentnie i postraszył przeciwnika.

Ekspert przyjaciel Najmana mówi tak, żeby nie urazić swojego pupila.
A Najman pozostanie znany z dwóch rzeczy: Big Brothera i jako bokser, który kwieciście gada a słabo walczy.
  • 0

budo_mjr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jaworzno

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
Co do tego ze Najman jest "obity" to sory ale juz nie raz widzialem akcje jak super fighter uliczny ktory to sie bije po klubach na ulicy zaczepia ludzi a dostal od tatuska bo pod blokiem cwaniakowal i mu 45 latek wyskoczyl aby go na ziemie sprowadzic...

Wiec sory ale tlumaczenie sie ze Najman jest bokserem (statystyki z jego walk wrzucalem strone lub dwie wczesniej) jest troche kiepskie. Oczywiscie jezeli wygra walke to tylko przez to ze przylozyl sie do treningu MMA i mial dobrych trenerow :P
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

Co do tego ze Najman jest "obity" to sory ale juz nie raz widzialem akcje jak super fighter uliczny ktory to sie bije po klubach na ulicy zaczepia ludzi a dostal od tatuska bo pod blokiem cwaniakowal i mu 45 latek wyskoczyl aby go na ziemie sprowadzic...

Wiec sory ale tlumaczenie sie ze Najman jest bokserem (statystyki z jego walk wrzucalem strone lub dwie wczesniej) jest troche kiepskie. Oczywiscie jezeli wygra walke to tylko przez to ze przylozyl sie do treningu MMA i mial dobrych trenerow :P


Obijany na ringu czy nie zawsze to większe doświadczenie niż to Pudzianowskiego, on często mówił że bił sie na ulicy,ale nie mamy nic udokumentowanego wiec nie wiemy jak te walki wyglądały.
Jeszcze raz podkreślam,ja uważam że wygra Pudzianowski,jeśli jednak wygra Najman to wyłącznie przez technikę bokserską.
Tyle moje rozważania,wyłaczam się z watku do czasu walki.
Ps.Jestem ciekaw ile jakichkolwiek postów przybędzie na forum podczas ich walki : )
Czy budo i Polska "wymrze" jak na walce stulecia?
Osobiście w to wątpię.
  • 0

budo_qazqaz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
offtop

Przewaga styli "nożno kopanych" nad boksem nie podlega dyskusji.

to nie prawda
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
stawiam na pudziana.przewiduje jakies ostre sprowadzenie i g&p :twisted:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
Ja mam nadzieje że Pudzian wygra przez submission
  • 0

budo_ditz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
O której można się spodziewać walki?
  • 0

budo_zwis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
chłopaki o której ta walka i czy idzie gdzieś na necie obejrzeć live bez bawienia się w smsy?: )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024