Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 106( SPOJLEROWNIA )


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

UFC 106( SPOJLEROWNIA )
Kozak gala, wszystkie walki były świetne, wszystkie poza... main eventem, no ok pierwsza runda była spoko, druga też ale trzeciej mi sie już ani troche nie chciało oglądać.

Rogerio miał ładny debiut w ufc, odrazu z bonusem za najlepsze KO :)
George Str... zbetonował kompletnie w parterze Jason'a Dent'a. Widać, że ten czarny pasek w bjj to nie przelewki, gość ma świetną kontrolę.
Paulo Thiago myślałem, że szybko zgaśnie w tym ufc ale dał naprawdę świetną walkę choć w 3 rundzie już spuchł. Całkiem cwane brabo/darce w wykonaniu jego przeciwnika.
Koschek ma masakryczne wejścia w nogi, jak ruscy judocy w -66/-60 :twisted: Jakby nie było siatki tylko liny to by wyleciał chyba na trybuny, tak jak ludzie na koncertach skaczą w publike :lol: :) No i bardzo cieszyło mnie, że tego wielkoluda poskładał, chyba nigdy nie będe kibicował cwaniakom co tak zbijają wagę, wiadomo, że wszyscy zbijają ale kurrrwa ...

Tito ładnie atakował wejściami w nogi i ładnie nawet boksował w pierwszej rundzie ale to w zasadzie wszystko, później zaczynał zdychać. Napewno pokazał, że może z nim być ciekawie jak tylko troche sie podrasuje.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
IMHO gala o klase lepsza niż poprzednie poprzednia edycja, w której dobre były 1-2 walki. W tym ufceku wiekszosc konczyla sie KO/Sub i ogladalo sie ja o niebo lepiej. Praktycznie main event tylko mnie zawiodl. Tito spuchl pod koniec i praktycznie przyjmowal tylko nic nie dajac w zamian :(
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
a mnie sie gala srednio podobala, afe :?
Koscheck te wejscia w nogi to chyba na 3 metry robil 8O wystrzeliwal jak z procy
o co chodzilo z tym okiem, faktycznie dostal? bo na powtorkach ani palcow w oczy ani kolana nic nie bylo widac, zeby poszlo na to lewe oko
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )

a mnie sie gala srednio podobala, afe :?
Koscheck te wejscia w nogi to chyba na 3 metry robil 8O wystrzeliwal jak z procy
o co chodzilo z tym okiem, faktycznie dostal? bo na powtorkach ani palcow w oczy ani kolana nic nie bylo widac, zeby poszlo na to lewe oko


koscheck w ogole trzymal sie za inne oko niz jak pokazalo powtorka mogl dostac tak wiec oskara mu dac od razu

mnie sie tylko walka malego noga podobala - reszta walk moze byc ale nic specjalnego
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
no mi to samo, w zasadzie nawet walka noga nie byla jakas super jesli chodzi o widowisko, ot po prostu kilka skutecznych ciosow :)
mogliby robic rzadziej te gale UFC, ale za to bardziej miodne
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
Ale skąd będziesz wiedział, czy będzie miodna? Jak sie spotyka 2'ch dobrych zawodników to często przez 3 rundy trafiają się 3-4 razy a resztę czasu spedzają na tym, żeby nie dać sie trafić. Dać słabych, to też słabo jest. Raz się gala udaje, a raz nie. Ta teraz moim zdaniem była bardzo dobra do oglądania. Wszyscy walczyli, mało czasu wyglądało to jak ostatni pojedynem Randiego na ostatnim ufc, gdzie całą walkę przewijałem, żeby trafic na jakąkolwiek akcję.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
Ta gala pokazuje moim zdaniem że nie musi być walki o pas aby gala była zajebista. Mały Nog do bojuuuuu! :D
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
Cane Mnie zawiodl liczylem ze bedzie ostra wymiana z Nogiem a tu prosze.
Wogule musze jeszcze na spokojnie obejrzec gale bo wiadomo w pubie w tlumie ludzi ,halasie to nie to samo:/
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
Koscheck te 4 palce włożył Johnsonowi specjalnie 8O ...a Tito wypompowany po dwóch rundach(to chyba Jenna się postarała)...naprawdę spodziewałem się czegoś więcej po main evencie... :wink:
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
Dobra gala 8)
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
troche oldskulem zalecialo. tito, baroni, lil nog i nawet walid "grozny jak zawsze" ismail gdzies tam sie przewinal ;) baroni jak zwykle wytrzymal pol rundy, ale i tak przy tym co przyjal na twarz pokazal ze jest prawdziwy badass :) i tak jak kosa nie lubie, musze mu przyznac racje, ze to on powinien walczyc z gsp. pojedynek z hardym to jakies nieporozumienie. gala fajna.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
mógłby zjechać Hardy'ego przed gsp, tak dla pewności :twisted:
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
co wy chcecie od Hardyego? ja go lubie, stojka mi imponuje, ale umiejetnosciami mysle ze do gsp mu daleko
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
Hardy pojedzie GSP... :) Gala spoko, czesto tak bywa ze bez najwiekszych nazwisk mamy fajne walki. Koshchek oskara nie dostanie bo strasznie slabo zagral "kolano w oko"... Lil Nog - switny boks, jak zwykle. Ciesze sie ze zwyciestwa Forresta, ktory zawsze (prawie ;) ) pokazuje ducha walki i wole zwyciestwa... Jeszcze raz Hardy pojedzie GSP, wywrozylem to z fusow po herbacie rozpuszczalnej.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )

... Koshchek oskara nie dostanie bo strasznie slabo zagral "kolano w oko"...

Na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest artykulik i zdjęcie. Koscheck dostał palcem w oko.
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
No nie wiem niewyraznie widac na tym zdjeciu. Poza tym wydaje mi sie za Josh zareagowalby natychmiast po tym klinczu, jeszcze przed kolanem, a na powtorkach widac ze wszystko jest ok dopuki Johnson sie uzywa nielegalnej techniki... Mysle ze Koshchek chcial zagrac na czas w tej sytuacji, ale moge sie mylic..
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 106( SPOJLEROWNIA )
Dołączona grafika

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024