Skocz do zawartości


Zdjęcie

(Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
jestem niezdrowy :D
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

no no, bo w innych SW masa nie odgrywa takiej roli i dlatego wszedzie sa kategorie wagowe... nigga plz :roll:

o sztuczną- nienaturalne umięśnienie mi chodziło
własnie o to chodzi ze jest niezdrowe, co prawda uczciwie przyznam ze sporty walki sa na przyklad niebezpieczne i w pewnym sensie tez można je nazwac niezdrowymi ale dlateo tak ostro się sprzeciwiam "pakowaniu' bo uwazam ze to jakas niezbezpieczna ostatnio rozprzestrzeniająca się patologia, przeraza mnie to jak podchodzi do mnie młody zaczynajacy ćwiczyć i pyta ile powienin wazyc, ja mu mowie ze jakby pare kilo zrzucił to by było idealnie a on zdziwiony bo koledzy uwazaja ze za mało wazy..alo kto o wzroście około 160 przekonuje mnei ze powinien wazyc 70 kilo, to jest patologia zle wpływającą na psychike młodych ludzi.
mozna czasem spotkać opinie ze ktos wazacy poniżej 60 kg jest nienormalny to moze wpędzić w kogos w kompleksy i zamiast normalnej zgrabnej sylwetki zrobi z siebie koślawego potworka.to jest problem i to nie mały
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
Lol. A co to jest nienaturalne umiesnienie? Ludziom cwiczacym na silowni wyrastaja dodatkowe miesnie? Dziewczyno, wez idz jakas ksiazke przeczytaj, a nie tutaj bzdurki wypisujesz.
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
Mi to tam się wydaje, że sport polega na nienaturalności.

By biegać nienaturalnie szybko, by skakać nienaturalnie wysoko, by bić nienaturalnie mocno i by mieć nienaturalnie silne/duże mięśnie...



PZDR
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
na własnie to jest pewnego rodzaju dylemat która nienaturalność jest dobra a która zła :D
wyjaśniam to sciślej wyzej
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

na własnie to jest pewnego rodzaju dylemat która nienaturalność jest dobra a która zła :D
wyjaśniam to sciślej wyzej


Do mnie argument nie przemawia. Coż- takie konsekwencje udziału akurat w takiej dziedzinie sportu. Akurat pogoń za masą mnie nie przekonuje u "normalnych" osób, jednak rozumiem jeśli ćwiczą by poprawić estetykę sylwetki. To już kwestia gustu przecież i nie mi oceniać.

A tak btw, kulturyści (no może nie zawodowcy) ogólnie rzecz biorąc należą do jednych z "najzdrowszych" sportowców, głównie za sprawą przemyślanych treningów, odpowiedniego odżywiania i tak dalej. Chociaż z góry zaznaczam - nie mówię o chłopaczkach chodzących na siłownię by zrobić bica i klatkę, zagryźć to wiaderkiem mety i popić piwem. Oni mają tyle wspólnego ze sportami siłowymi, co koleś walący w piwnicy w worek z boksem.


A poniżej sprostowanie w sprawie Nastula vs Pudzian, źródło: mmarocks

Jedyny Polak, który toczył pojedynki w legendarnej i nieistniejącej już organizacji Pride Paweł Nastula skontaktował się z naszą redakcją w sprawie wczorajszego artykułu Super Expressu. Jak zauważyło już wielu naszych czytelników w komentarza słowa naszego Mistrza Olimpijskiego z Atlanty zostały zmanipulowane i jak przyznaje Pan Paweł, niektóre bardzo go zabolały:

Moja natura i mój charakter nigdy nie pozwoliłby mi nawet pomyśleć, a co dopiero powiedzieć oficjalnie, że jakiś zawodnik “nie ma ze mną szans”. Taki brak szacunki dla przeciwników nie jest w moim stylu, a oprócz tekstu to nieprawdziwe zdanie pojawiło się oczywiście w krzykliwym tytule, co mnie dodatkowo zabolało.

To prawda rozmawiałem z tym dziennikarzem Super Expressu i na pytanie o pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Najman, powiedziałem tylko, że dwa miesiące treningów to trochę za mało, żeby pokazać pełen wachlarz technik w dyscyplinie tak trudnej jak MMA. Chciałbym jeszcze raz kategorycznie zaprzeczyć, że miałem powiedzieć, że “Pudzian i Najman nie mieliby ze mną szans”.

Utytułowany Judoka wypowiedział się też, na tematu sugestii Super Expressu, że miałby stoczyć pojedynek ze zwycięzca piątkowego pojedynku.

Mnie nic na ten temat nie wiadomo. Być może takie plany ma KSW i ja oczywiście jestem otwarty na propozycję, ale jak na razie taka oferta nie padła. Tak jak mówiłem w poprzednich wywiadach, ja cały czas trenuje, może nie tak mocno jak przed startami, ale jestem w dobrej kondycji fizycznej i chciałbym wystąpić przed polską publicznością.

Zapytany o kontrakt z Sengoku, pan Paweł odpowiada:

Mój menadżer właśnie pojechał do Japonii, więc za tydzień pewnie przywiezie jakieś informacje. Zdaję sobie sprawę z obecnej sytuacji i problemów finansowych Sengoku, dlatego to wszystko jest trochę zawieszone. Ja mam nadzieję, że jeszcze w Japonii wystartuje.

Mistrz zapytany, o to czy stanie w piątek w narożniku swoich wychowanków Wojciecha Orłowskiego i Daniela Omielańczuka, szybko odpowiedział:

To nie są moi wychowankowie, tylko koledzy treningowi. Razem z Roberte Joczem wspólnie trenujemy i wymieniamy się wiedzą w MMA. Każdy może czegoś nauczyć, Wojtek to świetny zapaśnik, Daniel znakomity kickbokser i wspólnie sobie pomagamy. W piątek będę na Torwarze trzymał za nich kciuki.



PZDR
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

Lol. A co to jest nienaturalne umiesnienie? Ludziom cwiczacym na silowni wyrastaja dodatkowe miesnie? Dziewczyno, wez idz jakas ksiazke przeczytaj, a nie tutaj bzdurki wypisujesz.

sally to jednak kobieta?co nieusprawiedliwia jej byc taka apodyktyczna :?
  • 0

budo_bartekkd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
pudzian w pierwszych sekundach jednym celnym strzałem wyeliminuje przeciwnika :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
chyba jednym celnym rzutem całym swoim ciałem w przeciwnika :)

Mradu nie udawaj greka wiesz doskonale ze chodzi mi o faszerowanie jakimis chemicznymi syfami na przyrost masy i pakowanie na siłowni- nie było by to straszne gdyby nie to ze moda kształtuje ideał wyglądu i staje sie jakby normą, tak jak kiedys tepiono anorektyczny model modelki (bo niezdrowy) tak model napuchniętego faceta tez nie jest najlepszym rozwiązaniem rozwojowym i dlatego z tym walcze.
poza konsekwencjami zdrowotnymi jest to poprostu nie estetyczne

sorki za oftopa, ale nie powiecie chyba ze opuchlizna lepsza :wink:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

chyba jednym celnym rzutem całym swoim ciałem w przeciwnika :)

Mradu nie udawaj greka wiesz doskonale ze chodzi mi o faszerowanie jakimis chemicznymi syfami na przyrost masy i pakowanie na siłowni- nie było by to straszne gdyby nie to ze moda kształtuje ideał wyglądu i staje sie jakby normą, tak jak kiedys tepiono anorektyczny model modelki (bo niezdrowy) tak model napuchniętego faceta tez nie jest najlepszym rozwiązaniem rozwojowym i dlatego z tym walcze.
poza konsekwencjami zdrowotnymi jest to poprostu nie estetyczne

sorki za oftopa, ale nie powiecie chyba ze opuchlizna lepsza :wink:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jeśli mówimy o zawodowcach - chemiczny syfe są wszędzie, w każdej dyscyplinie. To, że pudzian jest wielki, silny nie znaczy, że zażywa więcej dopingu aniżeli piłkarz.

Jeśli mówimy o amatorach - tutaj także jestem przeciwny SAA. Tyle tylko, że każdy głupi wie o negatywnych skutkach stosowania koksu. Robi to na własną odpowiedzialność.

Dodatkowo - wg mnie jeśli ktoś ulega presji i modzie bycia anorektyczną laską albo wielkim pakerem jest po prostu głupi. Bozia po to dała każdemu rozum, żeby się nim kierować.


PZDR
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
piłkarzowi ,czy w innych dyscyplinach aż tak bardzo potrzebne syfy chemiczne i nawet jesli to ich brania nie widac, a widzisz Pudziana bez chemi?
co do mózgu to raczej mają go nieliczni, jakby wiekszośc miała to by nikt tyle za reklamy nie płacił, to co pokazą w TV to jest świete, to kształtuje psychike przedewszystkim młodych ludzi.

dlatego jeżeli już cos takiego sie pokazuje to trzeba by wyraznie zaznaczyć że to jest cyrk (jak całkiem trafnie to ujął gladiatorzy na forum boks) bo jeszcze ktos gotowy pomyślec ze to normalna walka

Wrócmy wiec do komentarzy na temat tego cyrkowego widowiska,większość i tak obstawia hipopotama ;)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

piłkarzowi ,czy w innych dyscyplinach aż tak bardzo potrzebne syfy chemiczne i nawet jesli to ich brania nie widac,


Widać, tylko w inny sposób. 20 latek padający na zawał serca to raczej nie efekt herbatki malinowej.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
wcale nie widać i dlatego co roku dyskwalifikuje się xx osób na wszelakich konkursach obejmujących wszystkie dyscypliny.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
tia. powiedz to maratonczykom czy triatlonistom stosujacym doping z wlasnej krwii :lol:
(to do sally)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
Obejrzałem właśnie konferencję i ważenie.
Najman zaprezentował się w wypowiedziach na poziomie, a Pudzian zrobił z siebie wieśniaka.
Gdyby oceniać ich po tej konferencji to chciałbym, aby Najman zafundował Pudzianowi K.O.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
a to ciekawe, ma ktos link? wyglada jakby zamienili sie rolami. co takiego powiedzial pudzian?
  • 0

budo_crips
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
Czyli co, wiekszosc jest teraz za Najmanem? :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
Najman w wyważony sposób powiedział, że choć buki go przekreślili to ocenia szanse na 50:50 i że zrobi wszystko, aby wygrać, a Pudzian, że jutro o 23:00 "się pobawimy", że "jedna z jego rąk to smierć, a drugiej sam się boi", i nie pytany ani nie proszony powiedział do Najmana, żeby ten mu "z ringu nie uciekał, bo to nie boks i może za nogi przytrzymać".

Czyli co, wiekszosc jest teraz za Najmanem? :)


W ankiecie dałem głos na Najmana :)
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta

a to ciekawe, ma ktos link? wyglada jakby zamienili sie rolami. co takiego powiedzial pudzian?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: (Spojler w środku)Pudzian - Najman ankieta
eee tam wydaje mi sie ze to marketing po prostu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024