Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obuwie sportowe - co wybrac ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Obuwie sportowe - co wybrac ?
A to jakie buty polecasz dla kogos kto biega dosc sporadycznie, i biega i po asfalcie i po blocie i po trawie, prkatycznie biegnie jak popadnie (tylko po wodzie jeszcze nie umie) ? Acha i najwiekszy minus pytania tak do 150zl? :D
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Obuwie sportowe - co wybrac ?
spoko.

ja sobie na wiosne kupie VFF, bo wtedy chce zaczac znowu biegac, to bede mogl powiedziec, czy to co o nich mowia, to prawda.
  • 0

budo_quelq'un
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Obuwie sportowe - co wybrac ?
Ja tak buty chcialbym w granicach 150zl i w decathlonie pare ich tam jest. Ale np nie wiem czy wybierac z butow do biegania czy butow terenowych :D i nie wiem ktore by byly najlpesze wiec pytam :D
  • 0

budo_irimi reborn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 711 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obuwie sportowe - co wybrac ?
Na tak postawione pytanie nie odpowiem. Wiem co jest dobre dla mojej stopy, ale nie wiem co jest dobre dla Ciebie. Wybierając buty musisz patrzeć na najgorszy wariant twojego treningu, czyli asfalt, więc szukaj butów dobrze amortyzowanych. Określ też to, czy jesteś pronatorem, supinatorem, czy twoja stopa pracuje neutralnie. Na stronach biegowych znajdziesz info dotyczące tych spraw.
  • 0

budo_ry-you
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 688 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto cudow i zlodzieji

Napisano Ponad rok temu

Re: Obuwie sportowe - co wybrac ?
najgorsze jest to ze tych butow jomy jeszcze nigdzie w sklepie nie widzialem a glupio jest kupowac tak w ciemno na allegro najlepiej przymierzyc
  • 0

budo_itosu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Obuwie sportowe - co wybrac ?
bylem we wrocku kilka dni i w jednym z centrow handlowych zakupilem Adidas Court Essence w promocji za 119 pln. Dali mi 2 lata gwarancji na nie. swietnie sie w nich trenuje. w sklepie doradzili mi je jako idealne do treningu na sali (pilka reczna, halowa itd.)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

bester
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obuwie sportowe - co wybrac ?

moja laska nie słuchała i ćwiczyła w domu bez butów i skończyło się uszkodzeniem stawu skokowego. Polecam wybrać lekkie, najlepiej takie dedykowane do biegania. W tym sklepie można kupić pratycznie wszystkie najlepsze sportowe [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], które są w tej chwili na rynku. Nie ma też sensu przepłacać i kupować najdroższych jak się jeszcze nie zna dokładnie swoich oreferencji, a te się będą demonstrowały z czasem użytkowania kolejnych butów niestety.


  • 0

Gasia
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obuwie sportowe - co wybrac ?

Akurat do takich ćwiczeń w domu czy na siłowni potrzebne są inne buty, a do biegania jeszcze inne. Ja zazwyczaj stawiam na nike dedykowane do różnych sportów.


  • 0

owijek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obuwie sportowe - co wybrac ?

Zgadza się, do biegania buty muszą mieć troche inny rodzaj amortyzacji, przede wszystkim mocniej amortyzujące ze względu na długie bieganie po twardej nawierzchni, trzeba chronić stawy. Warto sprawdzić buty, które ma New Balance, ja biegam w butach z tej firmy już dość długo i żadnych kontuzji


  • 0

busybee
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obuwie sportowe - co wybrac ?

Obuwie sportowe przede wszystkim musi być wygodne dlatego ja bym wybrala buty marki DC, maja sprawdzonych producentów są praktycznie nie do zdarcia i cenowo tez to fajnie wyglada


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024