Skocz do zawartości


Zdjęcie

Waga cięzka w UFC się sypie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Waga cięzka w UFC się sypie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
Swinsko-skoksowana grypa
  • 0

budo_mfranki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mińsk mazowiecki
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
zazdrościsz :) :)
  • 0

budo_sheepman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/SF

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
za dużo koksu i układ immunologiczny podziękował za współprace.yeah
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
wyslac lesnara do house'a 8)

"I've got to get him to one of these really good hospitals with really good doctors to figure out what's wrong and how we get him better."


  • 0

budo_b.hal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
...off topic trochę, ale byłem w paru "dżimach" na świecie się pokulać i muszę powiedzieć, że niektóre niemieckie, zapewne wszystkie japońskie i większość polskich miejsc gdzie ludzie walczą i trenują są dość czyste. W UK chodzą na matę tacy syfiarze, że się w palę nie mieści. Infekcje skóry rzecz powszechna. Wkurwia mnie to niezmiernie, bo jak widzę kolesia z wykwitami to udaję, że mam kolkę albo skurcz, idę do kibla etc. I nawet nie chodzi o higieniczny patriotyzm. Polacy są nadspodziewanie czyści w stosunku do niektórych tzw. "bardziej cywilizowanych" narodów. Nie wiem jak w USA, może się ktoś podzieli opinią?
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie

...off topic trochę, ale byłem w paru "dżimach" na świecie się pokulać i muszę powiedzieć, że niektóre niemieckie, zapewne wszystkie japońskie i większość polskich miejsc gdzie ludzie walczą i trenują są dość czyste. W UK chodzą na matę tacy syfiarze, że się w palę nie mieści. Infekcje skóry rzecz powszechna. Wkurwia mnie to niezmiernie, bo jak widzę kolesia z wykwitami to udaję, że mam kolkę albo skurcz, idę do kibla etc. I nawet nie chodzi o higieniczny patriotyzm. Polacy są nadspodziewanie czyści w stosunku do niektórych tzw. "bardziej cywilizowanych" narodów. Nie wiem jak w USA, może się ktoś podzieli opinią?

No angoel to w ogole straszni smeicarze. Jak przychodzi weekend, to ulice po popijawach wygladaja jak jakies wysypisko smieci. Zero przejecia, bo w koncu od czego sa sluzby porzadkowe hrhr
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie

...off topic trochę, ale byłem w paru "dżimach" na świecie się pokulać i muszę powiedzieć, że niektóre niemieckie, zapewne wszystkie japońskie i większość polskich miejsc gdzie ludzie walczą i trenują są dość czyste. W UK chodzą na matę tacy syfiarze, że się w palę nie mieści. Infekcje skóry rzecz powszechna. Wkurwia mnie to niezmiernie, bo jak widzę kolesia z wykwitami to udaję, że mam kolkę albo skurcz, idę do kibla etc. I nawet nie chodzi o higieniczny patriotyzm. Polacy są nadspodziewanie czyści w stosunku do niektórych tzw. "bardziej cywilizowanych" narodów. Nie wiem jak w USA, może się ktoś podzieli opinią?


No i dlatego ja nie trenuję ani bjj ani MMA, bo się boję, że się czymś zarażę - zwyczajnie mnie odrzuca. Really oni się myją chyba wtedy kiedy zmokną. No i ten syf na salach, brak prysznicu itp., szkoda gadać.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
To prawda, w UK na wiekszosci salach, matach w ich okolicach jest syf nieslychany - wykladziny brudne, wszedzie kurz, cieknie woda z kanalizacji, sedesy takie brudne, ze strach sie zalatwic, a w zlewie rece umyc. Normalnie takie miejsca by zamknal sanepid w Polsce.
Tak bylo niestety - i u Rogera Gracie (cwiczylem tam krotko, moze sie teraz tam poprawilo?) i u Carlsona Gracie - ale... pilnowali, zeby nie chodzic boso poza mata, maty byly zawsze czyszczone srodkami dezynfekujacymi po treningu, w szatniach byly dozowniki z plynem dezynfekujacym. Na wszelki wypadek (mam niestety inklinacje do dolegliwosci skornych), cwiczylem zawsze w skarpetkach i koszulce z dlugim rekawem pod gi.
Mata w Polsce i miejsce gdzie teraz cwicze, ma poziom nieosiagalny dla tamtych. Teraz sie nie dziwie, ze jak w przeszlosci odwiedzali nas w moim miescie, rozni mistrzowie, to nie mogli wyjsc z zachwytu.

Pozdrawiam
K_P
PS. W Londynskich gymach, takich ze sztangami, maszynami etc. bylo duzo lepiej, choc nie idealnie. Moje uwagi powyzsze dotyczyly miejsc gdzie uprawiano tzw. sztuki walki. Po czesci jest to zwiazane zapewne z wielkimi kosztami wynajmu czegokolwiek w takim miescie jak Londyn.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
dwa lata sie sie kulam/sciskam etc i nic nie zlapalem :roll:
trzymam kciuka za kolejne dwa.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie

dwa lata sie sie kulam/sciskam etc i nic nie zlapalem :roll:
trzymam kciuka za kolejne dwa.


Poza tym Szkocji i Walijczycy to nie Anglicy - np. w Anglii masz jednakowe domki, nieotynkowane, ciasne jak nory, wilgotne i stojące siłą przyzwyczajenia - w Walii domki są murowane i znacznie lepszej jakości, to samo w Szkocji z tego co wiem. A skoro tu podejście jest inne to może Szkoci czystsi są.

A ilu macie tam kolorowych i ludzi żyjących z socjalu? Bo tutaj takowych to większość sekcji i przebywanie z nimi nie jest za przyjemne biorąc pod uwagę chociażby to o czym gadają, jak gadają i po co gadają. O aspekcie czystości nie wspominam, ale kiedyś mieliśmy w piwnicy taką tam siłownię z chłopakami i było tam czyściej niż tutaj na sali sportowej wyłożonej panelami gdzie każą ci na bosaka chodzić.


Anglicy mi sami kiedyś powiedzieli, jak szukałem prysznica w community centre gdzie trenowałem z mieczem, że ONI NIE MAJĄ NAWYKU CZĘSTEGO MYCIA SIĘ!!!

Po przeszło dwóch latach pracy w biurze dochodzę do wniosku, że oni w zasadzie potrafią jeść, pracować i robić wszystko inne byle nie sprzątać. Kurze i syfy są na każdym biurku oprócz mojego - jak dostałem moje aktualne biurko to musiałem je umyć, wywaliłem klawiaturę, bo była zasyfiała kawałkami żarcia, do tego w szufladzie kubek z pleśnią. Mały remament był zanim zacząłem pracować. Śmieją się że jestem over tidy. :D
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
u nas 1/3 sekcji to polacy :lol: :) :wink:
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
ostatnio w knajpie byl link do artykulu na temat higieny anglikow a raczej jej braku, czytalem to z lekkim przymruzeniem oka jak to potrafia kilkadziesiat godzin bez mycia rak wytrzymac nie mowiac o prysznicu, a tu niezle zaskoczenie 8O
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
Zaczęło się od kłopotów zdrowotnych amerykanina i brazylijczyka, obydwu trenujących w Stanach, a teraz nie wiedzieć czemu toczy się rozmowa o higienie anglików. ;)
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
Czyzby Lesnar zaczal sie sypac juz od tych wszystkich wspomagaczy?
Z tego co pisali, na pewno predko juz nie zawalczy, nie wiadomo, czy w ogole jeszcze bedzie walczyl...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
jak Lesnar już w ogóle nie będzie walczył to zawsze znajdzie się dobry temat na godzinny dramat w tv :lol:
Nie oni pierwsi mają jakieś syfy od mat i nie ostatni, nic nowego.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie

Z tego co pisali, na pewno predko juz nie zawalczy, nie wiadomo, czy w ogole jeszcze bedzie walczyl...

Co więcej, kiedy już wreszcie zawalczy i, powiedzmy, dostanie w dupę, to UFC i Dana zgodnie krzykną: to przez chorobę, jest cieniem samego siebie, wcześniej by spokojnie zmiótł Fiodora i kogokolwiek innego, był niepokonany - i w ten sposób zawsze już będzie miał wymówkę.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
hmm mnie to w sumie ciekawi jak bardzo go ta choroba wysuszy :) :) mogliby jacyś paparazzi jebnąć zdjęcie po chorobie, przed cyklem :lol:
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
I z pewnoscia taka wymowke beda mieli, zreszta nawet jak nie zawalczy juz, to zawsze znajda sie tacy, co beda twierdzic, ze Lesnar zmiotlby Fedora i nie bedzie nawet wirtualnej szansy na to, zeby sie przekonac... Kurwa, zrobia z niego wieksza legende niz z Ricksona :lol:

SoS nie masz wrazenia, ze on juz malal po przejsciu do UFC? W WWE wygladal bardziej okazale, wiec brak dostatecznej ilosci soczku i tak juz byl widoczny ;)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Waga cięzka w UFC się sypie
Nie oglądałem go w WWE więc ciężko powiedzieć.
W sumie chuj z Lesnarem, jest jeszcze Bobby Lashley.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024