Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Chłopaki wyluzujcie" nowa reklamówka SOTO!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Chłopaki wyluzujcie" nowa reklamówka SOTO!
Hehe trenowałem kiedyś w tym klubie :)
  • 0

budo_rhaven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warsaw

Napisano Ponad rok temu

Re: "Chłopaki wyluzujcie" nowa reklamówka SOTO!
Ehhh....ja wiem, że to promocja etc......i, że właściwie wszystko już zostało wyżej powiedziane...ale po prostu tak maksymalnie mnie zawsze rozwala "walka z kilkoma" :) Czy to pokaz kravki czy randori w aiki....i tu też mamy epicki moment kiedy kolejny przeciwnik czeka grzecznie w kolejce i nie przeszkadza :)
Nie mówiąc już o profesjonalnym intercepcie tego pierwszego "ciosu"...widać lata pracy włożone w aikidockie postrzeganie uderzeń :)
Sorry....tak mi się stare czasy przypomniały.

Ale człowiek był naiwny.

Pozdrawiam,
R
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: "Chłopaki wyluzujcie" nowa reklamówka SOTO!
Według mnie to filmik taki sobie, ale mogło być gorzej;]. Trza zabrać na poprawkę też że chłopaki młodzi są, pewnie sami go w całości wyreżyserowali, począwszy od fabuły, skończywszy na scenie walki.
Potrenują jeszcze kilka lat, nakręcą kolejny i będzie się czym pochwalić za granicą :D .
  • 0

budo_fertesz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Chłopaki wyluzujcie" nowa reklamówka SOTO!
Witam,

Dzięki za wszystkie komentarze, które dla nas, twórców, są zawsze cenne :-)

W kwestii interpretacji, nie trudno zauważyć (choć co dziwne nie wszystkim to wychodzi), że spot ma charakter humorystyczny. Traktowanie go na poważnie jest śmieszne. Dlatego niezmiernie cieszę się że kilka osób doceniło ten aspekt :-)

Jeśli chodzi o walkę, znowu wydawało mi się oczywiste że nie jest to film z cyklu "z kamerą wśród drechów - serial dokumentalny", i nie ma prezentować statystycznie prawdopodobnego przebiegu starcia (co lubi się nazywać "realną samoobroną"). Ale ponieważ jest to powtarzająca się uwaga, następnym razem zapewne rozważymy nakręcenie walki bardzie realistycznej, co oczywiście jest pewną wartością. Jednak w tej reklamówce walka jest, podobnie jak wszystko inne, potraktowana nieco "w przenośni", co oczywiście czyni ją mniej atrakcyjną dla większości "fighterów".

A w ogóle wypowiedzi na temat "skuteczności Aikido" na podstawie takiej reklamówki, są doprawdy absurdalne :-) To tak jakby na podstawie Street Fightera mówić że Karate jest do kitu, bo nie można powtórzyć ciosów wykonywanych przez niektóre tamtejsze postacie. Jeżeli ktoś nie uważa Aikido za sztukę walki, niech go jako sztukę walki nie ćwiczy (co jest zapewne powszechne). Ale to nie znaczy że Aikido sztuką walki nie jest, czy nie może być.

Acha - i jeszcze co do "parki sierotek". Ta uwaga mnie najbardziej rozśmieszyła chyba - czy tak trudno pojąć że takie było założenie? Odrzuciliśmy pomysł żeby zrobić parkę fighterów która sama się obroni, a potem nawzajem wymieniają się ulotkami, których plik zawsze mają przy sobie :-)

Tak więc raz jeszcze dzięki wszystkim którzy mieli coś ciekawego do dodania. Zapraszam do oglądania innych naszych produkcji, dostępnych na naszej stronie i na kanale youtube.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Chłopaki wyluzujcie" nowa reklamówka SOTO!
Czesc Fertesz,
Aspekt humorystyczny o ktorym piszesz jest na tym klipie po prostu niedostrzegalny. Takie rzeczy musza byc mocno przerysowane, zeby byly smieszne. Poogladaj sobie klasyczne komedie z poczatku XX wieku - szczegolnie filmy bez dzwieku, to zobaczysz jak trzeba grac zeby widzowie sie smiali.
Ale sie nie zniechecajcie, za ktoryms razem zrobicie dzielo sztuki, to pewne 8) :D
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: "Chłopaki wyluzujcie" nowa reklamówka SOTO!

Czesc Fertesz,
Aspekt humorystyczny o ktorym piszesz jest na tym klipie po prostu niedostrzegalny. Takie rzeczy musza byc mocno przerysowane, zeby byly smieszne. Poogladaj sobie klasyczne komedie z poczatku XX wieku - szczegolnie filmy bez dzwieku, to zobaczysz jak trzeba grac zeby widzowie sie smiali.
Ale sie nie zniechecajcie, za ktoryms razem zrobicie dzielo sztuki, to pewne 8) :D



W pełni podpisuję się pod tym co napisał Szczepan.

Brakuje Wam dobrego humoru i smaku Chłopaki

ama
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: "Chłopaki wyluzujcie" nowa reklamówka SOTO!

W kwestii interpretacji, nie trudno zauważyć (choć co dziwne nie wszystkim to wychodzi), że spot ma charakter humorystyczny. Traktowanie go na poważnie jest śmieszne. Dlatego niezmiernie cieszę się że kilka osób doceniło ten aspekt :-)

to się nazywa próba skanalizowania szeptanki 8) czyli robienie dobrej miny do złej gry.
  • 0

budo_eru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Chłopaki wyluzujcie" nowa reklamówka SOTO!
Nie najgorsza ta reklamówka.Troszkę śmieszna to fakt,ale szacunek do aikido mam i mi się podoba ;)
  • 0

budo_leone re
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: "Chłopaki wyluzujcie" nowa reklamówka SOTO!

...marek zrozumial jednak to, co do tomka jeszcze widac nie dotarlo: w aikido trzeba promowac estetyke, plynnosc ruchu, a nie walor obronny.


Widzę, że Ty też masz "swój film..." :wink: :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024