Skocz do zawartości


Zdjęcie

MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_sake5
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:U.K.
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN

Daruj ale mnie takie osoby jak Olejnik Murat i im podobni nie reprezentują. Jak bym chciał być przez nich reprezentowany to bym poszedł do cyrku.


Kazdy karateka, cwiczacy kyokushin czy inny styl reprezentuje nasze srodowisko a wiec, kazdego z nas.

Postawa poszczegolnych ludzi i sposob w jaki dzialaja rzutuje na calosc srodowiska, czy nam sie podoba czy nie, sa oni czescia systemu.
  • 0

budo_ronin100
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN
Sake5 ma niestety rację :-)
Łatwiej było 15 lat temu kopać 1000 mawashi w powietrze niż jako instruktor odnaleźć się w obecnej POLITYCE KARATE.
Na wszystko trzeba uważać, każdy ruch rozpatrywać kilkakrotnie a i tak głos krytyczny zawsze się znajdzie. Gdyby organizatorzy Mazovia Open nie zaprosili pana O. to znalazłby sie ktos, kto by powiedział, że nie zaprosili bo np. :
1. bali sie, że dostaną baty
2. niby otwarte a wszystkich jednak nie zaprosili
Bat zawsze się znajdzie. Pozdrawiam
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN

Sake5 ma niestety rację :-)
Łatwiej było 15 lat temu kopać 1000 mawashi w powietrze niż jako instruktor odnaleźć się w obecnej POLITYCE KARATE.
Na wszystko trzeba uważać, każdy ruch rozpatrywać kilkakrotnie a i tak głos krytyczny zawsze się znajdzie. Gdyby organizatorzy Mazovia Open nie zaprosili pana O. to znalazłby sie ktos, kto by powiedział, że nie zaprosili bo np. :
1. bali sie, że dostaną baty
2. niby otwarte a wszystkich jednak nie zaprosili
Bat zawsze się znajdzie. Pozdrawiam


obrońca Tomaszak
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN

..i jeszcze raz powtorze medrcom kordzie i sandokanowi - stojac z boku, nic nie robiac najlatwiej jest sie wymadrzac, pouczac i krytykowac, takie prawo to ma Wyborowa i jemu podobni, ktorzy cos robia. Anonimowe lamusy niech cos zaczna robic, wtedy ich krytyki wysluchamy z pokora, osu!

Masz rację i wolę nic nie robić niż zadawać się z tym panem O- stało sie i już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Niech to będzie nauczką dla każdej szanującej się organizacji karate ,że z niektórymi nie warto się zadawać tym bardziej, że bez jego zawodników , którzy chyba dostali lanie ( bo nie widzę na listach medalistów- ciekawe czy wygrali choć jedną walkę ) Twoje zawody na pewno by sie odbyły i zostały rozegrane. Przestań bić pianę i weź sobie do serca słowa wyborowej.
  • 0

budo_ronin100
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN
Sandokan100, ja mam swoje mocno wyrobione zdanie na temat pana O., o którym tutaj mówimy.Śmieszy mnie jego shihanomania dla mnie prawdziwymi sa Ci wymienieni w temacie kolegi Inhetosa. Nie zamierzam kogoś z Was przekonywać, że temu człowiekowi się ten stopień należy i że powinniśmy akceptować drogę na skróty. :)
W karate kyokushin nie ma drogi na skróty.
Uważam jednak, że piętnowanie postawy organizatorów M. O. nie jest fair.
Sądzę, że też mieli dylemat co z tym "fantem" zrobić.
Zwyciężyła tradycyjna polska gościnność....
A" błędów nie robi tylko ktoś kto nic nie robi" , jak już ktoś napisał.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN
chyba masz rację :(
  • 0

budo_gosy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN
...tez jestem przeciwnikiem handlowania stopniami, zakladanie czarnego pasa, ktorego sie nie zdobylo jest dla mnie totalnym obciachem. Tez mi zal, ze wsrod ludzi z kanji Kyokushinkai na gi, sa odpowiednicy takich cudakow jak RM (tworca cunami)...
tez o cos jestem madrzejszy po tych zawodach.
  • 0

budo_gosy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN
...i po tej tu dyskusji...
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN

..i jeszcze raz powtorze medrcom kordzie i sandokanowi - stojac z boku, nic nie robiac najlatwiej jest sie wymadrzac, pouczac i krytykowac, takie prawo to ma Wyborowa i jemu podobni, ktorzy cos robia. Anonimowe lamusy niech cos zaczna robic, wtedy ich krytyki wysluchamy z pokora, osu!


prawo do wypowiadania sie maja wszyscy, nikt nie jest tu lepszy czy gorszy, predystynowany mniej lub bardziej. Pisal o tym Gombrowicz w swoich dziennikach. Nawet najwiekszy arcyultrakretyn ma prawo do wlasnego zdania i to na kazdy temat. Na tym miedzy innymi, polega wolnosc i kazdy ma ja zagwarantowana, pod pewnymi warunkami - oczywiscie. Nie odbieralbym tym "co nic nie robia i stoja z boku", prawa do swobodnego wypowiadania sie, tak samo jak nie chce zeby ktos robil to w stosunku do mnie. Oczywiscie wypowiedz kogos kto nie opanowal tematu nawet w najmniejszym zakresie, jest prosta droga do osmieszenia samego siebie, ale glupiec i tak raczej nie zmadrzeje, a sukinsyn dalej bedzie z premedytacja dzialal przeciwko innym, bo taka jego natura. Efekt bedzie podobny. Obydwa typy robia wiele spustoszenia. A ludzie, ktorzy nie potrafia ich okreslic, naleza do tych samych, pospolitych, wyzej opisanych gatunkow.
Inna sprawa - nie kazdy kto glosno krzyczy wypowiada sie na temat.
Dyskusja to wymiana zdan, artykulacja stanowisk z uzyciem rzeczowych, odnoszacych sie do sedna tematu argumentow. Ostatnio trudno o to co raz bardziej. Jedna opinia nigdy nie jest lepsza od drugiej, jesli nie uzywa sie argumentow na jej wsparcie. A zdanie przeciwko innemu zdaniu, nie wazy wiecej przez to ze zostalo glosnie cze wielokrotnie powiedziane.
W przypadku tego nieszczesnego zaproszenia na zawody, wystarczy wziac kartke papieru i po jej lewej stronie wypisac co sie zyskalo zapraszajac goscia, a co sie stracilo. Wynik takiego rozrachunku powinien wplynac na to kto na liscie zaproszonych powinien znalezc sie nastepnym razem. I przed wyslaniem nastepnych zaproszen, tez sugeruje karke papieru.
Na koniec troche eufemizmow.
Nawet jak ktos robi impreze w tzw. dobrej wierze to nie znaczy, ze nie robi imprezy na "lapu capu" , po lebkach", na "odwal sie", albo po prostu "na pale".
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN
nie wiem czemu pisze o Ryśku skoro go tam nie było ale za to był Tomaszek :) , który niczym się nie różni 8)
  • 0

budo_ronin100
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN
Ja dostrzegam jednak pewne różnice... jeden jest wysokim blondynkiem, drugi brunetem średniego wzrostu :)
  • 0

budo_naozane
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MAZOVIA OPEN 2009 CZY mp sHINkYOKUSHIN
I znowu duch Ryśka unosi się nad nami :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024