Skocz do zawartości


Zdjęcie

spojlery 104 ufc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc
Aaa, no bo Lyoto po mistrzowsku probowal skonczyc walke - tak spieprzal po octagonie, ze Shogun w koncu padlby ze zmeczenia na zawal :lol: .
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc

You have to keep in mind we always the favour the fighter who is trying to finish the fight, and leg kicks certainly don't do that."


Nie no, bez jaj. Dlaczego to CSAC sprawuje kontrole nad organizacjami? Cierpią na tym wszyscy, bo ktoś dawno temu pierwszy zarejstrował i wyszedł z inicjatywą, że stworzy organizacje która będzie kontrolowała i wpychała się do innych bo tylko oni mogą sędziować i nikt inny.
  • 0

budo_zales200483
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Plock, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc
Panowie, przyznam sie szczerze ze dopiero wczoraj obejrzalem walke i prawde mowiac po waszych komentarzach spodziewalem sie czego innego. Dzis rano obejrzalem jeszcze raz i stwierdzam co nastepuje;
nie jestem sedzia ani ekspertem ale nie widzialem tam az takiej przewagi Rua, ktora by usprawiedliwiala komentarze o zlodziejach, spiskach itp. Wydaje mi sie ze byla to najciezsza walka Machidy, Rua byl w doskonalej formie ale 4 pierwsze rundy byly bardzo wyrownane. Co prawda Rua byl tym ktory atakowal ale Machida przez wiekszosc czasu unikal jego kopniec, prob klinczu i sprowadzenia do parteru i kontrowal.
Zeby bylo jasne rownie dobrze mogl te walke Rua wygrac, ale nie byla to tak totalna dominacja jakiej sie spodziewalem po przeczytaniu waszych postow.

Tyle ode mnie, tylko mnie teraz nie zjedzcie :-)
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc

Fight of the Night Bonus
Patrick Barry – $60,000
Antoni Hardonk – $60,000


Knockout of the Night Bonus
Patrick Barry – $60,000


Submission of the Night Bonus
Stefan Struve – $60,000


no to Barry zarobił parę złotych.. 8)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc

Tyle ode mnie, tylko mnie teraz nie zjedzcie :-)


a masz!
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc

Sensei Cecil Peoples
This site may harm your computer.
Sensei Cecil Peoples. ... Cecil Peoples's Facebook profile. Official Web Site of. Sensei Cecil Peoples. "Character is fate. ...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

cos mi sie wydaje, ze cecil ma problemy ze strona :twisted:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc
pan cecil peoples powinien przyjac na nogi pare lowkickow od shoguna a potem niech sie wypowiada czy mozna czyms takim skonczyc walke czy nie ;)
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc

pan cecil peoples powinien przyjac na nogi pare lowkickow od shoguna a potem niech sie wypowiada czy mozna czyms takim skonczyc walke czy nie ;)


No to Crocop się załamał jak mu pan Peoples powiedział że nigdy nie skończył walki...
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc

Panowie, przyznam sie szczerze ze dopiero wczoraj obejrzalem walke i prawde mowiac po waszych komentarzach spodziewalem sie czego innego. Dzis rano obejrzalem jeszcze raz i stwierdzam co nastepuje;
nie jestem sedzia ani ekspertem ale nie widzialem tam az takiej przewagi Rua, ktora by usprawiedliwiala komentarze o zlodziejach, spiskach itp. Wydaje mi sie ze byla to najciezsza walka Machidy, Rua byl w doskonalej formie ale 4 pierwsze rundy byly bardzo wyrownane. Co prawda Rua byl tym ktory atakowal ale Machida przez wiekszosc czasu unikal jego kopniec, prob klinczu i sprowadzenia do parteru i kontrowal.
Zeby bylo jasne rownie dobrze mogl te walke Rua wygrac, ale nie byla to tak totalna dominacja jakiej sie spodziewalem po przeczytaniu waszych postow.

Tyle ode mnie, tylko mnie teraz nie zjedzcie :-)

jedyny rozsadny glos w calym temacie. jakis nastroj tlumu wam sie udzielil...
poza tym moja opinia, ktora pisalem wczesniej komus innemu:
2 rundy na pewno dla Shoguna, 1 na pewno dla Machidy. 2 po jednym obejrzeniu na remis. mistrza trzeba pokonac, zeby samemu nim zostac. Machida, choc wizualnie bardziej rozbity, nie zostal pobity.
choc oczywiscie dezycja mogla pojsc w obie strony...
obaj sa w tej chwili w czolowce dywizji i sadze, ze moga pokonac kazdego.
kto wie, moze Shogun zawalczy teraz z Pajakiem?

nie widze tu wielkiego skandalu. gdyby Shogun skonczyl walke przed czasem, to nie byloby o czym gadac. ale nie skonczyl.
  • 0

budo_jfs
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc
Policzyłem ciosy i wyszło mi tak :

1 runda
Shogun
silne uderzenia 0
słabe uderzenia 0
silne kopnięcia 6
słabe kopnięcia 7
Dragon
silne uderzenia 0
słabe uderzenia 2
silne kopnięcia 7 (dużo kolan)
słabe kopnięcia 2

2 runda
Shogun
silne uderzenia 0
słabe uderzenia 0
silne kopnięcia 3
słabe kopnięcia 12
Dragon
silne uderzenia 0
słabe uderzenia 4
silne kopnięcia 2
słabe kopnięcia 4

3 runda
Shogun
silne uderzenia 1
słabe uderzenia 1
silne kopnięcia 6
słabe kopnięcia 4
Dragon
silne uderzenia 3
słabe uderzenia 5
silne kopnięcia 5
słabe kopnięcia 3

4 runda
Shogun
silne uderzenia 0
słabe uderzenia 1
silne kopnięcia 4
słabe kopnięcia 6
Dragon
silne uderzenia 1
słabe uderzenia 1
silne kopnięcia 1
słabe kopnięcia 2

5 runda
Shogun
silne uderzenia 1
słabe uderzenia 4
silne kopnięcia 4
słabe kopnięcia 6
Dragon
silne uderzenia 1
słabe uderzenia 3
silne kopnięcia 3
słabe kopnięcia 3

Za silne uderzenie i kopnięcie dajmy 3 punkty, a za słabe uderzenie i kopnięcie dajmy 1 punkt:

1 runda
Shogun 25 pkt
Dragon 25 pkt

2 runda
Shogun 21pkt
Dragon 14 pkt

3 runda
Shogun 26
Dragon 32

4 runda
Shogun 19
Dragon 9

5 runda
Shogun 25
Dragon 18

Rua raczej zneutralizował Machidę niż go rozwalił. Wg mnie powinien wygrać, ale tylko za to co było widać w oczach Machidy. Jeśli chodzi o punkty to jedno obalenie w 2 rundzie dało by mu zwycięstwo u tych 2 sędziów którzy dali tą rundę Dragonowi. Był tego blisko :(

Kibicowałem Shogunowi choć Matchidę tez bardzo szanowałem. Ale wg mnie jego legenda była przesadzona..... A Shogun nadal deklasuje przeciwników tak jak to robił w Pride !
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc
a mi sie kompletnie nie podobal styl walki Machidy, caly czas tak odkryta szczeka, ze przy tych mizernych prostych ktore od biedy wyprowadzil, mialo sie wrazenie, ze sam znokautuje sie nadziewajac szczeke na cios, bardzo malo kopal, juz nie wspominajac o jego wstecznym ktorego nie wylaczyl na cala walke ani razu w celu przeprowadzenia normalnej akcji. Shogun zdewastowal noge Machidzie, na twarzy tez bylo widac juz efekty. Sedziowie to olali. Wg mnei mocno skrzywdzili Rue tym werdyktem, bo pokazal sie od naprawde dobrej strony.
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc
Obejrzałem walkę z dużym opoźnieniem i spodziewałem się po przeczytaniu tego tematu jakiejś niesamowitej dominacji Shoguna. Tymczasem Shogun dominował na pewno w 2 ostatnich rundach, ale 3 pierwsze zaliczyłbym dla Machidy (z nieznaczną przewagą - Rogan zachwycał się low i body kickami, ale nie widział kontr Machidy, które dochodziły wtedy jeszcze celu). Bycie sędzią w tym pojedynku to niełatwe zadanie. Rematch może być smakowity...

Machida pierwszy raz był tak poważnie testowany, ciekawe czy zmieni swój styl walki i dorzuci coś jeszcze do swojego repertuaru jesli chodzi o ręce, poza taką czy inną fromą tsuki (postymi) - w miarę upływu czasu, przyjmowaniu sporej ilości ciosów, spadku precyzyjności timingu, ten sposób walki przestał spełniać swoje cele.

Shogun miał świetny game plan na ten pojedynek.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc

mistrza trzeba pokonac, zeby samemu nim zostac

bulshit. pas nie pas, walka jest walka. mistrz nie ma zadnej taryfy ulgowej.

2 rundy na pewno dla Shoguna, 1 na pewno dla Machidy. 2 po jednym obejrzeniu na remis. .

no to jak dla mnie 2:1 dla Shoguna :roll:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc
Hitler też się nie zgadza z wynikiem:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:lol:

oldschool'owa zasada mówi "nie zostawiaj walki w rękach sędziów", wczoraj obejrzałem jeszcze raz i już jakoś mniej byłem pod wrażeniem :) Szczególnie cienkie próby obaleń, Shogun powinien skumać się z Gleison Tibau to by pozamiatał tym Machidą jak szmacianą lalką :) :)
Ja tam nie wiem, nie chce mi się liczyć kto ile kopał ale wiem, że Machida przegra następną walkę jeśli dostanie zawodnika z kumatym team'em
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc

mistrza trzeba pokonac, zeby samemu nim zostac.


udowodnil to forest 'pokonujac' quintona jacksona :D

sos linka wrzucilem w swoim poprzednim poscie, do youtube ;]
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc
no ale link zdechł
  • 0

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc
UFC 108


Heavyweight Championship bout: Brock Lesnar © vs. Shane Carwin
Middleweight Championship bout: Anderson Silva © vs. Vitor Belfort
Light Heavyweight bout: Rashad Evans vs. Thiago Silva
Heavyweight bout: Gabriel Gonzaga vs. Junior dos Santos
Lightweight bout: Jim Miller vs. Tyson Griffin
Welterweight bout: Carlos Condit vs. Paul Daley
Welterweight bout: Martin Kampmann vs. Rory Markham
Lightweight bout: Joe Lauzon vs. Sam Stout
Middleweight bout: Mark Munoz vs. Ryan Jensen
Lightweight bout: Cole Miller vs. Dan Lauzon
Welterweight bout: Jake Ellenberger vs. Mike Pyle


+ Light Heavyweight Championship bout: Lyoto Machida © vs. Mauricio Rua

Jak dla mnie idealna gala...poczekamy zobaczymy czy wszystko wypali... 8)
  • 0

budo_blondaaas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wloclawek
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc

ale wiem, że Machida przegra następną walkę jeśli dostanie zawodnika z kumatym team'em


Rashad mial kumaty team ...;(
  • 0

budo_arona
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc
Aż się udzielę, bo już mnie ten tekst z pokonaniem mistrza denerwuje :P
Tak, w walce remisowej daje się zwycięstwo dotychczasowemu mistrzowi. I takiej sytuacji ten tekst dotyczy. Ta walka nie była remisowa, wygrał ją Rua, nie miażdżąco, ale wygrał. Dla mnie rundy 2 i 3 są problematyczne, natomiast pierwsza, czwarta i piąta bezsprzecznie dla Shoguna. Większość kolan Machidy (którego btw. lubię i zawsze mu kibicowałem) trafiała na blok, poza tymi dwoma, przy których Rua próbował sprowadzać. A kontry w większości były słabe i trafiały na gardę. To nie jest amatorski boks, tu nie punktuje się każdego trafienia równorzędnie. Kopnięcia Shoguna robiły zdecydowanie większe "zniszczenie" niż kontry Lyoto.
Nawet ten najbardziej spektakularny atak Machidy pod koniec 3ciej rundy, nie był zbyt skuteczny - w replay'u widać, że tak naprawdę niewiele ciosów doszło celu, a najczystszym uderzeniem był sierp Shoguna.
Poza tym jeszcze dwie rzeczy punktuje się w MMA, agresywność i aktywność i "overall damage" - obie zdecydowanie po stronie Shoguna. Zresztą naprawdę wystarczyło na nich popatrzeć po walce by wskazać zwycięzcę ;) Widać było, że Lyoto jest przekonany, że przegrał, a ręce podniósł tylko w ramach zagrania pod sędziów.
Nie ma więc znaczenia, że Machida był mistrzem - walkę wygrał Rua. Koniec kropka.

P.S. i komentarze Rogana naprawdę nie mają się nijak do mojego odbioru tej walki ;)

peace!
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: spojlery 104 ufc
Ktos chcial zasady sedziowania. Kopiuje z dyskusji na mma-trackerze...
(sorry wielkie, ale nie chce mi sie tlumaczyc)

VIII. JUDGES

A. No judge will have a financial interest in any fighter he judges.

B. No judge will be a manager/trainer of any fighter he judges.

C. In a bout goes to it's full time limit, the outcome will be decided by a majority decision of
three, (3), MMAC judges.

D. A judge is accredited, sanctioned and selected based upon his character, experience, stature in the MMA world, knowledge of MMA systems and impartiality.

If you are to look at the fight based on the judges criteria as a whole and not round for round (because that would take too long for me to type out and I'm lazy)

E. Judging Criteria
1. Judges are required to determine the winner of a bout that goes to it's full time limit based upon the following criteria:
-Clean Strikes
-Effective Grappling
-Octagon Control
-Effective Aggressiveness


F. Clean Strikes
1. The fighter who is landing both effective and efficient clean strikes.
2. There are two ways of measuring strikes:
-the total number of clean strikes landed (more efficient)
-the total number of heavy strikes landed (more effective)

G. The heavier striker who lands with efficiency, deserves more credit from the Judges than total number landed

1. If the striking power between the fighters was equal, then the total number landed would be used as the criteria.
2. The total number of strikes landed, should be of sufficient quantity favoring a fighter, to earn a winning round.

H. Strikes thrown from the top position of the guard, are generally heavier and more effective than those thrown from the back.

1. Thus a Judge shall recognize that effective strikes thrown from the top guard position are of "higher quality", than thrown from the bottom.
2. The Judge shall recognize that this is not always the case.
However, the vast majority of fighters prefer the top guard position to strike from. This is a strong indication of positional dominance for striking.

I. Effective Grappling

1. The Judge shall recognize the value of both the clean takedown and active guard position.
2. The Judge shall recognize that a fighter who is able to cleanly takedown his opponent, is effectively grappling.
3. A Judge shall recognize that a fighter on his back in an active guard position, can effectively grapple, through execution of repeated threatening attempts at submission and reversal resulting in continuous defense from the top fighter.
4. A Judge shall recognize that a fighter who maneuvers from guard to mount is effectively grappling.
5. A Judge shall recognize that the guard position alone shall be scored neutral or even, if none of the preceding situations were met.(items 2-4)
6. A Judge shall recognize that if the fighters remain in guard the majority of a round with neither fighter having an edge in clean striking or effective grappling, (items 2-4), the fighter who scored the clean takedown deserves the round.
7. A clean reversal is equal to a clean takedown in effective grappling

J. Octagon Control


1. The fighter who is dictating the pace, place and position of the fight.
2. A striker who fends off a grappler's takedown attempt to remain standing and effectively strike is octagon control.
3. A grappler who can takedown an effective standing striker to ground fight is octagon control.
4. The fighter on the ground who creates submission, mount or clean striking opportunities

K. Effective Aggressiveness

1. This simply means who is moving forward and finding success.(scoring)
2. Throwing a strike moving backwards is not as effective as a strike thrown moving forward.
3. Throwing strikes and not landing is not effective aggressiveness.
4. Moving forward and getting struck is not effective aggressiveness.
5. Shooting takedowns and getting countered and fended off is not effective aggressiveness.

L. Criteria Evaluation
1. Each judge is to evaluate which fighter was most effective. Thus striking and grappling skills are top priority.
2. Evaluating the criteria requires the use of a sliding scale. Fights can remain standing or grounded. Judges shall recognize that it isn't how long the fighters are standing or grounded, as to the scoring the fighters achieve ,while in those positions.

3. If 90% of the round is grounded one fighter on top, then:Not applicable
-effective grappling is weighed first.
-clean striking is weighed next. If clean strikes scored in the round, the Judge shall factor it
in. Clean Striking can outweigh Effective Grappling while the fighters are grounded.
-octagon control is next (pace, place & position)

4. The same rational holds true if 90% of the round were standing. Thus:
-clean striking would be weighed first (fighter most effective) Shogun
-clean grappling second (any takedowns or effective clinching)Shogun
-octagon control which fighter maintained better position? Which fighter created the situations that led to effective strikes? Shogun

5. If a round was 50% standing and 50% on the ground, then:Not applicable
-clean striking and effective grappling are weighed more equally.
-octagon control would be factored next

6. In all three hypothetical situations, effective aggressiveness is factored in last. It is the
criteria of least importance. Since the definition calls for moving forward and scoring, it is
imperative for the Judges to look at the scoring first.

7. Thus for all Judges scoring UFC fights, the prioritized order of evaluating criteria is:
-clean strikes and effective grappling are weighed first.
-octagon control
-effective aggressiveness

M. Domination Criteria

1. A Judge may determine that a fighter dominated his opponent in a round. This can lead to a two point or more difference on a Judge's scorecard.
2. The definition of a dominating round is a fighter's ability to effectively strike, grapple and
control his opponent.
3. A Judge may determine a round was dominating if a fighter was adversely affected by one of the following:
-knocked down from standing position by clean strike
-by submission attempt
-from a throw
-from clean strikes either standing or grounded.

N. Judge's Scorecard Procedures
After each round:
1. each Judge will determine and record a score each round
2. a MMAC official will collect the scorecard after each round
3. the MMAC official will track and add each Judges score by round
4. If the fight goes the time limit, the MMAC official will add each Judge's scorecard and double check total
5. the fighter with the greater number of points wins the fight on each Judges scorecard
6. the fighter who won on the majority of the Judges Scorecards, wins the fight
7. the MMAC official will hand the decision to the PA announcer

O. Types of Judge's Decisions
1. If all three scorecards agree Unanimous Bull****
2. If two of three scorecards agree Split
3. Two scorecards agree and one draw Majority
4. two scorecards agree on draw Draw
5. all scorecards different Draw

IX SCORING SYSTEM

A. The MMAC and UFC have adopted a 10 point must system.
The Judge will use the criteria to determine a winner each round. The three step procedure per round is as follows:
-determine winner of round (can be draw)
-determine if winner dominated round
-fouls then factored in (subtract one point per foul from fighter)

B. Draws are again acceptable in MMAC events

C. Point Totals
1. two fighters who draw are given a score of 10-10
2. the fighter who wins a round is given a score of 10-9
3.The fighter who dominates a round is given a score of 10-8
(a score of 10-7 is possible for a dominant round)
4.For each foul a fighter commits, a point is subtracted. This deduction can change a winning round to a draw. 9-9



Z wypowiedzi pana Cecila:

"I always look for is the fighter who is being judicious, picking his spots, being accurate and landing the cleaner strikes which ultimately is what Lyoto did more effectively than Rua."

Ciekawe w ktorym momencie, Shogun zaliczyl wiecej mocnych ciosow niz Machida.

"Lyoto made Shogun come after him, he determined where the fight took place which in my opinion constitutes as effective Octagon control."

O kurwa... Rewelacja. Czyli od teraz jak jeden goni drugiego po calym oktagonie, a drugi wieje, to ten uciekajacy ma efektywna kontrole w Oktagonie, bo sprawil ze przeciwnik za nim podazal... 8O A co z drobnym faktem, ze kazda szarza Shoguna konczyla sie celnym low lub body kickiem? Czyli kto kogo sobie ustawial tam gdzie chcial?

JFS nie wiem jak liczyles te ciosy, ale ja ogladajac na 10 spowolnieniu doliczylem sie w 1 rundzie 2 mocnych ciosow na glowe w wykonaniu Shoguna i 1 lekkiego (o ile nie trafil w rece) prostego w wykonaniu Machidy... A dalszych rund juz mi sie nawet nie chce zliczac.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024