Skocz do zawartości


Zdjęcie

III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_taekwondoitf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Witam. Już w najbliższy weekend odbędzie się ciekawa impreza w Lublinie. Dokładny program znajduje się na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Chciałbym wpaść chociaż na sobotę mimo, iż jestem z daleka.
I tutaj mam kilka pytań, jeśli jest ktoś z Lublina proszę o odpowiedzi.

a) jakim autobusem/ tramwajem dojechać z dworców PKS i PKP na halę gdzie odbędzie się impreza i jak z niej wrócić po 20:00 (czasami niektóe autobusy nie jeżdżą do tak późna itp.)? Jaki czas zajmuje dotarcie do hali (czy jest daleko od dworców)?

B) polecacie jakieś tanie noclegi?

Pozdrawiam
  • 0

budo_yyy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 98 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Ta nazwa "Noc wojowników" to bardziej kojarzy mi się z imprezą typu zlot wikingów na Wolinie niż galą sztuk walki.
  • 0

budo_taekwondoitf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Hehe, coś w tym jest. Wiemy jednak, że chodzi tutaj o jakieś nakręcenie "szarego człowieka" na tą imprezę, wyjście do niego i zapełnienie jak najwięcej miejsc w hali. W takim razie trzeba było wymyślić jakieś "show" itp. Z tego co czytam, weekend znakomicie będzie zorganizowany dla miłośników TKD.
  • 0

budo_choy666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
sprawdź hotels lublin na podzamczu albo relax, ma 2 obiekty jeden na mosirze a drugi gdzieś tam:) przyzwoite i sprawdzone noclegi w dobrej cenie, z dojazdem to nie wiem ale z dworca wszędzie blisko, nawet jak taxi weźmiesz sie nie zrujnujesz i uważaj na miejscowych w lbn jest specyficzny klimat byłem tam kilkadziesiąt razy i bez starcia albo przynajmniej zaczepki z lokalna społecznością się nigdy nie obyło a do tego są nieobliczalni idąc w pięciu czy dziesieciu możesz byc zaatakowany przez jednego kamikadze:) poza tym Lublin jest na prawde ok:)
  • 0

budo_taekwondoitf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Hehe, dzięki za przydatne informacje. Z tą bojową, specyficzną miejscową patologią to mimo faktu, iż nie byłem nigdy w Lublinie bym nie przesadzał. Wątpię by było inaczej niżeli w innych miastach. Zależy jak się trafi i zależy jak się prowadzisz.
pozdro
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Spod dworca PKP dojedziesz pod Globus autobusem 28 (w kierunku osiedla Świt), jeździ do późna. Z buta oczywiście można dojść, tyle że to pewnie do godzinki marszu, jako że dzielnica zupełnie inna. Rozkłady masz na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Jeśli zdecydujesz się nocować w Relaxie na Zygmuntowskich, dojedziesz na Globus trolejbusami z ul. Piłsudskiego (155 i 158 jak pamiętam). Gdzie byś nie mieszkał, szukaj na przystankach czym dojechać na ulice Zana bądź Filaretów, bo przy skrzyżowaniu tych ulic stoi Globus. Zresztą to ruchliwe ulice i każdy zapytany miejscowy na przystanku Ci podpowie. Noclegów jest sporo w necie. Relax przy hali MOSiR rzeczywiście jest niedrogi i blisko PKP (ma stronę www), Hotels na Podzamczu już mniej. Najbliżej hali masz Hotel Studenta Zaocznego przy Sowińskiego (a właściwie między Głęboką i Glinianą), też w znośnych cenach i kilka minut spaceru od Globusa. Namiary wszystkich znajdziesz bez problemu w necie.

Co do atrakcji "pozasportowych" - mieszkam w Lublinie, a wcześniej koło Lublina i przez 37 lat w tym pięknym mieście trafiło mi się jedno mordobicie na ulicy, i to jak wracałem z licealnej imprezy u kolegi, ponad 20 lat temu. Chociaż jak wszędzie - jak ktoś szuka guza, to pewnie go znajdzie.
  • 0

budo_choy666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
szukać guza nie szukałem, bo fakt jak się chce to sie zawsze znajdzie, po prostu w Lublinie mam jakieś dziwne szczęście do dziwnych sytuacji bo w żadnym innym mieście praktycznie mi się to nie zdarza
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Tak to bywa. Ja tak kiedyś miałem z wyjazdami do Poznania, jak coś się działo, to w pociągu, na dworcu w Warszawie, ale zawsze w drodze do/z Poznania :wink:
  • 0

budo_taekwondoitf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Ok dzięki Gizmo za cenne informacje. A tak na marginesie - będziesz kręcił jakieś video na tej imprezie i wrzucał w swój kanał?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Szczerze mówiąc - nie planuję. Mam bilety na galę i mam nadzieję, że czas pozwoli mi się tam pojawić (nawet żona się zgodziła :wink: ), ale kamerę raczej zostawię w domu, a sam siądę na trybunach podopingować Polaków z ekipką ze swojego klubu. To nie to samo, co startować, ale też przyjemne :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
to moze jakis maly budo zlocik?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Jestem za :) namiary do mnie masz...
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
no wlasnie, kurka, telefon w lutym zgubilem i stracilem wiekszosc numerow, moglbys sie na priv przypomniec? :)
  • 0

budo_choy666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
ech zazdroszcze wam, mnie te zawody ominą razem pewnie z obowiązkowym jak klatwa spięciem z miejscowymi:) pewnie niespodzianek nie bedzie ale na walki warto bedzie zerknąc
  • 0

budo_taekwondoitf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Może jednak Gizmo weźmiesz kamerkę i nakręcisz chociaż co którąś walkę? Fajnie to potem obejrzeć, a niewiele osób się zajmuje taką działalnością. Nie daj się namawiać :wink:
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Dowcip polega na tym, że nagrywanie kamerką praktycznie wyklucza normalne, spokojne oglądanie i przeżywanie walki, a w tej chwili to, czego mi potrzeba, to pójście sobie na jakąś imprezę sportową z nastawieniem, że nic na niej nie muszę robić poza spokojnym oglądaniem i omawianiem sobie wszystkiego na gorąco z moją ekipą. Zresztą myślę, że na tak dużej imprezie bądź co bądź dużej i solidnej organizacji jakieś kamerki się znajdą i ktoś na pewno coś na net powrzuca.
  • 0

budo_taekwondoitf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Tzn nawet nie chodzi o "Noc wojowników", a o eliminacje. Od 9:00 do 16:00 są, myślę że kilka walk czy form dałoby radę trzasnąć, a potem Noc Wojowników ze znajomymi :wink:
  • 0

budo_choy666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
z tego co znam życie to nagrań będzie cała masa bo na każdych zawodach z każdego klubu jest robiona nagrywka tyle że nikomu sie nie będzie chciało wrzucić całości do netu
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
U mnie weekendy dzielą się na wolne i (ostatnio przeważnie) pracujące, więc na pewno przed południem na Globusie się nie pojawię, bo mam co innego do roboty... Nie ukrywam też, że z czasem coraz mniej pociąga mnie siedzenie cały dzień na zawodach, kiedy nie startują moi zawodnicy, znacznie bardziej lubię pójść na wybrane parę godzin ciekawych walk.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III Puchar Europy, "Noc wojowników". Lublin 9-11.0
Wpadłem i obejrzałem kilka waleczek. Było kilka osób z kamerami więc na necie pojawią sie pewnie co ciekawsze walki. Zawodników sporo z poza Polski też, na widowni pusto kilkanaście osób.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024